مبارزه برای برنی نمایندگان افزایش است—و می تواند کمک به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن

این Presumptive نامزد به نظر می رسد دچار مشکل می باشد. رویترز فقط منتشر شد یک نظرسنجی ملی نشان می دهد که “جو بایدن استفاده بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حمایت مردمی است فرسایش در هفته های اخیر”و مسابقه “در اصل یک بازی شیر یا خط به بالا.” در نیم-ده کلید نوسان متحده بایدن است که تنها به طور متوسط 4 درصد است. حتی در میان دموکراتیک وفادار شور و شوق برای بایدن کم است. در میان جوانان آن بوده است به وجود ندارد.

اسطوره که برنده خواهد شکست خود را تمام شده شب قبل از هیلاری کلینتون به او سخنرانی امتیاز. در عین حال از آن همچنان ادامه دارد به عنوان حزب دموکرات قدرت کارگزاران و بسیاری از صاحب نظران رفتن آسان در بایدن و طنز خود را تکرار و به رخ کشیدن است که “من ضرب و شتم او را مانند یک درام.”

بایدن باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم در گیر یک طرز فکر است که باعث می شود آن را بسیار بعید است که او می تواند مشوق بزرگ مردم در انتخابات مترقی رای دهندگان که مورد نیاز برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. که ذهنیت می رود بلامنازع در استاندارد شرکت های بزرگ رسانه ای فریم که evades پایه واقعیت های سیاسی از نابرابری اقتصادی.

با استفاده از یک مشترک برمید از اصلی روزنامه نگاران در واشنگتن پست گزارش داد که روز سه شنبه “دموکرات شده اند تقسیم پس از سال 2016 بیش از اینکه انرژی سیاه رای دهندگان و یا برنده شدن بیش از طبقه کارگر رای دهندگان در شهرک صنعتی میانه نشان دهنده بهترین شات برای حزب در نوامبر است.”

که نوع یا/و یا فریم رد شد—و تا حدودی فراتر—توسط برنی 2020 مبارزات انتخاباتی. دلیل خوب است. به عنوان ناظر انتخابات استنلی گرینبرگ است تاکید حزب دموکرات ندارد “سفید کاری-کلاس مشکل” — آن را به یک طبقه کارگر مشکل است.

درک است که این حزب در جیب ثروتمندان است آسیب دیده حمایت و تضعیف مشارکت از طبقه کارگر و مردم از همه نژادها. به عنوان یک به طور کامل شرکت سیاستمدار بایدن بیمار است-قرار به تغییر است که ادراک.

اما اگر 2020 دموکراتیک ملی کنوانسیون (به احتمال زیاد مجازی و نه در شخص) می تواند حرکت حزب مترقی در جهت شانس موثر deflating مغلوب ساختن پیشی جستن ساختگی شبه پوپولیسم را بهبود بخشد.

که در آن برنی نمایندگان می تواند در آمده.

البته بایدن تیم می مانند کنوانسیون ملی به یک شرکت هموار امر بدون ملاحظه اهرم از نیروهای مترقی از نظر تصمیم گیری در قوانین و پلت فرم. آیا بایدن می تواند سرکوب این نیروها ممکن است بستگی دارد که آیا ساندرز کمپین می تواند برنده شدن به اندازه کافی نمایندگان در آینده مقدماتی برای رسیدن به 25 درصد آستانه است که مورد نیاز برای آوردن طرح را به کل کنوانسیون.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در حال حاضر با 20 مقدماتی هنوز برای آمدن بیش از 25 درصد علامت است که قطعا در دسترس است. در حالی که رسمی ساندرز کمپین تقریبا منحل برخی از مردمی برنی حامیان ادامه یا شروع مجدد کار خود را.

در بسیاری از کشورهای ما انقلاب سازمان کمک به فعالان محلی به خارج از برنی رای دادن. به طور بالقوه اهمیت تاریخی از جمله تلاش کردم یک افزایش در این هفته هنگامی که یک قاضی فدرال ابقاء نیویورک دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه تعیین شده برای ماه ژوئن 23. دادگاه معکوس یک دولت هیئت مدیره از انتخابات تصمیم به لغو آن اولیه—تصمیم گیری به طور گسترده ای درک می شود در دستور دولت ایجاد گرا و دموکراتیک فرماندار اندرو کومو.

دادگاه حکم U. s. اخبار & گزارش جهانی اشاره کرد: “اجازه می دهد تا برنی سندرز برای امنیت بیشتر نمایندگان و نفوذ بیشتر—پیش از کنوانسیون ملی دموکرات ها.”

در ضمن سه گروه مردم برای برنی ساندرز RootsAction.org (که من مدیر ملی) و مترقی دموکرات امریکا—فقط راه اندازی یک کمپین جدید به نام دوباره. هدف این است که برای کمک به فعالان بسیج در آینده اولیه متحده و برنده شدن یک موج جدید از ساندرز نمایندگان.

“برنی انتخاباتی به حالت تعلیق در آورده اما این جنبش به مبارزه برای برنی پلت فرم باید برود” گفت: Claire سندبرگ بود که ملی سازماندهی مدیر برای برنی 2020 مبارزات انتخاباتی.

سندبرگ افزود: “افرادی که تشخیص ضرورت از مسائل مانند پایان دادن به جنگ لغو بدهی های دانشجویی و تصویب مدیکر برای همه و سبز جدید معامله باید با هم کار برای اطمینان از مترقی رای دهندگان صدایشان شنیده شود در باقی مانده مقدماتی. آن را نیز حیاتی است که برنی تجمع حامیان پشت پایین-انتخابات پیشرو نامزد که بخت و اقبال ممکن است تعیین حاشیه کوچک است. برای کسانی که به دلایل من حمایت از این تلاش ها به بسیج برنی حامیان به رأی گیری از طریق پایان اولیه است.”

سابق برنی 2020 ملی co-صندلی نینا ترنر که او نیز صحبت کرد و یک بار دیگر کیکآف livestream در مارس 5, خلاصه کرد: “ما تا به حال به اندازه کافی از وضع موجود سیاست هایی که نه تغییر شرایط مادی برای فقرا کار فقیر و طبقه متوسط در این کشور است. ما قصد داریم به نگه داشتن فشار برای یک دولت است که با این نسخهها کار برای همه است.”

رسانه ها و شرکت های قدرتمند دموکرات ها مشتاق هستند برای به تصویر کشیدن 2020 دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک چیزی از گذشته. اما فعالان پیشرو باید برخی از ایده های بسیار متفاوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im