محیط زیست مغلوب ساختن پیشی جستن و Bolsonaro

ذهن های بزرگ فکر می کنم به طور یکسان. و شما احتمالا فکر می کردم تنها چیزی که این دو ذهن های بزرگ در حال رایج بود عشق خود را از هیدروکسی کلروکین و مشتاق خود را برای حمایت از استفاده از آن برای مبارزه با کروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان توضیح داده شده در چند هفته پیش در دوره او بود که مصرف مواد مخدر او می خواهم به دریافت تعداد زیادی از نامه ها “از افرادی که از من حمایت استفاده از مواد مخدر است.” نامه از “مردم” است که به وضوح از اهمیت بیشتری برای مغلوب ساختن پیشی جستن از اطلاعات پزشکی از کارشناسان. و در این رابطه به ما آموخته است که رئیس جمهور Jair Bolsonara از برزیل و تهمت مشترک زیادی دارند.
 
در اواسط ماه مه برزیل, وزیر بهداشت, Nelson Teich مستعفی از آقای Bolsonaro کابینه. او دومین وزیر بهداشت به استعفا در یک دوره 30 روزه. در میان دلایل دیگر هر انسان استعفا داد چرا که آقای Bolsonaro اصرار که استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus گسترش یافته است. آنچه ما از آنجا آموخته است تهمت و آقای Bolsonara به اشتراک گذاری یک نگرانی برای محیط زیست و راه که در آن می تواند اثرات سوء بر اقتصاد است.
 
در ژانویه تهمت سازمان حفاظت محیط زیست اعلام قانون جدید به نام: “این کشتیرانی آبهای حفاظت از قانون است.” تحت این قانون بسیاری از تالاب جریان و شبیه آبراه قبلا محافظت شده توسط آب تمیز عمل دیگر نمی خواهد به عنوان حفاظت از آلودگی است. با توجه به زمان سازمان حفاظت محیط زیست مدیر این قانون محافظت از محیط زیست و آبراه “در حالی که احترام دولت ها و صاحبان مالکیت خصوصی.” نه هر کس موافق است که از آن محافظت از محیط زیست و آبراه. مدیر سابق دفتر علم و فناوری در سازمان حفاظت محیط زیست را از آب به نام رویکرد جدید “علمی غیرقابل دفاع و اجتماعی ناعادلانه است.” قانون جدید رفت به اثر در تاریخ 23 ژوئن سال 2020 است. قانون جدید بود که نه تنها trumpian حمله بر محیط زیست در سال 2020 است.
 
در 30 آوریل سال 2020 سازمان حفاظت محیط زیست به تصویب رسید امن تر و مقرون به صرفه سوخت وسایل نقلیه حکومت است که یک سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست گفت, خواهد, در میان چیزهای دیگر بهبود ناوگان ایالات متحده اقتصاد سوخت.” در نوعی تهمت و مانند آن بهبود اقتصاد سوخت با کاهش نیاز برای بهره وری سوخت در وسایل نقلیه جدید برای مدل سال 2021 و 2026. تحت بهره وری سوخت استاندارد با استانداردهای لازم در جای خود قرار داده دولت اوباما از بهره وری سوخت در خودروهای جدید تا به حال به افزایش نزدیک به 5 درصد است. تحت Trumpian قوانین است که استاندارد کاهش داده شده است به 1.5 درصد است. به عنوان Trumpites توضیح داد با استانداردهای پایین خودروها خواهد بود مقرون به صرفه تر.
 
در اواسط ماه مارس Trumpsters ضعیف مقررات انتشار جیوه و دیگر فلزات سمی از نفت و زغال سنگ اخراج نیروگاه. علاوه بر آن و در طول سه سال آنها شده اند قدرت Trumpsters باید در میان چیزهای دیگر سست محدودیت هایی در خودرو اگزوز انتشار تضعیف قوانین برای کاهش سیاره گرم دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای از نیروگاه با سوخت زغال سنگ و ساخته شده آن را آسان تر برای شرکت های زغال سنگ برای تخلیه باقی مانده در جریان است.
 
در 7 ژوئن 2020 تهمت صدور یک فرمان اجرایی تضعیف ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند. که عمل طراحی شده است برای محافظت از محیط زیست نیاز به تمام شاخه های دولت برای در نظر گرفتن اثرات آن بر محیط زیست از هر گونه عمده فدرال اقدام مانند ساخت بزرگراه ها و خطوط لوله و دیگر پروژه های زیربنایی. به منظور هدایت سازمان “به نادیده گرفتن قوانین زیست محیطی به سرعت فدرال تصویب معادن جدید, بزرگراه, خطوط لوله و دیگر پروژه های زیربنایی.” همه در همه, و دلیل خوب کسانی که نگران محیط زیست هستند در میان مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاق ترین طرفداران. و در برخورد با مسائل زیست محیطی رئیس جمهور Bolsonaro میل برای مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد خود را آشکار.
 
پس از تبدیل شدن به رئیس جمهور برزیل در ماه اکتبر 2018 رئیس جمهور Bolsonara نه تنها به دنبال Trumpian قدم به قدم با دفاع برای استفاده از هیدروکسی کلروکین. او همچنین به دنبال در قدم به قدم از مغلوب ساختن پیشی جستن در آزار محیط زیست است. پس از تبدیل شدن به رئیس جمهور او ریاست آن بر افزایش جنگل زدایی در آمازون. او آرام و قوانین طراحی شده برای جلوگیری از ورود غیر قانونی و غیر قانونی معدن طلا در جنگل باران. جنگل زدایی در سال 2019 آمار بالاترین سطح خود از سال 2008. بین آگوست جولای 2018 و 2019 زدایی افزایش 34%. بین ماه های ژانویه و آوریل سال جاری 464 کیلومتر مربع از آمازون درخت پوشش برداشته شد. گزارش پنجاه درصد از آن درخت پوشش بود در زمین. مقدار به طور غیرقانونی وارد شده چوب های ضبط شده توسط برزیل اصلی سازمان حفاظت محیط زیست کاهش حدود 64% از سال 2018 2019.
 
با الهام از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس Bolsonaro گرفته است یک قدم بیشتر به مدل خود را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن. در اوایل ماه ژوئن 2020 او اعلام کرد که او با توجه به خروج از سازمان بهداشت جهانی فقط به عنوان trumpian مدل نقش اعلام کرده بود pm 29 مه سال 2020 است که ایالات متحده که قرار بود به انجام. به عنوان رئیس جمهور Bolsonara توضیح داد: “من به شما گفتن در حال حاضر ایالات متحده در سمت چپ که, و ما در حال مطالعه است که در آینده است. یا این که با این نسخهها کار بدون تعصب ایدئولوژیک و یا ما را ترک بیش از حد.” همانطور که مشاهده شد در ابتدا ذهن های بزرگ فکر می کنم به طور یکسان.