‘بازی’: گزارش فروش دارایی ها و بدهی محور سود سهام نشان می دهد سوخت های فسیلی صنعت را نمی توان نجات داد

اخیر تلاش های نفت و گاز, غول به پروژه یک ظاهری از ثبات مالی در میان Covid-19 همه گیر با فروش دارایی ها و یا جمع آوری بدهی برای ادامه پرداخت ثابت سود سهام سهامداران نشان دهنده شواهد قوی است که صنعت سوخت فسیلی خود رسیده است “آخر بازی” و نباید bailed با مالیات دهندگان دلار است.

که با توجه به یک گزارش جدید منتشر شده از پنج شنبه توسط مرکز بین الملل محیط زیست (CIEL) یک تحقیقات سیاست و وکالت گروه مستقر در واشنگتن ،

“این بازی است. نفت و گاز شرکت های دیگر می تواند ماسک مالی خود سستی.”
—نیکی Reisch مرکز بین الملل محیط زیست

این گزارش می گوید این بیماری همه گیر کوروناویروس—که پرتاب بازارهای نفت به آشوب باعث سقوط در تقاضا است “مجبور صنعت به حساب با بنیادی ناپایداری از شرکت نفت و گاز منابع مالی و در معرض کاهش مداوم پشت این صنعت ثابت سود سهام است.”

عمده سوخت های فسیلی شرکت هایی مانند اکسون موبیل و BP, گزارش, یادداشت ها “هستند racking تا بدهی خود را حفظ سهامداران پرداخت و حفظ تصویر خود را به عنوان سرمایه گذاری صدا.”

“شرکت نفت و گاز نیز نوشتن و فروش دارایی های خود را به شدت با تخفیف قیمت در یک حرکت است که نشان دهنده نیاز مبرمی به صورت نقدی و رشد شک و تردید در مورد آینده ارزش سوخت های فسیلی” این گزارش اضافه می کند.

هفته گذشته به عنوان نیکلاس Kusnetz از داخل آب و هوا, اخبار, گزارش BP و رویال داچ شل اعلام کرد قصد دارد به بریده بریده از ارزش خود را از نفت و گاز به دارایی های با 22 میلیارد دلار و $17.5 میلیارد دلار بود.

“هر دو شرکت گفت: حسابداری حرکت بودند یک پاسخ نه تنها به coronavirus محور رکود اقتصادی بلکه به تلاش جهانی برای مقابله با تغییرات آب و هوا” Kusnetz اشاره کرد. “برخی از تحلیلگران می گویند جهانی صنعت نفت و گاز است دستخوش یک تحول بنیادین است و در نهایت مجبور به روی چیزی حساب کردن با آینده رو به کاهش تقاضا برای محصولات آن است.”

نیکی Reisch مدیر CIEL آب و انرژی برنامه و نویسنده گزارش جدید گفت: در بیانیه ای که ترکیبی از نصب بدهی ها و فروش دارایی نشان می دهد صنعت سوخت فسیلی “می داند و چشم انداز آینده آن در حال گریم; بنابراین باید سرمایه گذاران و سیاست گذاران است.”

“این بازی گفت: Reisch. “نفت و گاز شرکت های دیگر می تواند ماسک مالی خود سستی.”

علاوه بر دلسرد ادامه داد: سرمایه گذاری بخش خصوصی در صنعت نفت و گاز این گزارش خواستار عمومی سیاستگذاران برای جلوگیری از propping تا مبارزه سوخت های فسیلی شرکت با پول مالیات دهندگان.

“سیاستگذاران باید یک وظیفه عمومی است که مالیات آنها صرف” این گزارش می گوید. “هر دو باید هشدارها و هدایت و روشنی از بودجه یک صنعت رو به افول اقتصادی و دامن زدن به فاجعه زیست محیطی است.”

CIEL دادستان ارشد گفت: Steven Feit “از آن زمان گذشته و به رسمیت شناختن این صنعت فراتر از بهبود.”

“نوشته شده بر روی دیوار برای مدت زمان طولانی در حال حاضر, و همه گیر شده و نشانه هایی که خیلی بیشتر استارک—سرمایه گذاران باید دور ماندن از سوخت های فسیلی, شرکت ها و سیاستگذاران باید متوقف نجات آنها” گفت: حقیقت. “برای ادامه به پرتاب پول در یک صنعت است که نه تنها باعث نابودی محیط زیست بلکه رو به افول اقتصادی به تدبیر آن را به عنوان غیرقابل دفاع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>