‘آینده ما می خواهیم’: لندن پیوستن به روند جهانی خودرو-رایگان خیابان برای کاهش آلودگی مبارزه Covid-19

زیر را در صدای پای رهبران در میلان و نیویورک که غذای جهانی تماس به #BuildBackBetter از coronavirus همه گیر لندن, شهردار, صادق خان در جمعه شیراز به ایجاد “یکی از بزرگترین ماشین های مناطق آزاد در هر شهر در جهان” برای افزایش کیفیت هوا بیشتر تشویق به پیاده روی و دوچرخه سواری.

“این است که واقعا هیجان انگیز” مستقر در لندن نویسنده و فیزیکدان هلن Czerski توییتی از برنامه است. “بله البته از آن خواهد شد تخريبي (و مانند هر گونه تغییر وجود دارد خواهد بود هر دو برنده و بازنده در شروع). اما آن را نیز می تواند ایجاد لندن به مراتب انسانی تر محل و یک نوع جدید از شهر با مزایای بهداشت و درمان برای همه است.”

محیط زیست و بهداشت عمومی طرفداران نیز با استقبال از ابتکار عمل. انگلستان شعبه از حمایت گروه صلح سبز اعلام کرد: “این اولین گام بزرگ!”

خان اعلام کرد در آینده تحول مرکزی خیابان لندن—در نظر گرفته شده برای کمک به ترویج اجتماعی فاصله—در یک بیانیه مشترک با حمل و نقل لندن (TfL). دولت در بدن منتشر خواهد شد جزئیات بیشتر در هفته پیش رو, اما در این بیانیه گفت: جاده بین پل لندن و Shoreditch, Euston و واترلو و خیابان های قدیمی و Holborn به زودی ممکن است محدود می شود به اتوبوس پیاده و دوچرخه سواران.

“با حصول اطمینان از شهر ما بازیابی سبز است ما نیز به مقابله با ما سمی هوا که بسیار حیاتی است به مطمئن شوید که ما نمی جایگزین یک بحران بهداشت عمومی با دیگری است.”
—شهردار لندن صادق خان

آغاز و تا روز دوشنبه این شهر را نیز معرفی هزینه طرح برای رانندگان است که با هدف کاهش آلودگی و کمک به مقابله با تغییرات آب و اورژانس: کم گسيل منطقه ultra low emission منطقه و تراکم شارژ—گذشته از آن ممکن است به طور موقت افزایش می دهد در ماه آینده.

خان ساخته شده است که مقابله با لندن آلودگی هوا اولویت پس در سال 2016. حزب کارگر عضو آمار و ارقام منتشر شده در ماه گذشته نشان میدهد که چگونه کیفیت هوا در بریتانیا سرمایه است “به طور چشمگیری بهبود یافته” در پی هر دو ضد آلودگی اقدامات معرفی شده در سال 2017 و در این شهر همه گیر مربوط به مستند.

“Covid-19 به شمار بزرگترین چالش به لندن شبکه حمل و نقل عمومی در TfL تاریخ” خان روز جمعه گفت. “آن را به یاد ماندنی از همه تلاش لندن برای حفظ امن اجتماعی فاصله حمل و نقل عمومی به عنوان مستند محدودیت ها به تدریج کاسته.”

“این بدان معناست که ما باید برای نگه داشتن تعدادی از مردم با استفاده از حمل و نقل عمومی به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است,” او اضافه شده است. “و ما می توانید ببینید سفر که قبلا گرفته شده در حمل و نقل عمومی به جای استفاده از ماشین به دلیل جاده های ما بلافاصله تبدیل به unusably مسدود شده و سمی آلودگی هوا را افزایش می یابد.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

شهردار خواست تمام شهرستان را 32 نیویورک به حمایت از برنامه ها و کار با مقامات به اجرای محدودیت های مشابه. او را تشویق همه اهالی لندن به راه رفتن و چرخه بیشتر در حالی که فرمان روشن از حمل و نقل عمومی “مگر اینکه آن را کاملا اجتناب ناپذیر است.”

خان همچنین مشخص شده است که این طرح باید منافع فراتر از حصول اطمینان از ایمنی حمل و نقل در لندن به عنوان شهر آسانسور coronavirus محدودیت. “با حصول اطمینان از شهر ما بازیابی سبز است,” او گفت: “ما همچنین مقابله با ما سمی هوا که بسیار حیاتی است به مطمئن شوید که ما نمی جایگزین یک بحران بهداشت عمومی با دیگری است.”

تئو کوهستانی از Sustrans یک خیریه انگلستان است که با این نسخهها کار به آن را آسان تر برای مردم را به راه رفتن و چرخه به نام طرح “یک پتانسیل تغییر بازی” و تکرار خان تماس برای نیویورک به آغوش تلاش برای ایجاد مایل از جاده ها در سراسر شهر بیشتر قابل پیاده و چرخه پسند در حالی که کاهش سمی ترافیک.

“TfL جسورانه و بلند پروازانه قصد دارد به لندن در حال حرکت در این زمان بحرانی هستند و دقیقا آنچه مورد نیاز است در حال حاضر گفت:” Highland. “همه نیویورک در حال حاضر باید تغییرات خیابان های ما نیاز به لندن فضا به حرکت در اطراف با خیال راحت و ساخت ما روحیه شهرستان مقاومتی به عنوان ما شروع به جستن به عقب از این بیماری همه گیر.”

“Sustrans نیز در اینجا برای کمک به مقامات محلی که مایل به تبدیل خیابان های خود را با زیرساخت های جدید و به ساکنان خود را اعتماد به نفس به چرخه,” او اضافه شده است. “فوری اقدام کمک خواهد کرد که مقابله با نابرابری های سلامت, آلودگی هوا و آب و هوا اضطراری است. و با ساخت موفقیت آمیز تغییرات دائمی ما خواهید از ظهور این بیماری همه گیر به عنوان یک شادتر و سالم تر و عادلانه تر لندن است.”

گاردین روز جمعه گزارش داد که دیوید میلر از C40 شهرستانها آب و هوا رهبری گروه که به تازگی کمک کرده است تا هماهنگی برنامه های مشابه در مناطق مترو در سراسر جهان تبریک گفت خان “برای نشان دادن جهان چه زمانی ممکن است که ما reimagine شهرهای ما برای سود و سلامت همه است.”

“این اقدامات اعلام کرد در لندن امروز از جمله عمده خودرو-مناطق آزاد خواهد شد تمیز کردن هوا که لندن تنفس بهبود بهداشت عمومی هر دو در طول Covid-19 همه گیر و طولانی به آینده در حالی که همچنین کمک به جلوگیری از بحران آب و هوا” میلر گفت. “این است که آینده ما می خواهیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im