پرچم های چهارم و چشم بیننده

سالت لیک سیتی — کمتر از یک دقیقه بعد از نیل آرمسترانگ در زمان خود “جهش بزرگ” در سال 1969 او و همکار آپولو 11 فضانورد Buzz Aldrin رونمایی از پلاک. “ما در صلح و آرامش برای همه مردم” آن را اعلام کرد, در کنار یک عکس نشان دادن تمام قاره های زمین. لحظاتی بعد آنها کاشته یک پرچم آمریکا به قمری گرد و غبار پوشش دریا آرامش — تصمیم گیری در آینده برای “همه مردم” بود که به شدت مورد بحث و رقابت.

در یک پست در نویسنده بروس واتسون American history وبلاگ “اتاق زیر شیروانی” او توضیح می دهد که بحث های درگرفته در ناسا بیش از اینکه به گیاه پرچم آمریکا و یا سازمان ملل متحد پرچم. شاید حتی بدون پرچم در همه. جهان فراتر از سیاره ما اعلام شده بود خنثی و آمریکایی ها نمی خواهید به عنوان استعمار ماه. اما پس از فرود در ماه بود و مجزا آمریکا دستاورد ممکن ساخته شده توسط هزاران نفر از مردم در زمینه های گوناگون از سراسر کشور ناسا تصمیم پلاک را “رقیق هر jingoism” در Watson کلمات و تصمیم به رفتن پیش با کاشت ستاره و راه راه.

طولانی قبل و پس از آمریکا تاریخچه پرچم یکی از وحدت و تقسیم مردم است. معنای آن این است که به فرد و تغییر و تفسیر است. پست مدنی, جنگ, بنر استفاده می شود به معنی آنچه در آن به معنای یک آمریکایی. در اوایل 1940 ستایش از پرچم تضاد با آزادی مذهبی در دو نقطه عطفی دیوان عالی کشور موارد است. آن coopted توسط لیبرال و محافظه کار باعث می شود در طول قرن 20th. و در این سال پیش از انتخابات ریاست جمهوری, پرواز پرچم (یا نه) خوانده شده است توسط برخی به عنوان یک سیگنال حزبی وفاداری.

“پرچم هیچ ذاتی معنی” پرچم متخصص تد کی گفت. “آنها فقط یک تکه پارچه. آنها تنها به این معنی که ما نسبت به آنها.”

پرچم وی افزود: قرار بود “برای همه است.” آنها قرار است به وحدت. اما این ماه ژوئیه چهارم, سوال در مورد اینکه آیا پرچم آمریکا است و یکی کننده — و یا می تواند تبدیل به یکی دوباره — چرخش در سراسر کشور است.

چرا پرچم ماده

کی دفتر سرریزهای با پرچم. به عنوان یکی از برجسته ترین vexillologists — کسی که مطالعات پرچم — او دارای یک مجموعه ای از برخی از 300-400. او نیز (به معنای واقعی کلمه) نوشت: کتاب در طراحی پرچم و او مشورت در طراحی دوباره از فیجی به فرایند مداوم در سالت لیک سیتی. شاید هیچ کس بهتر مجهز به توضیح ریشه های پرچم — یک داستان است که آغاز می شود در چین است.

پرچم کی توضیح داد: نیاز به شناور در باد. آنها نمی تواند ساخته شده از پارچه های سنگین است. ابریشم ایده آل است بنابراین پرچم نشات گرفته که در آن ابریشم در دسترس بود: در چین است. آنها در نهایت وارد در خاورمیانه در طول جنگ های صلیبی. هدف خود را پس از آن بود که به علامت سربازان در میدان جنگ است. در طول زمان که تکامل یافته به مارک نیروهای بیشتر به طور کلی به عنوان بخشی از نظامی ادب و لباس شاهانه یا فاخر.

زمانی که تجارت دریایی آغاز شد و در قرن 12 و 13 پرچم شد نشانگر بر روی کشتی و در سواحل. تا به انقلاب آمریکا اصلی استفاده از پرچم در ادامه به مارک کشتی در دریا. حتی پرچم ایالات متحده آمریکا ایجاد شده توسط دریایی فرعی کنگره قاره ای.

ملی پرچم آمریکا نیز استفاده می شود به ساختمان های دولتی — و هیچ چیز دیگری. قبل از جنگ داخلی در آن رایج بود به پرواز پرچم ملی به عنوان یک غیر نظامی — یک واقعیت باقی می ماند که درست است در بسیاری از کشورهای دیگر. اما پس از جنگ پرچم مستقر شد به عنوان بخشی از اتحادیه وحدت تلاش. “پرچم شد چیزی است که نشان داده همه” کی گفت.

این روند ادامه داشت در اواخر 1800s و اوایل 1900s. به عنوان امواج از مهاجران اروپایی وارد سواحل آمریکا بزرگ ارتش جمهوری — یک انجمن برای سابق سازمان ملل و دیگر سازمان های همفکر راه اندازی کمپین به Americanize مهاجران اخیر با توزیع پرچم و قرار دادن آنها در خارج از مدارس و کلاس های درس. بنابراین شروع به منحصر به فرد آمریکایی وسواس با آن پرچم. در اطراف این زمان در سال 1892 سروكار معرفی شد.

حلول پرچم با چنین میهنی اهمیت ثابت قابل احتراق است. حمایت و وفاداری روش یک شکل از عبادت که منجر به درگیری با متمم اول قانون اساسی رایگان ورزش بند.

توسط 1940 تعهد — و با فرمت پرچم — نرسیده دیوان عالی کشور است. در مسئله خانواده شاهدان یهوه بودند اخراج از مدرسه به خاطر امتناع از شرکت در مراسم روزانه از قرائت تعهد به دلایل مذهبی. دادگاه عالی حمایت مجازات در یک 8-1 تصمیم حاکم است که مدارس تا به حال قدرت به “پرورش روحیۀ وحدت ملی” در کودکان است. “وحدت ملی است که اساس امنیت ملی” عدالت فلیکس فرانکفورتر نوشت: اگر چه او اذعان کرد که “شرایط مانند حال حاضر مراحل profoundest مشکل مقابله با یک دموکراسی است.”

خشونت در برابر شاهدان یهوه فوران با مخالفان تماس آنها سازمان ملل متحد-آمریکا خائن. قانون به دنبال کت و شلوار. کودکان عدم تعهد می تواند اخراج و پدر و مادر خود می تواند جریمه و یا به زندان فرستاده می شود.

فقط سه سال پس از دادگاه اولیه تصمیم دیگری پرچم سلام مورد استدلال شد دوباره مربوط به شاهدان یهوه. اما آرایش دادگاه منتقل شده بود و آن را معکوس آن در اوایل حاکم در یک 6-3 تصمیم نوشته شده توسط عدالت رابرت جکسون. “یک نفر از یک نماد به معنی او قرار می دهد به آن و آنچه که یک انسان به راحتی و الهام بخش است یکی دیگر از شوخی و تمسخر,” او نوشت. “به این باور است که میهن پرستی شکوفا خواهد شد اگر میهنی مراسم داوطلبانه و خودجوش به جای اجباری روال را unflattering برآورد از درخواست تجدید نظر از ما موسسات به ذهن است.”

از آن پس انداز در پرچم قرار گرفته اند در Kaye کلمات “آونگ نوسان است.” در طول دوران حقوق مدنی آن را به نمایندگی از هم تفکیک (به اختصار) و ضد تبعیض است. آن را ابراز ضد جنگ ویتنام احساسات و میهن پرستی در ریگان سال و پس از 9/11.

به خصوص یکی از استارک مثال آمد و در سال 1989 زمانی که دادگاه عالی زده کردن قوانین ممنوعیت هتک حرمت پرچم در 48 متحده است. دیرین جمهوری خواه ایالت یوتا اورین هچ راه اندازی یک کمپین به ممنوعیت سوزاندن پرچم از طریق اصلاح قانون اساسی در پاسخ — تلاش است که آمد تا یک رای در سال 2006.

و در حال حاضر تحت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پرچم تبدیل شده است برای برخی از نماد ریاست جمهوری پشتیبانی می کند. یک دیدگاه بود که برای تقویت Kaye به تازگی در ژوئن 14 — روز پرچم. او تصمیم به قطع یک پرچم آمریکا بر روی یک طناب رخت در حال اجرا از خانه خود را به یک درخت در سراسر خیابان را “بسیار لیبرال” پورتلند محله. روز بعد همسایه نزدیک ،

“شما پرواز بسیار بزرگ پرچم ” دیروز همسایه گفت: بنحوی که کی بود و با استفاده از پرچم به موجب سیگنال خود را از سیاست است. که البته او نبود; او یک پرچم جمع آوری و از آن روز پرچم.

“آنها فقط تکه پارچه” کی گفت: انعکاس جکسون. آنها می تواند به معنی چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف. و شاید هیچ مثالی بهتر یافت می شود از این پدیده از در آمریکای جنوبی.

معانی متعدد

بنر اغلب دارای برچسب “هیئت مؤتلفه پرچم” — یک مستطیل قرمز با آبی X مهر توسط ستاره است که در واقع پرچم کنفدراسیون اما آن نیروی دریایی جک. این پرواز از کشتی ها برای شناسایی آنها. این مؤتلفه نبرد پرچم در اصل یک نسخه مربع از نیروی دریایی جک — آیا همان در زمین اما هر دو بعد زمان در جدید فرهنگی و ارتباط.

پس از جنگ پرچم نماد “از دست رفته به علت روایت” است که نگه می دارد که علت کنفدراسیون بود فقط و قهرمانانه. “به خصوص به عنوان بازسازی برچیده شد در دهه 1880 و 1890,” کی گفت. آن را در آغوش کو کلاکس کلان و همچنین گروه های مؤتلفه جانبازان و فرزندان خود را. بنابراین آن را نمادی از تجدید نفرت و بازنگری میراث.

“و بنابراین بزرگترین چالش با آن پرچم است که وقتی کسی مگس آن” Kaye افزود: “شما نمی دانید که آنچه آنها چیست.” این می تواند یک معصوم-اگر-غلط تجدید نظر به جنوب میراث کلی نشان از جنوب غرب با کلی نماد شورش و یا یکی از نفرت که واقعا پذیرای چه کنفدراسیون ایستاده بود.

مؤتلفه تصاویر به مدت طولانی به نظر می رسد در جنوب ایالت پرچم. گرجستان برای مثال برجسته مؤتلفه نبرد پرچم تا 2003 (حتی پرچم جدید به نظر می رسد بسیار شبیه به ملی مؤتلفه پرچم “ستاره ها و میله های زندان است.”) جنگ پرچم تا فقط این هفته نیز تزئین گوشه سمت چپ-بالا می سی سی پی امور خارجه پرچم. با تشکر در بخشی به فشار از می سی سی پی دانشگاه ورزشی, برنامه های کنفرانس جنوب شرقی و گپ قوه مقننه ایالتی رای به نوار مؤتلفه نماد است.

اما کاترین سبز, یک استاد تاریخ در دره می سی سی پی امور خارجه دانشگاه — تاریخی سیاه و سفید در گرینوود — گفت: این تغییر تنها آغاز است. مؤتلفه بناهای تاریخی باقی می ماند در همه جا.

“من همیشه فقط وحشت زده در مورد این پرچم” او گفت:. “اما من به عنوان — یا حتی بیشتر — وحشت در مورد Confederate monument است که نشسته است بر ما از دادگاه چمن” در یک شهر که بیش از 70% Black,” او گفت:.

علاوه بر پرچم دولت موضوع او را می بیند مؤتلفه نیروی دریایی جک به طور منظم پرواز پشت وانت. آن را نمادی از نفرت به بسیاری همراه با نبرد پرچم به همین دلیل است که او معتقد به تغییر دولت پرچم طولانی گذشته بود به علت.

بر خلاف مؤتلفه نیروی دریایی جک, آمریکایی پرچم یک نماد برای آمریکا آرمان در عین حال به دست آورد و همچنین موفقیت های گذشته دارای پتانسیل بیشتری برای متحد کردن — علت سبز پذیرای. در سفر اخیر خود به خارج او (قول) متوجه پرچم آمریکا تا به حال به جای مؤتلفه نیروی دریایی جک پرواز از وانت. “شاید این خوب است” او فکر می کردم. “شاید این به رسمیت شناختن است که آن کهنه رفته است; که در آن زمان به گرد هم می آیند به عنوان یکی از مردم است.”

نمادی از وحدت

تقریبا 50 سال بعد پس از ماه فرود واتسون خود مواجه پرچم مربوط به معضل شبیه به ناسا. او زندگی در شهر مونتاگ در غرب ماساچوست — برنی کشور او خواستار آن است. او و همسرش در شرکت یک صلیب کشور دوچرخه سواری در تابستان سال 2017 از Puget صدا واشنگتن به بوستون. در تمام طول راه او را دیدم پرچم آمریکا.

“چرا باید من نمی بینم این که من دوباره به ماساچوست” او فکر می کردم. اما زمانی که او پیشنهاد قرار دادن یک پرچم در خارج از خانه خود را به او کند او را. “خوب,” او به یاد او گفت: “اما به لحاظ سیاسی که ما در این روز است.”

وجود دارد که برخی فلسفی و اساس به توضیح دهد که چرا برخی از لیبرال ها تبدیل شده اند به دور از پرچم با توجه به Vanderbilt استاد فلسفه سیاسی رابرت Talisse در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است و همراه با بسیاری از حامیان او (به معنای واقعی کلمه) در آغوش آن است. “نگرش در مورد پرچم در سمت محافظه کار تر به نظر می رسد به عقب, به دنبال,” او گفت:. نه در راه منفی, اما در یک حمد. محافظه کاران استخراج معنی از موفقیت گذشته و این چیزی است که آنها را در پرچم.

“و من فکر می کنم لیبرال نگرش در مورد پرچم” او ادامه داد: “و در مورد دیگر نمادها و عبارات از میهن پرستی بیشتر نگاه به آینده است.” که توضیح می دهد که چرا واتسون می خواهد بیشتر لیبرال ها را در آغوش پرچم — برای وعده خود را به تکامل و بهتر انجام دهید.

هنوز هم دیگران باید متفاوت از مفهوم میهن پرستی و پرچم. مثل فوتبال حرفه ای بازیکن khezri. در سال 2016 پس از مدت کوتاهی او حاضر به ایستادن برای سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس و نابرابری او گفت: “من قصد ندارم به ایستادن برای نشان دادن غرور و افتخار در یک پرچم یک کشور که ستم مردم سیاه و سفید و رنگ.” Taht درو هر دو خشم و پشتیبانی.

واتسون در ضمن آن را می بیند بیشتر در فلسفی لیبرال سنت است. حتی اگر او معتقد است پرچم تبدیل شده است در ارتباط با محافظه کار-نام تجاری از میهن پرستی واتسون آن را می خواهد برای نشان دادن ارزش. او می خواهد به او نوشت: در ایالات متحده آمریکا امروز “را به ما پایدار ترین نماد است.” همسرش موافقت با یک نکته.

در کنار پرچم آمریکا آنها را نشانه آن است که بار خوانده شده “بدون توجه به جایی که شما از ما هستید و خوشحالم که شما همسایه ما است.” که در راه رهگذران خواهد بود به احتمال زیاد کمتر به قضاوت در مورد آنها — اگر چه واتسون می ترسید این امر تنها منجر به مفروضات در مورد سیاسی “تقسیم شده اند.

واتسون در سمت چپ پرچم را برای حدود شش ماه در سال 2018 قبل از مصرف آن را برای زمستان. بعد از آن احساس می شود حتی سخت تر را به نمایش. همسر او “واقعا نمی خواهم آن وجود دارد” بنابراین آنها خودداری.

اما در این سال او در حال برنامه ریزی برای قرار دادن آن را دوباره. و فراتر از چهارم جولای ، “از آنجا که در حال حاضر این کشور نیاز به حمایت از همه مردم آن است.” این هیچ moon landing, اما این چیزی است که به کمک انرژی برخی از وحدت است. مانند او استدلال کرد دو سال پیش او امیدوار است بیشتر لیبرال ها را به دنبال خواهد داشت به عنوان مثال خود را — حتی اگر او می داند که چرا برخی نمی خواهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>