‘آینده تعلق ندارد به شما’ آب و هوا فعالان می گویند به بزرگ نفت پس از لغو 600 مایل از سواحل اقیانوس اطلس در خط لوله

سال های پس از گسترده مردمی در مخالفت با رهبری آسیب پذیر جوامع محلی و ملی سازمان محیط زیست دو انرژی ایالات متحده عظیم روز یکشنبه به طور ناگهانی لغو شد برنامه ریزی شده اطلس خط لوله وسیع پروژه است که باید منتقل کثیف fracked گاز در طول 600 مایل مسیر را از طریق غرب ویرجینیا, ویرجینیا و کارولینای شمالی است.

“امروز یک پیروزی تاریخی برای, پاک, آب, آب و هوا, بهداشت عمومی و جوامع ما” گفت: Sierra Club, مدیر اجرایی, Michael Brune. “دوک و سلطه نیست تصمیم به انصراف از ساحل اقیانوس اطلس خط لوله—مردم و خط مقدم سازمان که رهبری این مبارزه برای سال آنها را مجبور به راه رفتن دور. امروز پیروزی تقویت می کند که ایالات جوامع در حال قدرتمند تر از آلاینده شرکت قرار داده است که سود بیش از ما به سلامت و آینده است.”

دوک و قلمرو تصمیم به جلو و پلاگین در به طور فزاینده هزینه پروژه آمد و حتی پس از دیوان عالی کشور تحویل داده شده این شرکت یک پیروزی بزرگ در ماه گذشته با از بین بردن نظارتی مانع در راه از 8 میلیارد دلار خط لوله که از طریق برش دو جنگل ملی تونل تحت آپالاچی نوین و عبور بومی سرزمین.

“Lumbee رهبران را به ثمر رساند و یک پیروزی فوق العاده ای در متوقف کردن این سوخت فسیلی خط لوله” توییتی بومی زیست محیطی شبکه با اشاره به کارولینای شمالی قبیله کمک کرد که منجر مخالفت با خط لوله است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) رئیس دن Brouillette سابق شرکت لابی با صدور بیانیه ای در اواخر یکشنبه سرزنش آنچه که او به نام “به خوبی تامین می شود obstructionist محیط زیست لابی” برای کشتن سوخت های فسیلی پروژه به عنوان برگ برنده دولت با این نسخهها کار برای سرعت بخشیدن به خط لوله مصوبات و ساخت و ساز تحت پوشش Covid-19 بیماری همه گیر.

“در واقعیت” گفت: Gillian Giannetti از شورای دفاع منابع طبیعی در پاسخ به Brouillette “بسیاری از کسانی که رهبری #NoACP جنبش عادی بودند مالکان تمام خطوط سیاسی که خسته شده بودند از اینکه نادیده گرفته شده توسط دومینیون.”

در بیانیه فعالان صلح سبز در ایالات متحده آمریکا آب و هوا مدیر جانت Redman اشاره کرد که “زندگی مردم در طول مسیر پیشنهادی از ساحل اقیانوس اطلس خط لوله باید گفت از همان ابتدا که این یک فاجعه خواهد بود و در حال حاضر ملک و دوک مجبور به اعتراف خود مخالفان حق داشتند.”

“خوشبختانه اخبار امروز تنها یک فاجعه برای کسانی که سوخت های فسیلی مدیران امیدوار به فشار خود گذشته میلیون ها نفر از فاجعه بار آب و هوا را تغییر دهید نه برای مردم سرمایه گذاری در یک آینده قابل زندگی” گفت: Redman. “دوک و سلطه امیدوار بود به حک کردن, زیبا, کوه, چشم پوشی فاجعه بار تغییر آب و هوا و تاخیر یک فقط انتقال به انرژی های تجدید پذیر برای ساخت این خط لوله است.”

“با تشکر از فعالان شجاع که ایستاده بود به آنها شکست خورده اند” Redman اضافه شده است. “حماسی خود شکست باید یک هشدار به دیگر سوخت های فسیلی شرکت امیدوار به پایین, کثیف, خطوط لوله—آینده نه متعلق به شما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de