بیشتر از همیشه برنی ساندرز است که دشمن عمومی شماره یک برای نخبگان قدرت است که رشد اقتصادی بی عدالتی است. این برنی 2020 کمپین یک تهدید مستقیم به غیر دموکراتیک اهرم که افراد بسیار ثروتمند و شرکت های بزرگ به طور مداوم اعمال در روند سیاسی است. جای تعجب نیست که ما در حال حاضر از دیدن خیلی ضد برنی خشم از شرکت پیشرو دموکرات — مشتاقانه تکثير توسط رسانه های شرکت های بزرگ.

در سیاست آمریکا hell hath no fury like قدرت شرکت های بزرگ تمسخر.

آشکار رسانه تعصبات در برابر ساندرز در حال معمول در طیف گسترده ای از جریان اصلی رسانه ها است. (رسانه ها دیده بان گروه نمایشگاه به مدت طولانی مستند مشکل روشن توسط یک قطعه پس از دیگری پس از دیگری پس از دیگری فقط این ماه است.) در تضاد مثبت نسبت ساندرز در رسانه های جمعی حوزه های کمیاب است.

رسانه های بزرگ به طور مستمر تقویت صدای خوبی پرداخت می شود خبرنگاران و صاحب نظران که شغل شامل پذیرش قدرت شرکت های بزرگ از جمله امتیازات صاحبان شرکت های بزرگ و حامیان مالی.

الگوی ادغام با صنفی که ساندرز کمپین به دنبال جایگزینی با دموکراسی واقعی—disempowering ثروت بزرگ و شرکت های بزرگ بلند در حالی که توانمند سازی مردم عادی برای شرکت در یک واقعا روند دموکراتیک.

رسانه های بزرگ به طور مستمر تقویت صدای خوبی پرداخت می شود خبرنگاران و صاحب نظران که شغل شامل پذیرش قدرت شرکت های بزرگ از جمله امتیازات صاحبان شرکت های بزرگ و حامیان مالی. و در پوشش اخبار سیاست وجود دارد یک منبع پایان ناپذیر از سابق دموکراتیک officeholders و انتصاب ایم که lucratively تغذیه از شرکت فرورفتگی به عنوان لابی مشاوران و فعالان روابط عمومی. شرکت های بزرگ خود را, روابط معمولا به يکديگر اعلام کردند.

رسانه مهم ستاد خصومت نسبت به ساندرز کمپین MSNBC متعلق به Comcast—بدنام ضد کارگری و ضد مصرف کننده شرکت. “مردم نیاز به یاد داشته باشید که” من با اشاره در دموکراسی در حال حاضر! هفته گذشته “است که اگر شما مثلا اعتماد ندارند Comcast در, چرا به شما اعتماد یک شبکه که متعلق به Comcast? اینها منافع طبقاتی بودن کار می کرد که در آن بالا اقشار مالکیت و سرمایه گذاران استخدام مدیر, استخدام مدیریت, سردبیران, استخدام خبرنگاران. و آنچه ما می بینیم و نه به لفاظی در مورد آن, اما ما واقعا در حال دیدن یک جنگ طبقاتی در جریان است.”

به طور معمول این سر صحبت و رفتن به منابع اصلی, اخبار رسانه های به دور از فشارهای اقتصادی حمله پی در پی بسیاری از آمریکایی ها. و به این ترتیب رسانه های حرفه ای با نفوذ ترین و بزرگترین بلندگوهای کاملا دور از ساندرز پایه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

الگوهای رای گیری در نیوهمپشایر اولیه منعکس شده که منافع اقتصادی Sanders کمپین امیدوار است در خدمت. با 10 فعال نامزدها در دموکراتیک رای گیری ساندرز “برنده 4 در 10 رای دهندگان با درآمد خانوار تحت 50.000 دلار و نزدیک به 3 در 10 با درآمد بین $50,00 و $99,000,” واشنگتن پست گزارش شده است.

در همین حال یک گروه سه نفره از محققان در ارتباط با Institute for New Economic Thinking—توماس فرگوسن Jie Chen و پل Jorgensen در بر داشت که “بالاتر از شهر درآمد کمتر رای” برای Sanders. “کاهش درآمد در شهرهای نیوهمپشایر رای دادند به شدت برای Sanders; غنی تر شهرها هم مخالف است.”

محققان دیدم در داده ها “بیشتر چشمگیر مدارک و شواهد از یک نقطه ما را ساخته اند قبل از: که حزب دموکرات در حال حاضر به شدت تقسیم اجتماعی کلاس.”

این یک واقعیت با رسانه ها مفاهیم هستند که در چشم ساده پنهان. اغلب تند و تیز و گاهی مضحک حمله ساندرز از طریق قدرتمند رسانه های ملی هستند و تقریبا همیشه از آینده مرفه و یا آشکار ثروتمند مردم است. در ضمن کم درآمد آمریکایی ها تقریبا صفر دسترسی به استودیو تلویزیون (به غیر از ارائه خدمات پس از ساعت خدمات مربوط به فراشی).

با استثنائات بسیار کمی بلندترین صداها شنیده شود از رسانه های جمعی هستند که از افراد با ثروت به مراتب بالاتر از مالی مجاورت متوسط آمریکایی است. تقریبا هیچ کدام از مهمترین و به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده دیده و شنیده روزنامه نگاران در پایان کم از این کشور شدید نابرابری درآمد. مشاهده شده است که در نور—و نگه داشتن در ذهن است که شرکت مالکیت و تبلیغات تسلط بر رسانه های جریان اصلی—این نباید تعجب آور است که تعداد کمی از روزنامه نگاران برجسته بسیار خوبی برای گفتن در مورد انتخابات ریاست جمهوری به شدت تراز وسط قرار دارد با طبقه کارگر است.

“اگر وجود دارد در حال رفتن به کلاس جنگ در این کشور” برنی ساندرز گفت: Iowa AFL-CIO کنوانسیون در تابستان گذشته “از آن زمان که طبقه کارگر از این کشور به دست آورد که جنگ و نه فقط شرکت های بزرگ نخبگان.”

شرکت نخبگان اهداف مانند که غیر قابل قبول هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im