خوردن شاخص: OC یک خبرنامه هفتگی که زمین در صندوق پستی خود را در روزهای چهارشنبه. مشترک شدن در اینجا.


سالاد خرد شده با مرکبات و سس ماهی سس در پرنده & بشکه در سانتا آنا (عکس براد A. Johnson, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“من دیده ام بیشتر مردم از صعود از یک دلقک در سیرک از آنچه که این محل می تواند نگه دارید در ظرفیت کامل” منتقد براد A. Johnson می گوید از کوچک پرنده & بشکه در سانتا آنا. در حالی که ممکن است برخی از زمان برای به دست آوردن یک کرسی در تنگ فضایی جانسون گفت: کوکتل و منوی غذا را برای یک تجربه ارزشمند. جزئیات براد را بررسی نقطه جدید.

پس از نزدیک به دو سال مقابله با جعبه در کوستا مسا بسته به طور دائم در دسامبر. 30. (حسن نیت ارائه میدهد از SOCO)

بسته مقابله با یک جعبه

لذیذ و غذاهای دریایی ساندویچ نقطه مقابله با جعبه به طور دائم خود را بسته کوستا مسا پاسگاه.

محل اصلی آن در Corona Del Mar به طور موقت بسته خواهد شد اما بازگشایی ماه آینده آن Valdespino گزارش. ادامه مطلب.

از نظر PCH از پاسیو از یاقوت کبود رستوران در لاگونا بیچ در روز شنبه, مارس 30 2019. Azmin Ghahreman اجرایی آشپز و مدیر عامل شرکت یاقوت کبود آشپزی گروه اعلام کرده است که پس از 13 سال او است که انتقال مالکیت به رستوران Russ Bendel صاحب تاک رستوران در سان کلمنته اغاسی در لاگونا هیلز و زیتون در نیوپورت بیچ. (عکس از درو A. کلی عکاس)

فروش یک باارزش یاقوت کبود

صاحب برخی از محبوب OC نقاط را بیش از یاقوت کبود لاگونا رستوران و آشپزخانه در لاگونا بیچ در ماه مارس. رستوران Russ Bendel که صاحب تاک رستوران در سان کلمنته اغاسی در لاگونا هیلز و زیتون در نیوپورت بیچ, است, اضافه کردن یاقوت کبود به مجموعه خود را. ادامه مطلب.

خان ساب در فولرتون 100% حلال منو اما نه در خاورمیانه رستوران به عنوان شما ممکن است انتظار داشت. این رکوردی است که از پاکستان و هند و افغانستان است. (حسن نیت ارائه میدهد از خان ساب)

یک نقطه جدید برای خوراک حلال

خان ساب جدید رستوران و متخصص در غذاهای حلال از پاکستان و هند و افغانستان است که باز در فولرتون. این منو شامل مواردی از قبیل چوب اخراج استیک و الکل-رایگان کوکتل. ادامه مطلب.

برای اولین بار در جهان سگ داغ بر روی چوب, بر اقیانوس جلو راه رفتن در سانتا مونیکا دیده می شود در چهار شنبه, ژانویه 8 سال 2020 است. غرفه افتتاح شد و در سال 1946 در نزدیکی اسکله سانتا مونیکا. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

آینده از یک اثر

سگ داغ بر روی چوب های ناب علاوه بر این در بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی, دادگاه, در واقع شروع به عنوان یک beachside ایستاده در سانتا مونیکا. محل اصلی که قدمت آن به سال 1946 به زودی ممکن است بیشتر گزارش فیلدینگ باک. ادامه مطلب.

گوشت خوک و میگو مای سیو در تیم هو, Wan, ارواین (عکس براد A. Johnson, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

اصلی تیم Ho Wan رستوران در هنگ کنگ به دست آورده یک ستاره میچلین. خود را وابسته در ارواین نه یکی و نه سزاوار یک, با توجه به منتقد براد A. Johnson. ادامه مطلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de