بزرگان موضوع داغدار ملامت اسرائیل را مغلوب ساختن پیشی جستن-مورد تایید غرب بانک طرح الحاق

یک گروه از سابق رهبران جهانی شناخته شده به عنوان بزرگان در دوشنبه تقبیح اسرائیل جدید غرب بانک طرح الحاق تماس, پیشنهاد بی حرمتی به قوانین بین المللی که بیشتر ابعاد چشم انداز و صلح منطقه ای نشان دهنده “یک طرفه انکار از راه حل دو کشور.”

در بیانیه جدید از بزرگان, یک گروه مستقل تاسیس شده توسط نلسون ماندلا, آخرین نمونه از افزایش کر انکار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت-مصوب طرح به ضمیمه زیادی swathes از کرانه که پیشرفته به عنوان بخشی از یک ائتلاف مقابله جعلی بین بنیامین نتانیاهو و میانه Benny Gantz. الحاق اتفاق می افتد می تواند به عنوان به زودی به عنوان ماه ژوئیه.

خبرگزاری فرانسه گزارش داد:

نتانیاهو-Gantz توافق شامل یک چارچوب برای اجرای اعمالی مشخص شده در جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن طرح بحث برانگیز برای حل و فصل مناقشه اسرائیل و فلسطین, پرده برداری در کاخ سفید در ماه ژانویه است.

Fulfulling که پیشنهاد فاجعه بار خواهد بود گفت: بزرگان به جای آن خواستار “گفتگوی معنادار” kickstart جدید ابتکار صلح.

“درگیری بین اسرائیل و فلسطینی ها تنها می تواند حل شود با پیدا کردن یک راه حل است که تضمین صلح و امنیت و حقوق و کرامت به مردم گفت:” ماری رابینسون متنفذین و سابق کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر است.

“یک جانبه تصرف قلمرو و نادیده گرفتن قوانین بین المللی دستیابی دقیقا برعکس است. این حرکت خیانت هر دو منافع شهروندان اسرائیلی و آرمانهای دولت بنیانگذاران گفت:” رابینسون.

به عنوان آسوشیتد پرس گزارش داد در هفته گذشته:

فلسطینی ها ادعا می کنند کل بانک غرب گرفته شده توسط اسرائیل در سال 1967 خاورمیانه جنگ به عنوان مرکزی مستقل از دولت است. الحاق تکه از این خاک احتمال برخورد یک ضربه مرگ را به پژمرده فلسطینی امیدوار است از یک راه حل دو کشور. الحاق نیز خواهد خشم جامعه بین المللی که به شدت پشتیبانی از استقلال فلسطین ایفا کند.

ترس از سخت بین المللی سرزنش ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا نتانیاهو نیست سعی کردم به ضمیمه سرزمین های اشغالی در سال خود را در قدرت—حتی در حالی که افزایش یهودی حل و فصل توسعه وجود دارد.

کسانی که در محاسبات به تدریج تغییر پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد رئیس جمهور آمریکا در سال 2016. احاطه شده توسط یک تیم از نرم افزار-حل و فصل مشاوران تهمت تحویل دیپلماتیک هدیه که نتانیاهو تصور هرگز تحت دولت های قبلی.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo تنظیم شده است برای دیدار با نتانیاهو در این هفته با تمرکز بر سفر رود به الحاق طرح گزارش AP. از سیم خدمات:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به تنهایی در میان بسیاری از دولتها به خصوص دولت گفت: از آن پشتیبانی خواهد کرد برای الحاق کرانه خاک ادعا توسط فلسطینی ها برای نهایی دولت تا زمانی که اسرائیل موافقت برای ورود به مذاکرات صلح با فلسطینی ها است.

فلسطینی است بصورتی پایدار و محکم را رد کرده و به اصطلاح “چشم انداز برای صلح” عنوان شده است اتحادیه عرب است.

“اگر مفصل نقشه برداری از سرزمین های فلسطینی به مصادره توسط دولت اسرائیل همچنان جایگاه ایالات متحده آمریکا در جامعه بین المللی خواهد بود بیشتر آسیب دیده است. غرب بانک متعلق به فلسطین و هر گونه تغییرات باید متقابلا توافق گفت:” رئیس جمهور سابق آمریکا جیمی کارتر یک سالمند بازنشسته.

با توجه به Ban Ki-moon, معاون متنفذین و سابق دبیر کل سازمان ملل متحد این طرح باید خار خشم جهانی.

“اصول حقوق بین الملل در حال بستر جهانی ما سفارش,” او گفت:. “آنها با ارائه یک چارچوب برای دفاع از حقوق و اعمال قدرت است که بسیار مهم است برای همه چالش های جهانی. اسرائیل برای الحاق بخش هایی از کرانه نه تنها یک عمل تهاجمی حماقت آن را مخرب و نفوذ در حقوق جهانی و هنجارهای. من تماس بگیرید در کل جهان به صحبت کردن در برابر این آسیب دستور کار است.”

گروه های دیگر اضافه شده صدای خود را به کر از خشم.

الحاق طرح پیشگامان و سر از سرزمین مقدس کلیساها هفته گذشته گفت: “جدی و فاجعه بار سوال در مورد امکان هر گونه توافق صلح آمیز برای پایان دادن به چند دهه’ جنگ طولانی است که در ادامه به هزینه های بسیاری از زندگی بی گناه به عنوان بخشی از یک چرخه معیوب از فاجعه انسانی و بی عدالتی است.”

“الحاق است در خط با قوانین بین المللی” سیاست خارجی اتحادیه اروپا سخنگوی پیتر Stano گفت: مطبوعات دوشنبه. “اگر آن پیش می رود اتحادیه اروپا عمل خواهد کرد درآمده است.”

دادگاه جنایی بین المللی در ضمن در هفته گذشته پیشنهاد این است که هدف از “کمپین اسمیر” به عنوان یک نتیجه از آن در حال انجام پروب به احتمال وقوع جنایات جنگی در کرانه غربی و غزه است.

کاخ سفید با این طرح شامل یک ماده است که فلسطینی ها باید “هیچ اقدام و باید اخراج همه در انتظار اقدامات علیه دولت اسرائیل و ایالات متحده و هر یک از شهروندان خود را قبل از دادگاه جنایی بین المللی” و دیگر دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de