مدیر این Netflix مستند درباره مرگ غم انگیز دختر 8 ساله گابریل فرناندز مصرانه از شما به دور نگاه

شما در حال حاضر می دانیم این فاجعه از گابریل فرناندز.

عکس از خوش خندان 8 ساله از گراش در روزنامه ها و تلویزیون اخبار گزارش پس از مرگ او در آوریل 2013 پس از ماهها آزار جسمی و شکنجه توسط مادرش و دوست پسر او را.

گابریل بودم که مرگ نشان داد نه فقط وحشت از زندگی خود را, اما این شکست از سازمان ها — لس آنجلس گروه از کودکان و خانواده ارائه خدمات و بخش کلانتر در میان آنها — که باید او را به محافظت.

پس چرا پخش یک مستند جدید سریال در مورد یک داستان دلخراش شما فکر می کنم شما می دانید ؟ برایان cle clothing co., مدیر “محاکمات از گابریل فرناندز” اکران Feb. 26 در Netflix یک پاسخ ساده.

“این سری است که تلاش برای عدالت می گوید:” cle clothing co., که, گذشته فیلم ها عبارتند از “اینترنت خود Boy: The Story of Aaron Swartz” که او برنده این نویسنده صنفی بهترین فیلم مستند فیلمنامه جایزه. “و آن را تلاش برای پاسخ دادن به برخی از سوالات در مورد آنچه اتفاق افتاده است در اینجا به برخی از درجه فقط کاوش در این رمز و راز و آمدن به شرایط با اتفاقی برای گابریل.

“بخش هایی از آن بسیار شدید وجود دارد شکی در آن نیست,” او می گوید. “اما زمانی که شما به دنبال آن هستید محاکمه و نگه داشتن در تلاش برای رسیدن به پاسخ شما به دنبال افرادی است که واقعا در مورد مراقبت از گابریل داستان که لمس نقل مکان کرد و با گابریل و در تلاش هستند در یک راه بسیار واقعی به جامعه ما بهتر است.

“داستان های مردم فقط خیلی قانع کننده و بسیار عمیق تر از سرفصل اعلام کرد که مرگ او.”

زمانی که گابریل درگذشت, on May 24, 2013, داستان زندگی او موجب اعتراض که هنوز هم طنین انداز امروز. چگونه می تواند یک کودک که دچار خیلی سوء استفاده ها ذخیره نشده توسط سیستم — به ویژه هنگامی که مقامات گفته شده بود چند بار که چیزی بد اتفاق می افتد به او در داخل طبقه دوم آپارتمان که در آن او زندگی می کردند با مادرش مروارید فرناندز دوست پسر خود Isauro آگور و او دو خواهر و برادر بزرگتر?

فرناندز و آگور شد به اتهام قتل و شکنجه در روز گابریل پس از مرگ و در حالی که cle clothing co. می گوید او به خاطر داستان زمانی که این اتفاق افتاد آن بود تا چند سال بعد زمانی که او ملاقات کرد گرت Therolf سابق لس آنجلس تایمز ایران را که تا به حال تحت پوشش اصلی داستان و تشویق می شد به یک نگاه عمیق تر در این پسر مرگ و زندگی است.

محاکمات آگور و فرناندز شد و به زودی شروع به طوری cle clothing co. رو کسب اجازه از قاضی به فیلم در داخل دادگاه و به هر شاهد شهادت, راه های جدید برای کشف افتتاح شد از جمله لس آنجلس دادستان منطقه تصمیم به تعقیب چهار مددکاران اجتماعی در گروه کودکان و خانواده خدمات برای کودک آزاری و دیگر اتهامات خود را برای عدم حذف گابریل از عذاب از خانه خود را.

“شما شنیدن این نوع فوتی و فوری در مورد شهادت این جوان پسر گابریل فرناندز و در هر زمان به شما پاسخ شما به نظر می رسید مانند شما مانده بود با دو یا سه سوال” cle clothing co. می گوید. “آن را فقط نگه داشته شدن عمیق تر و عمیق تر است.”

جستجو برای پاسخ به این سوالات به رهبری فیلمساز به انواع قابل توجهی از منابع. وجود دارد در حال مصاحبه با گابریل و خانواده و دوستان خود را معلم اول ابتدایی, یک گارد امنیتی در یک اداره رفاه همه آنها گزارش شده نشانه هایی از سوء استفاده هیچ یک از آن باعث صرفه جویی در زندگی اقدامات خود را گزارش کردند. اما cle clothing co. همچنین یکی از چهار مددکاران اجتماعی گرگوری مریت برای شرکت در این فیلم است.

“وجود دارد یک نوع حرکت که شروع به اتفاق می افتد هنگامی که شما می دانید برخی از مردم با شما صحبت کنم” cle clothing co. می گوید. “آنها در حصار و سپس آنها را به نوعی درک آنچه شما انجام می دهند و که شما وجود دارد برای مسافت های طولانی و آنها با شما صحبت کنم. در پایان ما واقعا من فکر می کنم بسیاری از دسترسی فقط دیوانه دسترسی و من بسیار سپاسگزار برای آن.”

شاید مهم ترین داستان cle clothing co. می خواستم بگویم زمانی بود که معاون دادستان منطقه Jon حاتمی سرب دادستان در مورد توافق برای باز کردن دوربین ،

“این یکی را که متناسب با این رده از بازو-چرخاندن یک کمی” cle clothing co. می گوید. “ما شروع به فیلمبرداری از او و راه او می گوید داستان این است که ما به دنبال او تا به دفتر او و او فقط بود ‘این افراد چه کسانی هستند?'”

حاتمی می دانستند Therolf را پوشش مورد — در حال حاضر یک خبرنگار برای تحقیق پروژه گزارش در UC برکلی Therolf بود یک تهیه کننده در این پروژه — و پس از تماشای برخی از cle clothing co. را در فیلم های دیگر او اجازه فیلمسازان به دنبال او خارج از دادگاه باز کردن در مورد چگونه مورد و گابریل تحت تاثیر قرار بود او را در سراسر.

“او در نهایت تصمیم گرفته شد که ما در آن برای گابریل” cle clothing co. می گوید. “من فکر می کنم اولویت خود را در سراسر گابریل. او واقعا متمرکز شده است که داستان و که و من فکر می کنم او را دیدم که ما واقعا می خواستم برای گفتن یک داستان پیچیده در مورد این.

“و او واقعا ضروری است به فیلم, من فکر می کنم,” او می گوید. “هنگامی که شما این نوع از دسترسی و کسی که که در عمل شواهد و همه چیز آن را واقعا به شما یک فرصت برای رسیدن به آن عمیق تر.”

آگور بود که در محاکمه اول به اعدام محکوم شد در سال 2017 و محکوم به مرگ است. (داورانش که تحویل داده شده است که حکم نیز مصاحبه در فیلم است.) فرناندز پس از آن در زمان درخواست معامله برای خدمت به زندگی در زندان بدون آزادی مشروط. چهار اجتماعی کارگران به دادگاه تجدید نظر تصمیم به آنها را امتحان کنید و در ژانویه برنده pretrial تصمیم گیری است که انداخت از اتهامات عنوان شده علیه آنها.

یک روبان آبی پانل برگزار شد پس جبرئیل از مرگ اما منتقدان استدلال می کنند توصیه های آن نمی شد به تصویب رسید, در راه به دندان جدید نظارت گروه از کودکان و خانواده خدمات. هیچ یک از آژانس و نه از هیئت شهرستان از سرپرستان یا کلانتر — توافق برای مصاحبه به عنوان بخشی از این فیلم چیزی cle clothing co. می گوید هنوز infuriates او.

“ما تا به حال بسیاری از درخواست,” او می گوید از تلاش های انجام شده برای آنها را شامل در این پروژه است. “من فکر نمی کنم آنها می دانند و یا هر گونه احساس مسئولیت نسبت به شفافیت در همه. من فقط هستم واقعا نا امید شده است.”

به عنوان نتیجه در داخل دادگاه و خارج در جهان است که قادر به محافظت از این کودک cle clothing co. می گوید: “این احساس می کند مانند جزئی عدالت” برای گابریل.

“من نه از مؤمن در مجازات اعدام به طوری که سخت برای بسیاری از” او می گوید. “اما من فکر می کنم که وجود دارد برخی از اندازه گیری عدالت برای گابریل خانواده زمانی که این تصمیم را برای Isauro آگور و مروارید فرناندز کردم زندگی در زندان است.

“اما واقعا مشکلات بزرگتر از مشکلات سیستمیک آن را بسیار دشوار است برای درک آنچه اتفاق می افتد با که و چگونه است که رفتن به تغییر” cle clothing co. می گوید. “چگونه ما می توانیم نوع نیروی شفافیت بیشتر که بخشی در حال انجام است.

“من امیدوارم که در حال حاضر ما در حال بازی برخی از درجه ای از یک نقش که در سه داستان را در یک پلت فرم شبیه به این و حداقل جرقه بیشتر از یک بحث است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>