پایان ما Empire: Covid-19 در معرض بزرگ هنگامی که ابرقدرت به عنوان حماسه شکست

“و همه پادشاه اسب و همه مردان شاه نمی تواند قرار داده Humpty Dumpty به عقب با هم دوباره.”

من به دنبال در سراسر جهان تفسیر در مورد کشور فاجعه بار دست زدن به بیماری همه گیر کوروناویروس با برابر اقدامات نا امیدی و خشم و خجالت است. نویسندگان از اروپا و جهان عرب و اسرائیل و کسانی که در اینجا در خانه اند اظهار داشت: ما ناکارآمد سیاست بی منطق و پر هرج و مرج پاسخ از ما, رهبری و شکست ما هر دو برای مراقبت از مردم خود ما و به ارائه رهبری در جهان است. در اینجا چند نمونه از نظرات اخیر از نویسندگان که در طول تاریخ شده است دوستان از امریکا:

گزیده ای از یک مفسر اسرائیل –

“در این کشور به نظر می رسد مانند یک قطار خراب: سیستم های آن در حال شکست و بیمارستان و سقوط بیماران گریه برای کمک و اجساد ستون در موقت morgues. نیویورک گوهر در تاج تبدیل به شهر ارواح و دره مرگ: این اعلام نشده سرمایه از جهان نمی تواند پنهان کردن آن شرم…
“این می توانست امریکا را بهترین ساعت… به جای خدمت به عنوان یک مدل نقش برای همه, مغلوب ساختن پیشی جستن ایالات متحده تبدیل به یک شوخی بد.”

از این عرب خلیج فارس –

“در طول چند ماه گذشته من صرف ساعت های بسیاری…تماشای تلویزیون به وخامت وضعیت در ایالات متحده متعجب و متحیر شده توسط آمار و ارقام که نشان از فرو ریختن اقتصاد ثروتمندترین کشور در جهان و افزایش تعداد قربانیان کرونا. این هل یکی به تعجب: چرا ثروتمندترین پیشرفته ترین و متمدن ترین دولت است که با بهره گیری بیشتر از ثروت جهانی همان است که در آن تعداد مرگ و میر توسط coronavirus بیش از یک سوم از مرگ و میر در سراسر جهان…?”

و منتقدان از اروپا بودند کمتر سخت: سوال رئیس جمهور تهمت را درک واقعیت; ابراز بهت و حیرت خود را گیج کننده و اغلب اظهارات متناقض; بیان کرد که ایالات متحده “دیگر جا به سرب” و تاسف خوردن چیزی در حال تبدیل شدن به یک بار “درخشان شهر بر روی تپه.”

ما چگونه به این نقطه ؟

اگر هر چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن و coronavirus خدمت کرده اند به برجسته (و همچنین تشدید کند) هر دو خطوط گسل در سیاست ناکارآمد و ما از دست دادن جایگاه در جهان است.

در وهله اول آن نیست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا بیماری همه گیر کوروناویروس که شکسته آمریکا سیاست. و نه آنها مسئول مرگ آمریکا رهبری در جهان است. ما در حال حاضر شکسته و رهبری ما شده است در کاهش. اگر هر چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن و coronavirus خدمت کرده اند به برجسته (و همچنین تشدید کند) هر دو خطوط گسل در سیاست ناکارآمد و ما از دست دادن جایگاه در جهان است.

آن را فقط به سه دهه پیش است که اتحاد جماهیر شوروی فرو ریخت از ترک ایالات متحده به عنوان تنها ابرقدرت. بی پروا بیش از این پیروزی برخی از مفسران زودتر از موعد پیش بینی ظهور یک “نظم نوین جهانی” و متکبرانه شروع به برنامه ریزی برای یک “آمریکایی قرن.” خود را gloating به طول انجامید تنها یک دهه قبل از ایالات متحده رهبری شروع به باز کردن تا حد زیادی با توجه به دولت بوش فاجعه واکنش به حملات تروریستی 9/11. در حالی که بسیاری از کشورها در سراسر جهان آماده به کار در ایالات متحده برای مجازات عاملان آن وحشتناک کشتار بیگناهان دولت بوش هدایت غرور و کور ایدئولوژی رهبری کشور را به دو جنگ است که به جای طرح ریزی و بیمه آمریکا رهبری منجر به امریکا بود که ضعیف تر و کمتر قابل احترام تر و منزوی تر از هر زمان دیگر در تاریخ مدرن است. جنگ’ هزینه های زندگی گنج اعتماد و اعتبار ایجاد فرصت برای کشورهای دیگر مانند چین و روسیه برای دفاع از خود در هر دو منطقه ای و جهانی باز کردن درب به زمان چند قطبی جهان است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در حالی که باراک اوباما رئیس جمهور متوجه بزرگی از مشکلات ایجاد شده توسط سلف خود تلاش های خود را برای رهایی آمریکا از عراق و افغانستان و برای بازگرداندن تصویر آمریکا مختل شد هر دو با شکست به درک پیچیدگی چالش های ناشی از جنگ و ناکارآمد بیش از حد تعصب ما سیاست است. من به یاد داشته باشید بحث تعدادی از پیشرو دولت بوش ارقام و جمهوری خواه به مقامات منتخب درست بعد از اوباما “یک شروع جدید” قاهره سخنرانی کند. همه آنها با استفاده از همان نقاط صحبت کرد و گفت که اوباما خیانت کرده بود امریکا با محکوم کردن شکنجه نشان ضعف با صحبت کردن در برابر جنگ و به فروش می رسد اسرائیل مخالفت خود با سیاست حل و فصل. زمانی که از من خواسته شد که توسط میزبان یکی از این نشان می دهد که آیا من بر این باور بودند که اوباما می تواند موفقیت در پل زدن عمیق تقسیم من پاسخ داد که او ایستاده بود شانس بهتری برای انجام این کار با عرب و مسلمان جهان نسبت به جمهوری خواهان در اینجا در خانه.

اوباما در تلاش برای تغییر مسیر در خاورمیانه بودند مانع اما او موفق به بازسازی حداقل برخی از معماری های جهانی دیپلماسی که دولت بوش تا به حال سمت چپ در ژنده پوش. او مذاکره توافق برای مقابله با تغییر آب و هوا برای مهار چین در حال رشد و نفوذ در آسیا و به منظور محدود کردن برنامه هسته ای ایران.

چرا که جمهوری خواهان مخالف سه, اوباما چپ با بناهای او تا به حال ساخته شده بر روی زمین لرزان. در پایان اوباما خواهد بود برای به یاد داشتن ایجاد انتظارات بالا که موفق به تحقق منجر به نگرانی بیشتر در مورد توانایی آمریکا سرب در جهان است.

انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود محصول جانبی از ما حزبی اختلال. خود را “پوپولیسم” سوخت بود بیگانه ستیزی و نژاد پرستی و خشم طبقه متوسط است که حزب جمهوری خواه شده بود کشت برای چند دهه. یک بار در دفتر مغلوب ساختن پیشی جستن راه دور از تمام موافقت نامه های بین المللی مذاکره توسط سلف خود پشت خود را بر روی بسیاری از ایالات متحده به متحدان اروپایی استقبال تعدادی از تازه اورژانس جناح راست رهبران و ارسال پیام های متناقض در مورد امریکا تعهدات در جهان است.

همیشه چاخان او هرگز متوقف تحریک پوپولیستی خود پشتیبانی پایه مصرف حزبی اختلال به سطوح جدید است. در حالی که هرج و مرج و غیر مومن حاکم بر سبک و اظهارات متناقض ایجاد سردرگمی در مورد سیاست های خود را مغلوب ساختن پیشی جستن با این وجود دارای پنجه خواه خط در, مالیات, مقررات زدایی و انتصاب قضات محافظه کار. او نیز برچیده شده و یا به شدت تضعیف شد و بسیاری از نهادهای دولتی قرار می گیرد و بی حد و حصر دوستان در بحرانی پست های دولتی.

پس از آن همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه غریزه بود که به ادعای آن را فقط یک آنفولانزا و به زودی منتقل می کند. به عنوان تاثیر این بیماری همه گیر روشن شد او تبدیل به توییتر و روزانه کنفرانس های مطبوعاتی به رخ کشیدن گمراه و اعتصاب در دشمنان خود را. به عنوان او اغلب در فعالیت های سیاسی او با تکیه بر بیگانه ستیزی و خشم دموکرات ها و “نخبگان” به انکار او تا کنون بوده است اشتباه و ترومپت خود رهبری است.

همه این ممکن است کمک به تحکیم پایگاه خود را و آنها را به احساس می کنید که او برنده در برابر “نامرئی دشمن” او می گوید: ما در حال شکست. اما اعداد ثابت کند در غیر این صورت. در حالی که پایگاه خود را همچنان به صورت مسخ شده توسط “لباس جدید امپراتور” دنیا مبهوت می ایستد در حقیقت عریان است که امریکا نه تنها ناتوان از پیشرو جهان, اما همچنین عدم محافظت از مردم خود. در گذشته امریکا را در سراسر جهان تلاش و همکاری با سایر کشورها برای پیدا کردن یک درمان و به ارائه کمک. در عوض ما باید برداشت ما کمک مالی به آسیب پذیر ترین و خوش آمدید بازارهای جهانی برای خرید تجهیزات حفاظتی ما موفق به تولید و ذخایر. در همان زمان ما, عفونت و نرخ مرگ و میر بیش از هر کشور دیگر. تست ما نرخ به طور قابل توجهی پایین تر از بسیاری از کشورهای دیگر.

جهان می بیند همه از این و با ابراز تاسف از ادامه کاهش بار بزرگ ابرقدرت که برنده جنگ سرد. و آنها تعجب می کنم که آیا پس از چند دهه از تعمیق حزبی اختلال در عملکرد و کاهش, آمریکا قادر خواهد بود به اصلاح نقش رهبری خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de