FDA در حال ساخت نیازی COVID-19 خطرات وضعیت سقط جنین و سقط جنین مراقبت. ما تحت پیگرد.

این COVID-19 همه گیر فرا گرفته و جهان و طرح میتوانست به زندگی عادی. در چهار ماه پس از اولین متحده گزارش شده بیش از 1.5 میلیون نفر آلوده شده اند و 100000 نفر فوت کرده اند در ایالات متحده است. برای کاهش خطر بهداشت عمومی و مقامات به ما بگویید ما برای دریافت مواد غذایی و نسخه تحویل موج به مادر بزرگ از پنجره و به طور کلی جلوگیری از سفرهای غیر ضروری و تعامل فیزیکی در خارج از خانه.
 
مطابق با این دستورالعمل ها, آژانس های فدرال گرفته اند و از هر فرصتی برای تشویق استفاده از پزشکی از راه دور و به پزشکان انعطاف پذیری به چشم پوشیدن از غیر ضروری در فرد برخورد مطابق با قضاوت بالینی. آنها چشم پوشی قوانین مختلف نیاز به در فرد بازدیدکننده داشته است حتی برای کنترل مواد مثل مواد مخدر.
 
اما یکی وجود دارد قابل توجه استثنا: سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) در ادامه به موضوع mifepristone امن و موثر دارو استفاده می شود برای پایان دادن به اوایل بارداری و یا درمان سقط جنین به یک منحصر به فرد سنگین محدودیت است که به خطر انداختن سلامت و جان بیماران و پزشکان به خصوص با پیامدهای وخیم کم درآمد جوامع و جوامع از رنگ.
 
FDA مستلزم آن است که mifepristone قرص بود توزیع تنها در یک بیمارستان, درمانگاه یا مطب: بیمارانی که در حال حاضر ارزیابی شده است توسط یک پزشک از طریق پزشکی از راه دور و یا در قبل در فرد بازدید مجاز به پر کردن نسخه خود را از طریق پست. در عوض آنها باید سفر به یکی از این تنظیمات بالینی را انتخاب کنید تا قرص — حتی اگر آنها در حال دریافت هیچ فرد خدمات پزشکی در آن زمان و حتی اگر آنها را بلع دارو بعد از آن در خانه (به عنوان FDA مجوز).
 
برای ماه منجر مقامات پزشکی باید التماس FDA به حالت تعلیق این محدودیت و به پزشکان که ارائه سقط جنین و سقط جنین, مراقبت از انعطاف پذیری آنها نیاز به حفاظت از بیماران خود را در طول این بحران است. اما دولت این است که بیوقفه.
 
همین دلیل است که امروز ما یک شکایت از طرف یک ائتلاف از کارشناسان پزشکی و سلامت باروری, حقوق و عدالت طرفداران رهبری کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان (ACOG) به چالش کشیدن FDA حکومت است که نیروهای بیماران را غیر ضروری COVID-19 خطرات به عنوان شرط دریافت دارو سقط جنین و سقط جنین مراقبت.
 
از بیش از 20 ، 000 مواد مخدر تنظیم شده توسط FDA mifepristone تنها یکی است که بیماران باید در یک محیط بالینی در عین حال ممکن است از خود اداره نظارت در خانه. آن را آسان ببینید که چرا هیچ دیگر مواد مخدر حمل این محدودیت وجود دارد: هیچ پزشکی به دلیل دیکته می کند که در آن بیمار ایستاده است هنگامی که دست یک قرص آنها را در جیب خود فرو برد بعد از آن در خانه است.
 
وجود دارد به همین ترتیب هیچ دلیلی برای اعمال این شرط در mifepristone است که FDA تایید شده برای 20 سال و با استفاده بیش از 4 میلیون نفر است. در FDA کلمات mifepristone را “اثربخشی و ایمنی تبدیل شده اند به خوبی ایجاد شده توسط هر دو تحقیق و تجربه و عوارض جدی را به اثبات می شود بسیار نادر است.” در واقع FDA مجوز mifepristone به توان به بیماران مبتلا به’ خانه در مقادیر بزرگتر و دوز استفاده می شود که برای یک هدف دیگر از بارداری در اوایل فسخ است.
 
در عین حال FDA را حفظ کرده است و این محدودیت های غیر ضروری در طول همه گیر — با وجود CDC ارشاد به طور خاص تشویق بیماران برای پر کردن نسخه توسط پست-تحویل سفارش در هر کجا که ممکن است با وجود یک ملی پزشکی اجماع که mifepristone تجویز کنندگان نیاز به همان انعطاف پذیری به عنوان دیگر پزشکان به چشم پوشیدن از نظر پزشکی غیر ضروری در فرد بازدید سازگار با خود بهترین قضاوت بالينی در طی این بحران است.
 
به عنوان این است که تقریبا همیشه مورد زمانی که آن را می آید به محدودیت در سقط جنین آسیب در اینجا این است که برن به همان اندازه. افراد کم درآمد و مردم از رنگ که شامل اکثریت مردم به دنبال سقط جنین تحمل فشار از FDA محدودیت. در بهترین زمان تنظیم حمل و نقل و مراقبت از کودک به منظور سفر به یک مرکز مراقبت های بهداشتی را انتخاب کنید تا یک قرص است دشوار یا غیر ممکن است برای بسیاری از بیماران است. برخی از سفر باید صدها کیلومتر — یا حتی پرواز — باعث تاخیر شدید و مسدود کردن برخی از بیماران از دسترسی به سقط جنین مراقبت در همه.
 
در حال حاضر در طول تاریخی, بحران بیکاری با بسیاری از مدارس و مراقبت روز توقیف FDA مجبور است بیماران را در حيات-و کاملا غیر ضروری — خطرات به منظور دسترسی ضروری خدمات بهداشتی و درمانی. این است به خصوص خطرناک برای جوامع رنگ که با توجه به دیرینه نابرابری در دسترسی و کیفیت مراقبت های بهداشتی و دیگر مظاهر نژادپرستی ساختاری در حال مرگ از COVID-19 در شدت نرخ بالاتر است.
 
ائتلاف ما از شاکیان نشان دهنده ده ها هزار نفر از پزشکان ارائه سقط جنین و سقط جنین مراقبت به بیماران در سراسر کشور و بخش صندلی زنان و زایمان در حدود 150 دانشگاه. این شامل فعالان و سازمان دهندگان اختصاص داده شده به از بین بردن موانع با کیفیت بالا بارداری-مراقبت های مربوط است که به طور نامتناسبی آسیب جوامع به حاشیه رانده شده. آنها خواسته اند FDA برای انجام کار درست در mifepristone اما آژانس خودداری کرده است.
 
حامله, مردم باید به دلیلی به خطر اندازد ایمنی خود را به منظور دسترسی به دارو ضروری سقط جنین و سقط جنین مراقبت در طول بیماری همه گیر. ما در حال رفتن به دادگاه به اطمینان حاصل شود که در این زمان بحران مردم مجبور به موضوع خود را به خطر غیر ضروری برای دسترسی به مراقبت های بهداشت باروری آنها نیاز دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im