دیترویت برگزار طولانی خواستار آب عدالت

شستن دست های خود را. اولین شایع ترین بخشنامه در اطراف coronavirus صادر شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی از جمله سازمان جهانی بهداشت به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. اما آنچه که برای مردم بدون دسترسی به آب ؟

یک بیماری همه گیر در معرض همه ما شکسته سازه از عدم بهداشت و درمان به یک دولت است که پاسخ بیشتر به امیال وال استریت از منافع مشترک. وجود دارد مقدار زیادی برای ثابت شود. خوشبختانه سازمان در سراسر جهان شده اند برجسته این سیستمیک شکست در وقت و زمان دوباره هموار راه را از طریق این بحران که ریشه در عدالت نه فاجعه سرمایه داری. سازمان در دیترویت در حال ارائه یک مسیر.

در سال 2014 در دیترویت آب و فاضلاب بخش شروع چه ACLU به نام “بزرگترین مسکونی آب سیستم خاموش شدن در تاریخ آمریکا” پایان دادن به خدمات آب به بیش از 20 ، 000 ساکنان شهر که در آن گفت: تا به حال پرداخت صورتحساب خود را. هیچ بهانه ای برای خاموش کردن آب پرداخت یا نه اما آیتالله سیستانی همچنین گزارش شده است که درهم و برهم حسابداری و مدیریت از بخش چپ نیز افرادی که تا به حال شده است در پرداخت های آسیب پذیر به shutoffs. سازمان ملل متحد اعلام کرد که شهر دیترویت بود که نقض حقوق بشر توسط چرخش آب بدون مراقبت های بهداشتی نیاز دارد.

در حال حاضر شش سال بعد Detroiters ممکن است در نهایت گرفتن کمک آنها سزاوار. محلی سازمان مبارزه شده است این شهر تهاجمی سیستم خاموش شدن برنامه در تمام این مدت اما خواسته های خود را حتی بیشتر فوری در چهره coronavirus.

مردم آب مدیره یک ائتلاف از گروه های در دیترویت دفاع برای حفاظت از دسترسی و حفاظت از آب درخواست فرماندار میشیگان گرچن Whitmer به اعلام یک مهلت قانونی برای shutoffs اشاره به این که دولت تا به حال دلیلی برای ترس از همه گیر به لطف عدم دسترسی به آب.

“این باید یک شیوع به درک که کمبود آب و فاضلاب به شمار خطر برای بهداشت عمومی از کسانی که تحت تاثیر shutoffs و هر کس در کشور ما” آنها نوشت.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

سرانجام پس از فشار دیترویت اعلام کرد قصد توقف shutoffs و بازگرداندن آب به هزاران نفر از ساکنان شهر که در حال حاضر قطع شده است. Coronavirus آب راه اندازی مجدد طرح مجدد 3000 دیترویت خانواده ها بدون آب و یا در مواجهه با یک پتانسیل سیستم خاموش شدن در 10 روز برای 25 دلار در ماه برای مدت بحران است.

و در حالی که این طرح یک بهبود در شرایط فعلی مردم آب هیئت مدیره در حال حاضر برجسته تعدادی از پتانسیل ضعف آن نیست آدرس علت ریشه ای از هزینه های آب در دیترویت و یا این واقعیت است که آب لازم است در همه زمان ها نه فقط در طول یک بیماری همه گیر.

“چه اتفاقی می افتد پس از ما می توانید از طریق این شیوع?” نیکول هیل یک داوطلب با میشیگان رفاه حقوق اظهار داشت: در مردم آب مدیره بیانیه. “آیا شما برای رفتن به خارج و تعطیل این افراد ، آیا شما رفتن به آنها باور نکردنی پیاده روی خود را به بیل؟”

حصول اطمینان از دسترسی به آب به عنوان یک حق انسانی بسیار مهم است به خصوص با توجه به تعداد محلات در سراسر ایالات متحده دست و پنجه نرم کردن با بخش خصوصی واگذار آب در طول اضطراری برای بهداشت عمومی. گاردین گزارش می دهد که 90 شهرستانها ایالات متحده و ایالات متحده را به حالت تعلیق در shutoffs حفاظت از حدود 57 میلیون آمریکایی از تبدیل خالی ضربه بزنید. اما فقط یک در پنج بخش آب گاردین گزارش به صراحت گفتند که به نوبه خود بر روی آب برای خانواده هایی که در حال حاضر نمی باید آن را ترک آنها را آسیب پذیر در میان همه گیر.

مشکل گسترده است. اول-از-آن-نوع مطالعه از آب و غذا تماشای تخمین زده می شود که 15 میلیون نفر در ایالات متحده با تجربه یک سیستم خاموش شدن آب در سال 2016. جای تعجب نیست, آنها همچنین دریافتند این shutoffs قوی نابرابری زاویه — بالاترین سیستم خاموش شدن نرخ در پایین درآمد شهرستانها با بالاتر از فقر و بیکاری است.

به شهرها و کشورهای دست به گریبان با گسترش coronavirus تبدیل آب مطلق حداقل آنها می توانند انجام دهند — سازمان شده است خواستار اقدامات عملی از پرداخت پول نقد برای اجاره و رهن تعلیق به مرخصی با حقوق برای همه. وجود دارد هیچ دلیلی برای کسانی که shutoffs موقت یا. آب یک حق انسانی و نه یک کالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de