مبارزه برای دموکراتیک پلت فرم نژادی عدالت فلسطین

در حالی که برنی ساندرز و جو بایدن دیگر رقبای خود متفاوت سیستم عامل هنوز هم موضوع بحث های زیادی در صدر کنوانسیون ملی دموکرات ها و بایدن انتخاب یک همسر در حال اجرا. با وجود برنی, حمایت بایدن از چند مترقی مردمی سازمان خودداری پشتیبانی برای presumptive دموکراتیک نامزد. از ما جوانان آب و هوا اعتصاب به عدالت دموکرات کار خانواده و دیگران بایدن چهره های مهم اپوزیسیون درون حزب خودش.

در حالی که وجود دارد طیف وسیعی از اصلاحات این گروه می خواهم برای دیدن گنجانیده شده بایدن پلت فرم اتخاذ ساندرز’ جمعی چشم انداز برای سیستمیک نژادی عدالت اصلاحات کلیدی برای وحدت حزب قبل از ماه نوامبر است. طول اولیه بایدن را تایید یک میزبان از سیاست های مشترک برای همه نامزدها از جمله پایان دادن اجباری حداقل بسته شدن زندانهای خصوصی اصلاح وثیقه سیستم و decriminalizing ماری جوانا. این قابل توجه داده بایدن رکورد در عدالت کیفری: بایدن نقشی کلیدی در “جنگ با جرم و جنایت” به عنوان سناتور در اواسط 1990s; مخالف گسترش رفاه قوانین اغلب انعکاس مشکل استعارههای مورد “رفاه ملکه”; و کار با توافق قانونگذاران به کاهش امنیت اجتماعی است.

در حالی که هر دو بایدن و ساندرز باید اذعان کرد که تاثیر مضر داخلی سیاستهای آمریکا در برابری نژادی مواضع خود را در حقوق فلسطینی ها کاملا متفاوت.

اما بایدن پیشنهاد اصلاحات هنوز هم سقوط کوتاه از چشم انداز گسترده تر از عدالت نژادی نمونه توسط ساندرز مبارزات انتخاباتی. نژادی و عدالت برای مترقی دموکرات ها به طور فزاینده ای شامل یک تعهد نه تنها به عدالت کیفری در ایالات متحده, اما به یک چشم انداز گسترده تر از نژادی عدالت به عنوان یک جزء از سیاست خارجی آمریکا است. بر این اساس حقوق فلسطینی را تبدیل به مرکزی برای مترقی دموکراتیک در دستور کار است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به عنوان بسیاری از حقوق مدنی فعالان و محققان استدلال کرده اند که مبارزه برای برابری نژادی در آمریکا قابل تشابه با فلسطینی مبارزه برای حقوق اساسی و کرامت است. سربازان اسرائیلی که ، فلسطینی ها به ندرت اگر تا کنون پاسخگو; کودکان فلسطینی در حال خودسرانه دستگیر و بازداشت شده در کرانه; و نابرابر محکومیت اقدامات اسرائیل در دادگاه اطمینان جرم بازداشت فلسطینی بدون اتهام یا محاکمه. شهروندان فلسطینی اسرائیل را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که زندگی تحت اشغال اسرائیل شبیه به آمریکایی های سیاه و سفید صورت شدید و سیستماتیک تبعیض و ظلم و اقتصادی نهادینه نقطه ضعف است.

در حالی که هر دو بایدن و ساندرز باید اذعان کرد که تاثیر مضر داخلی سیاستهای آمریکا در برابری نژادی مواضع خود را در حقوق فلسطینی ها کاملا متفاوت. در طول مبارزات انتخاباتی خود ساندرز به صراحت به نام به برگزاری اسرائیل مسئول نقض حقوق بشر است. او برای اولین بار به می گویند او خواهد اهرم کمک به اسرائیل به منظور تسهیل صلح در منطقه و آشکارا انتقاد نتانیاهو فساد و نژادپرستی. ساندرز تنها نامزد در سال 2016 به دست AIPAC کنفرانس سالانه پرش را دوباره در این سال بر اساس نگرانی خود را “در مورد پلت فرم AIPAC را فراهم می کند برای رهبران که بیان تعصب و مخالفت با پایه حقوق فلسطینی.” ساندرز نیز تنها نامزد برای بارها و بارها با استناد به حقوق فلسطینی کرامت و عدالت به عنوان یک فرمت منطقی از انتقادات از نقض حقوق بشر توسط کشورهای دیگر است. در حالی که برای حمایت از فلسطینی خود نشان دهنده عزم خروج از وضع موجود در سیاست آمریکا, آن را در واقع آینه تغییر در نظر میان حزب دموکرات رای دهندگان.

در حالی که بایدن ممکن است حرکت گذشته خود مشکل قانونی تاریخچه ما عدالت کیفری نظرات خود را در فلسطین نشان می دهد هیچ نشانه ای از معادل رشد. بایدن is a self-توصیف صهیونیستی است که تبلیغ نیاز به محافظت از “یک دولت دموکراتیک یهودی.” به عنوان رئیس و عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنا بایدن حفظ صبورانه طرفدار اسرائیل و موقعیت. در حالی که در محکومیت شهرک سازی اسرائیل گسترش به عنوان معاون او بارها و بارها تأیید خود را برای حمایت از راه حل دو دولت بدون نتیجه به وعده برگزاری اسرائیل پاسخگو برای تضعیف چنین راه حل. علاوه بر این بایدن باقی مانده است در شرایط خوب با نتانیاهو در حالی که دیگر دموکرات ها را تقبیح شدید خود را سیاست تهاجمی حل و فصل گسترش فساد و رسوایی. و بر خلاف ساندرز که تاسف بحران انسانی در غزه و مخالف ممنوعیت تحریم اسرائیل بایدن باعث می شود هیچ اشاره ای به حقوق فلسطینی. به جای آن او به طور مداوم فلسطين پتو مفهوم حق اسرائیل برای دفاع از خود است و هرگز شک زمینه نژاد پرستی یک “دولت یهودی” است که موجب تضعیف حقوق غیر مسلمانان.

این تناقض در نژادی عدالت در سراسر مرزهای ممکن است در یک شیب تند سیاسی قیمت به عنوان ترقی خواهان خودداری حمایت خود را. این بایدن کمپین و DNC باید در نظر رای دهندگان آنها از دست دادن با گسترش سیستم عامل خود را بر روی نژادی عدالت به عنوان درک توسط ترقی خواهان رای دهندگان که دیگر فلسطین را به جز به خود و ارزش های مترقی. به منظور بایدن را به تصرف خود نه تنها ساندرز حامیان اما یک راه باریک گسترده تر از مترقی دموکراتیک رای دهندگان تعهد خود را به نژادی عدالت باید ثابت گسترده با یک برابر تعهد به حقوق فلسطینی به عنوان یک موضع اخلاقی و یک استراتژی سیاسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im