تصور کنید که شما زندگی می کنند در کنار یک coal-fired power plant. در نزدیکی نیروگاه, شما ممکن است را دیده اند ماشین آلات سنگین آزادسازی بارهای مایل به خاکستری ماده به یک گودال و یا یک برکه. شما یاد بگیرند که مایل به خاکستری مسائل است که به نام خاکستر ذغال سنگ ماده ای که chockful سمی فلزات سنگین مانند آرسنیک و سرب و سلنیوم – که همه عوامل سرطان زا – و 140 میلیون تن از خاکستر ذغال سنگ تولید شده در ایالات متحده در هر سال است. شما ممکن است متوجه است که مسائل جدی در سلامتی ناشی می شد در جامعه خود را, بنابراین شما نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که: وجود ارتباط بین خود و جامعه را از مشکلات بهداشتی و آزادسازی این خاکستر ذغال سنگ? آیا این مسائل از وارد شدن به آب آشامیدنی خود را?

و سپس شما می شنوید که برگ برنده دولت در حال برنامه ریزی در عقب یک حکومت نیاز است که زغال سنگ, نرم افزار جلوگیری از عرق ضایعات محصولات از ورود آب های زیرزمینی همان آب است که شما می نوشند. آخرین چیزی که شما می خواهید به این gunk در آب آشامیدنی خود را که شما از ترس رخ خواهد داد یا بدتر تحت حکومت را عقبگرد.

اگر شما تحت تاثیر این وضعیت شانس هستند که شما در پایین براکت درآمد یک فرد از رنگ و یا از گروه های بومی و شما می دانید بیش از حد بسیاری از نمونه هایی از دولت در عدم به آدرس و یا حتی گوش دادن به نگرانی های خود را حتی زمانی که از نظر قانونی موظف به. است وجود دارد یک راه برای گفتن مقامات دولتی داستان خود را به طوری که آنها را صمیمانه آن را در نظر بگیرید زمانی که آنها عمدی در سیاست است ؟

“جلسات مجازی” که بسیاری از ویژگی های مشکل

در اینجا چیزی که ما را یک فرایند در جایی که طراحی شده است برای جمع آوری شواهد و مشتریان از جمله از اعضای جوامع نهفته زمانی که یک آژانس فدرال پیشنهاد یک قانون جدید یا تغییر یک حکومت موجود. اما این فرایند به نام جلسات عمومی بود و به تازگی طرح میتوانست توسط آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) برای دو پیشنهاد rollbacks مرتبط با آلودگی تولید شده توسط نیروگاه با سوخت زغال سنگ.

به نام “جلسات مجازی” در سازمان حفاظت محیط زیست مورد نیاز شرکت کنندگان که می خواستم به نظر برای استفاده از اینترنت به عضویت فقط صوتی وبینار. در یک حرکت است که سابق سازمان حفاظت محیط زیست مقامات می گویند هرگز رخ داده است قبل از دوران قبل از دولت این “جلسات مجازی” شد و تنها جلسه عمومی که صورت گرفت; هیچ فرد جلسه عمومی برگزار شد. این آژانس به طور کامل اجتناب چهره به چهره با مردم و مورد نیاز است که شرکت کنندگان صحبت می کنند به سیاه و خالی از یک تلفن و یا یک کامپیوتر سیستم میکروفون خود را برای ارائه نظر.

حتی سازمان حفاظت محیط زیست را توجیهی برای ارائه مجازی فقط در جلسات به E&E News – که سازمان حفاظت محیط زیست را از آب 2019 هدایت را تشویق می کند استفاده از فن آوری های آنلاین به منظور تسهیل در جلسات عمومی و شنوایی – به نظر می رسد به عقب تا چه خارج از هنجار های مجازی این جلسات هستند. هدایت هشدار می دهد که به طور کامل آنلاین جلسه عمومی ترین “اساسی” تغییر سازمان می تواند و نشان می دهد که سازمان حفاظت محیط زیست باید اول رفتار یک فرد شنوایی با یک نظرسنجی برای تعیین اگر مردم حتی می تواند پذیرای بعد آنلاین جلسه عمومی (هیچ مدرکی وجود ندارد که که یک نظرسنجی بود و یا خواهد شد انجام شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست در این مورد). علاوه بر این ممکن است یک استاندارد دوگانه در اینجا به عنوان سازمان حفاظت محیط زیست در ملاقات حضوری با آب و برق زغال سنگ در زغال سنگ خاکستر حکومت و به صنعت مردمی مشاوره در مورد که در آن آنها می خواهم برای دیدن بیشتر ورودی های عمومی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اینترنت-تنها جلسات عمومی رخ داده برای دو پیشنهاد قوانین است که تاخیر مهلت برای شرکت ها به خاکستر ذغال سنگ استخر و دیگری که پشت رول 2015 زغال سنگ خاکستر قانون طراحی شده برای جلوگیری از فلزات سنگین و سایر آلاینده های منتشر شده از نیروگاه با سوخت زغال سنگ به نزدیکی آبراه. خاکستر ذغال سنگ تا به حال تاثیر زیادی بر روی خط مقدم جوامع – جوامع است که زندگی در نزدیکی متعدد منابع آلودگی مانند نیروگاه با سوخت زغال سنگ – به عنوان یک نتیجه از خاکستر ذغال سنگ شسته شدن به نزدیکی آب شرب. Earthjustice منتشر تجزیه و تحلیل نشان می دهد که 91 درصد از نیروگاه با سوخت زغال سنگ در حال آلوده آبهای زیرزمینی با خاکستر ذغال سنگ در یک مقدار که بیشتر فدرال استانداردهای ایمنی.

آنچه که ما از دست دادن زمانی که وجود دارد هیچ فرد در جلسات

در حالی که مجازی شنوایی ممکن است مفید باشد برای افرادی که نمی توانند در یک جلسه عمومی آنها نمی تواند به عنوان یک جایگزین برای یک فرد شنوایی. هشتاد و هفت منافع عمومی از جمله NRDC, Earthjustice, Sierra Club, و NAACP نوشت, نامه ای به سازمان حفاظت محیط زیست به طور خاص درخواست یک جلسه در شخص برای هر دو از خاکستر ذغال سنگ اعمال. 87 گروه توضیح داد که یک فرد شنوایی فراهم می کند با این فرصت را به ایدز بصری مانند نقشه ها عکس ها و آلودگی آب و خاک به منظور افزایش امتیاز خود و سخنرانان می توانند اعضای خانواده خود و اعضای جوامع نهفته به عنوان شکل پشتیبانی می کند. آنها اشاره می کنند که مقامات آژانس بهره مندی از انجام فرد در جلسات وجود دارد به عنوان یک بی اندازه و غیر قابل تعویض ارزش دیدن سخنرانان و شنیدن شهادت خود را به طور مستقیم که ممکن است پر از احساسات و ضرورت است که نمی تواند منتقل شود در یک تماس تلفنی. بتسی Southerland سابق کارمند در سازمان حفاظت محیط زیست از آب که به نوشتن 2015 زغال سنگ خاکستر حکومت نیز اظهار داشت: چگونه مفید در فرد شهادت هستند به مقامات آژانس “شما می توانید ببینید واکنش به مخاطبان هنگامی که شما در حال انجام خود را ارائه. در غیر این صورت مجازی در جلسات شما و احساس می کنید مثل شما فقط صحبت کردن به درجه اعتبار ساقط است.”

مجازی جلسات به نظر می رسد محدود کردن دسترسی برای برخی افراد به خصوص سالمندان و اعضای محروم جوامع است. به گفته یکی از 92 سال از شرکت کنندگان مجازی و شنیدن آن را یک چالش برای شرکت پس از آنها کمتر و راحت با استفاده از یک کامپیوتر. علاوه بر این بسیاری از اعضای جوامع به حاشیه رانده شده اند و مشکل در به دست آوردن دسترسی به اینترنت و اغلب با استفاده از کتابخانه های خود را برای دسترسی به اینترنت یک محل است که شناخته شده بودن مساعد برای صحبت کردن با صدای بلند به ارائه شهادت شخصی به مقامات دولتی.

جوامع محروم سزاوار بهتر از این

گذشته از نوشته های عمومی نظرات فرستاده شده از طریق اینترنت یا پست الکترونیکی جلسات عمومی تنها فرصت است که توانسته به وزن در پیشنهاد قوانین فدرال و می گویند در تصمیم گیری است که ما سازمان های فدرال در حال ساخت است. آن مهم و حیاتی است که سازمان حفاظت محیط زیست انجام جلسات عمومی در راه است که بیگانه افرادی که مایل به شرکت در این فرایند مهم از فضیلت مدنی به خصوص مردم از جوامع به حاشیه رانده شده. و با توجه به این که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سازمان حفاظت محیط زیست بوده است که قبلا متهم به محرومیت نهفته جوامع با برگزاری جلسات عمومی در کشور خود و یا مناطق محلی آن است که بیشتر از همه مهم است که سازمان حفاظت محیط زیست نیست و استفاده از تکنولوژی در راه است که می افزاید: موانع اضافی به توانایی های عمومی به ارائه نظرات به مقامات آژانس در شیوه ای موثر است.

راه وجود دارد که فن آوری می تواند دموکراتیزه نحوه تعامل ما با مقامات دولت – مانند داشتن وب-خدمات جریان از یک فرد شنوایی و راه های وجود دارد که فن آوری می تواند تداوم بی عدالتی. مجازی-تنها جلسات هرگز نباید سیاست سازمان حفاظت محیط زیست در چگونه آنها درخواست نظرات پس از انجام این کار بیشتر می افزاید: در حال حاضر بسیار زیاد بدن از شواهد نشان می دهد که برگ برنده دولت مایل به از بین بردن توانایی جوامع به حاشیه رانده شده به بازی نقش مهمی را در فرایند سیاستگذاری زمانی که آنها برای حمایت از محیط زیست و سلامت سیاست هایی است که قریب به اتفاق پشتیبانی شده توسط شواهد علمی. و سرد فکر می کردم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de