واقعیت تلخی روبرو ورزش جهان

سالت لیک سیتی — روز افتتاحیه ارائه یک فانوس دریایی از امید است که با وجود مواج همه گیر شاید آمریکایی ها می تواند لذت بردن از لذت ساده مانند بیس بال دوباره. و بهتر است که برای پرتاب از فصل افتتاحیه مراسم اولین گام از Dr. Anthony Fauci?

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ارائه شده بلند به لحظه ای که به نظر می رسید مانند مبارزه با COVID-19 و بازی های ورزشی می تواند همزیستی.

اما حتی به عنوان Fauci در زمان تپه در decked اتباع دنده و یک قرمز, ماسک صورت سوال در مورد سلامت اخلاقی و عملی از بازگرداندن تفریح و سرگرمی ملی پختند در یک دیگ اجتماعی عدم قطعیت است. بنابراین شاید مناسب بود که Fauci انداخت تا 50 Cent-esque بازی شیر یا خط است که می شده اند juuuuust کمی خارج — آن را به حال شده است برخی از 15 فوت و نزدیک به عبور بشقاب.

در ادراک که پیچ تنظیم صحنه برای بیس بال را باز آخر هفته به عنوان با شکوه بازگشت به زودی fizzled به فاجعه است.

میامی مارلینز شد کانون شیوع ویروس که تکان داد ورزش این هفته با 17 بازیکن و مربیان (تا کنون) تست مثبت است. فصل خود را در حال حاضر متوقف شده حداقل به مدت یک هفته با برنامه ریزی تغییرات اتفاق می افتد در پرواز است.

“شاید این سیلی صورت, سیلی واقعیت است که هر لیگ کمیسر در امریکا مورد نیاز” میامی هرالد نویس گرگ ساحل اشاره کرد. “از آنجا که شاید این است که خطرات بازی در یک بیماری همه گیر شروع به نظر می رسد بیشتر و بیشتر, مانند, مثل جنون.”

شاید این نباید تعجب آور است که در آن اتفاق افتاده است به یک تیم از فلوریدا که در آن لیگ NBA و WNBA باید هر از مد افتاده قرنطینه “حباب” برای تیم خود را به بازی که در آن بازیکنان و روزنامه نگاران تحت نظارت و تست شده برای محافظت در برابر COVID-19.

فلوریدا نیز به دو MLB تیم سه NFL franchises و 13 NCAA بخش دو و میدانی برنامه آماده برای نونهالان — حتی اگر دانشگاه فلوریدا مدیر ورزشی اسکات Stricklin اعلام کرد در جولای 14 که او آزمایش مثبت برای این ویروس همراه با 29 مدرسه در ورزشکاران است.

همه این اتفاق می افتد در حالی که در فلوریدا در تلاش برای دریافت یک دسته در چه جهانی تبدیل شده است, کانون برای رمان coronavirus. تست تاخیر در ادامه به ممانعت دولت پاسخ حتی به روزانه موارد به طور منظم بیش از 10 ، 000. فلوریدا در حال حاضر مسیرهای پیاده روی تنها کالیفرنیا در مجموع تعداد coronavirus موارد و خود سرانه عفونت نرخ 1.7-زمان بالاتر است.

که در مجاورت نشان می دهد که آوردن تماشاگر ورزشی به یک کشور قادر به کنترل یک بیماری همه گیر نیست به عنوان ساده به عنوان لیگ حاضر آن است.

“ورزش در نتیجه سالم و عملکرد جامعه” نیویورک دیلی نیوز نویس جین McManus در توییتر نوشت پشت در ژوئن 20. “ما فقط وجود ندارد در حال حاضر تا آنجا که برخی می خواهید به چشم پوشی از این واقعیت است.”

فوری آینده ورزشی آمریکایی به نظر می رسد تیره در بهترین و سخت کوته بینانه و غیر مسئولانه در بدترین حالت. که می آفریند سوال که چرا چنین عجله برای شروع دوباره و این که آیا این کشور باید به بازی در حالی که یک فاجعه ملی برجها.

Miami Marlins’ عیسی اگویلار دو لا فرانترا, راست, جشن پیروزی با هم تیمی های زیر نهم باز یافته از یک بازی بیس بال در برابر فیلادلفیا فیلیز جمعه, 24 جولای سال 2020 در فیلادلفیا. Marlins برنده 5-2.
کریس Szagola آسوشیتد پرس

تعجب آور گفتگو

چگونه می تواند ما حتی فکر می کنم در مورد ورزش, انحراف توجه و منابع را به هر چیزی به غیر از بیماری همه گیر پاسخ ؟ از آنجا که ورزش با ارزش هستند.

ایالتی آریزونا فلسفه مدرس شاون کلاین به کاوش در قدرت خود را — به طور خاص برای تماشاگران در خود وبلاگ ورزشی Ethicist. او توضیح می دهد که ورزش درخواست تجدید نظر به طرفداران در دو سطح. این اولین بار است که فرار از واقعیات — “حداقل از جنبه های مهم است که چرا ما به تماشای ورزش است.” اما دلیل اصلی این است که خود را liveness. “ورزش گشوده قبل از ما,” او می نویسد. بر خلاف پیش بینی نشان دادن تلویزیون بازی ها را باید از پیش تعیین شده میباشد. آنها تغییر در زمان واقعی تماشاگران احساس نزدیک به اقدام حتی اگر آنها در حال مشاهده از دور است.

“این چیزی است که تقریبا کاملا منحصر به فرد به ورزش” کلاین ادامه داد. “این است که این liveness این که بخشی از آن از طریق شاهد آن است که بخش زیادی از ارزش تماشای ورزش است.”

این تشویق شدید وفاداری و ارادت ساخت طرفداران مشتاق برای تیم خود را برای بازگشت — شاید حتی بیشتر از آن در زمان مشکل بزرگ زمانی که تسلی نادر است. اما با وجود غیر قابل انکار نوسان ورزشی برای ورزشکاران و طرفداران اخلاقی سوال باقی می ماند. “چگونه می توان بهترین کاهش کلی آسیب هایی که ممکن است انجام شده توسط این ویروس” کلاین توضیح داد: “بدون ایجاد بدتر مشکلات در جای دیگر?”

فراتر از نوسانات در تست و موارد دیگر متغیرها نیز نفوذ معادله. مانند فن حضور و غیاب. Zachary Binney متخصص اپیدمیولوژی در آکسفورد دانشگاه Emory University, ranted در توییتر در مورد طرفداران بازگشت به USL بازی مسابقات قهرمانی. “وجود دارد کم خطر و پر خطر فعالیت های” او گفت:. “ضروری و غیر ضروری. طرفداران در این غرفه در معرض خطر و غیر ضروری. این است که علم موشک.”

پول نیز مهم است. “آنها نه لزوما در سرمایه گذاری و یا علاقه مند به رفاه مردم بیشتر به طور کلی” نورث وسترن انسان شناس فرهنگی Adia بنتون گفت: ورزش, لیگ “و اگر آنها علاقه مند هستند در رفاه کارگران و سپس آن را تنها تا آنجا که آنها قادر به مولد.”

که حس می کند در حال حاضر به یک اندازه است. “شما در حالت بحران” گفت: Victoria Jackson, ورزشی مورخ در ایالت آریزونا. “شما در حال تلاش برای بازگشت به چیزی نزدیک شبیه آنچه در آن استفاده می شود به طوری که مردم نمی از دست دادن شغل خود. من درک می کنم که.”

او همچنین می داند جذبه ورزش داشتن رقابت به عنوان یک دونده از راه دور در دانشگاه. اما با همه گیر مواج او می خواهد برای کاهش حمله رعد اسا به سمت “طبیعی است.” برای تغییر این گفتگو از چگونه به ورزش بازگشت به اینکه ما باید — و اینکه آیا چیزی خوب شاید می تواند ظهور به عنوان یک نتیجه از چنین یک مکالمه است.

پالت از N95 ماسک ماسک ها خاموش لود شده از میهن پرستان جدید انگلستان تیم فوتبال را سفارشی بوئینگ 767 جت در آسفالته پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 در بوستون فرودگاه بین المللی لوگان در بوستون پس از بازگشت از چین است. این رسم خانواده مستقر پرستان’ تیم هواپیما به چین را به دریافت بیش از 1 میلیون ماسک برای استفاده از خط مقدم کارکنان مراقبت های بهداشتی برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.
جیم دیویس/بوستون گلوب از طریق AP, استخر

کالج, حساب دیفرانسیل و انتگرال

در تاریخ 26 ژوئن Morehouse College های تاریخی سیاه و سفید نهاد در آتلانتا اعلام کرد لغو سقوط ورزش است. دو هفته بعد صدمین کنفرانس لغو سقوط ورزش برای عضو آن مدارس ، به دنبال آیوی لیگ یک روز بعد و پس از ده بزرگ در حال حرکت به یک کنفرانس-تنها برنامه بعد از آن روز.

کالج, ورزشی ادامه به تغییر برنامه در یک نرخ نمایی. چرا آنها متفاوت از جوانب مثبت ؟

قبل از تبدیل شدن به یک ورزشکار کالج وکالت, وکیل تیم Nevius بود NCAA محقق شده است. او سفر به کشور snuffing غیر مجاز فواید و واجد شرایط بودن موارد نقض. اما او هرگز گران هر مدرسه برای نقض قوانین در مورد سلامت یا ایمنی.

“واقعیت این است NCAA نمی کند و اجرای خط مشی ایمنی و سلامت او گفت:” قبل از اصلاح خود است. “در واقع آنها بسیار کمی خط مشی ایمنی و سلامت. بیشتر آنها فقط دستورالعمل و آنها را اجرا نمی آنها را.”

ورزشی, بخش, همایش ها و گپ, او گفت:, به سادگی راه اندازی برای ایمنی. چند حتی خواسته ورزشکاران به علامت چشم پوشی absolving مدرسه از هر گونه مسئولیت باید یک بازیکن بیمار پس از بازگشت به دانشگاه در مدرسه تقاضا است. “آنها اساسا تغییر مسئولیت که تصمیم به ورزشکاران” Nevius گفت: “که فقط نفرت.”

و هیچ جایگزین واقعی برای دانشگاه. حباب های غیر عملی خواهد بود در این سطح.

“کالج های ورزشی رخ می دهد در چارچوب یک کالج که در آن بسیاری از مردم زندگی می کنند در مجاورت نزدیک به یکدیگر و در تعامل زیادی” Binney از اموری اپیدمیولوژی گفت. “این است که — متاسفانه من می ترسم — دستور غذا برای COVID-19 شیوع است.”

کلمسون ایالتی اوهایو و کارولینای شمالی-چپل هیل در حال حاضر کاهش یافته قربانی. کاتلین Bachynski استادیار بهداشت عمومی در Muhlenberg کالج نیست شگفت زده کرد. “این بسیار دشوار است برای من برای دیدن NCAA یا کالج های دیگر سازمان های نظارتی با موفقیت مدیریت ریسک فوق العاده پیچیده pandemic,” او گفت: “زمانی که آنها هنوز موفق به جلوگیری از تمام این موارد گرمازدگي.”

حتی دو و میدانی مدیران نیست کور به وظیفه دلهره آور از میزبانی های ورزشی. NCAA رئیس جمهور علامت Emmert است شک و تردید در مورد بازی در پاییز. یوتا مدارس مطمئن نیستید یا.

“هر روز به نظر می رسید برای رسیدن به ‘سلام ما مایل به فشار به حالت عادی بازگشت'” گفت: Todd قهوه ای, معاون آگهی در جنوب یوتا دانشگاه. “اما نزدیک به شما سعی کنید و به حالت عادی دورتر شما متوجه آن احتمالا است.”

به خصوص با عدم متمرکز پروتکل های. هر مدرسه تا حد زیادی در سمت چپ خود را به شکل از چگونه به مبارزه با این ویروس گسترش یافته است. برخی از ورزشکاران مانند بازیکنان فوتبال در UCLA شورش کردند و خواستار حفاظت اضافی. دیگران بسیار است. “آنها می خواهند به بازی” جکسون گفت. “من که. اما آنها همچنین نوع از در رحمت از این مدارس است.”

تلویزیون تصویربردار پیاده روی در میان برش تصاویر از طرفداران در طول seventh inning از یک روز افتتاحیه بازی بیس بال بین لس آنجلس داجرز و San Francisco Giants, پنج شنبه, 23 ژوئیه سال 2020 در لس آنجلس.
Mark J. Terrill آسوشیتد پرس

‘فتنه انگیزی سرمایه’

بازگشت از ورزش یک بار به عنوان نمادی از کشور موفقیت در غلبه بر ویروس و یک سیگنال است که همه چیز داره درست می شود. این دیدگاه تغییر کرده است.

“بازگشت از ورزش قرار بود یک پیروز چیز نشان می دهد که چگونه ما می خواهم غلبه بر این مسائل در مقابل ما” McManus گفت: — شاید پیامبرانه از او تا هفته قبل از Fauci اول بشه. “و من واقعا فکر می کنم آن را انجام می دهند کاملا مخالف است.”

مانند بسیاری از او احساس خوش بینی در ماه مارس. او را تحت پوشش ورزشی از سال 1997 و او می داند که قدرت خود را. “اما در طول سال” او اعتراف کرد: “من تبدیل شده اند کاملا بدبینانه در مورد چگونگی لیگ پاسخ خواهد داد.” تحت فشار سیاست و خواسته های مالی او مشاهده شده است که ورزش لیگ به ندرت عمل در بهترین مورد علاقه طرفداران و یا حتی ورزشکاران است. هنوز هم اگر وجود دارد هرگز یک زمان برای ورزش لیگ به انجام کاری موثر بود و در آن. ورزش می تواند قدرتمند در طول زمان دشوار است — مانند و سپس رئیس جمهور جورج دبلیو بوش تشریفاتی زمین برای اولین بار در استادیوم یانکی به علامت بیس بال بازگشت پس از 9/11.

“تصور کنید,” او گفت: “اگر در ماه مارس تمام لیگ را بدست کرده بود با هم به انجام PSA گفت: ما باید به ماندن در خانه و مراقبت از یکدیگر. من واقعا فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از قدرت بالقوه در یک مکالمه است که می تواند بود.”

اما این گفتگو هرگز اتفاق افتاده است. به جای لیگ در واکنش مانند هر کس دیگری: با سردرگمی پذیرش و در نهایت تولید نرمال. بنتون را یک Q&A در اواسط ماه مارس که در آن او اعلام کرد “ما به ورزش ما به عقب زمانی که ما سزاوار است.” آیا ما سزاوار به آنها را در حال حاضر ؟

“احساس من این است که از سرمایه است — من فکر می کنم آن را بیش از حد بزرگ است. و ميل به مصرف ورزشی” بنتون گفت. “آنها امیدوارند که مردم عشق یا نیاز و یا اعتیاد به ورزش را در واقع کمک به حمایت از این صنعت است. که در نهایت آنچه در آن است در مورد.”

در واقع متخصص پس از متخصص با اشاره به انگیزه مالی به عنوان سوخت برای ورزش’ احیای — آیا در کالج و یا جوانب مثبت.

“پول همواره تمرکز” جکسون گفت: از کالج ورزش “و تمام تصمیم گیری در پایان روز رانده است پول است.”

“آنها می خواهند پول” Binney اضافه شده از ورزش حرفه ای. “این یک مسئله مالی است.”

او توضیح داد که او هرگز حمله “متوسط جو” ورزش از طرفداران که می خواهد برای رفتن به یک مسابقه. “این احتمالا از یک جای نا امیدی و یک تمایل قوی برای بازگشت به حالت عادی و انجام کارهایی که آنها را دوست دارم” او گفت:. اما تیم در حال حاضر به بهره برداری از این, طبیعی, ضربه حتی اگر نزدیک به جهانی بهداشت عمومی نظر مخالف طرفداران در رویدادهای ورزشی است. “با برنامه ریزی مناسب من فکر می کنم شما می توانید آن را به طوری که آن را مطرح نمی کند یک خطر غیر قابل قبول به بازیکنان کارکنان و یا بهداشت عمومی” Binney ادامه داد. “اما زمانی که شما شروع به صحبت کردن در مورد اضافه کردن طرفداران در حال حاضر بهره مند است که واقعا فقط اقتصادی است.”

Cutouts اشغال برخی از صندلی های ورزشگاه قبل از یک بازی بیس بال بین لس آنجلس داجرز و San Francisco Giants, یکشنبه, جولای 26, 2020, در لس آنجلس.
جائه C. هنگ آسوشیتد پرس

یک شانس برای تغییر ؟

در ژوئن 23, جکسون منتشر شده یک ستون در بوستون گلوب با عنوان “انصراف از سقوط فوتبال کالج فصل است.” ستون نبود بر همه گیر; در عوض, آن را مورد بزرگ دو و میدانی بین دانشکده اصرار مدارس به “توقف مبارزه برای حفظ فاسد مدل.”

این ایده تا به حال تخمیر برای جکسون پس از سال 2014 یک سال است که تکرار بسیاری از مکالمات و مشکلاتی که در حال جوشکاری در حال حاضر از اعتراضات در فرگوسن میسوری به جلسات کمیته بازرگانی مجلس سنا در مورد آینده ورزشی کالج. جورج فلوید را قتل و عدم قطعیت در اطراف NCAA است فصل آینده به او کمک کرد تا برای قرار دادن این افکار به کلمات.

“من hater,” او گفت:. “کالج ورزش چیز خوبی است. اما نگرانی من است که ما نمی فکر کردن در مورد چگونه به آن را انجام دهد بیشتر مسئولانه است.”

بنتون تکرار جکسون تفکر است. به عنوان یک انسان شناس او علاقه مند در چگونه ورزش های سازمان یافته از لحاظ اقتصادی و سیاسی و آنچه آنها می گویند در مورد محیط اطراف خود را. برای مثال او شگفتی آنچه در آن است در مورد جامعه ما است که باعث می شود فوتبال بسیار پرسود و محبوب است. بنابراین زمانی که او گفت: ما می خواهم “آنچه ما سزاوار” در مورد بازگشت از ورزش او به معنای همه گیر خواهد افشای موجود معایب.

“بسیاری از ما شده اند همدستی در این سیستم استثماری” او گفت:. “و من فکر می کنم آنها شروع بسیار زودتر از ورزش حرفه ای. خواهد بود که با لباس ورزشی و یا حتی کسانی که پرداخت به بازی لیگ جوانان. اما همه ما به نوعی آن را توضیح دهید دور کرد و گفت: “آه این بچه ها پرداخت می شود پول زیادی.'” که البته بعضی از آنها. اما مانند جکسون او می خواهد بیشتر مردم به سوال که آیا این توجیه همه چیز در مورد ورزش آمریکایی در شکل فعلی خود.

فلوریدا ورزشی حباب ارائه یک مثال از بنتون نقد. در حالی که آزمایش تاخیر مانع ویروس کاهش برای عموم مردم ورزش نشان می دهد که گسترده تست و انزوا ممکن است — برای کسانی مهم است و یا به اندازه کافی ثروتمند. “همه از این نوع از منابع و چیزهایی که احتکار توسط این نوع از ورزش نخبگان,” او گفت:, “و یا هر نوع نابرابری که را که ورزشی نخبگان امکان پذیر است — کسانی که نابرابری در حال بازی کردن در حال حاضر.”

به عنوان یک بهداشت عمومی کارشناس Bachynski سهام این نگرانی ها و نگرانی ها در مورد پیام. “به خصوص در ایالات فلوریدا و تگزاس و آریزونا که در آن ما شاهد بسیار زیادی از جامعه انتقال و قابل توجهی خوشه در موارد ما شاهد این هستیم که وجود دارد محدود تست در دسترس,” او گفت:. “بنابراین من فکر می کنم منفی نمادین قدرت وجود دارد بسیار واقعی است.”

در عین حال میل به ورزش همچنان ادامه دارد. فقط بخواهید McManus یک منتقد صریح از بازگشت اگر او قصد دارد برای تماشای بازی بیس بال.

“بله, من,” او گفت: بلافاصله. او عاشق بازی بیس بال است و او مانند بسیاری از طرفداران دیگر — اشتیاق خود را به راحتی. اما او همچنین می داند که این غیر منتظره ای به چالش کشیدن زمان — یک تراژدی نسل نسبت. حتی 9/11 تنها توقیف بیس بال به مدت شش روز. بنابراین با زمان بیشتری را به فکر می کنم عمیق تر در مورد این سوال او را به همراه داشت به سایه عایقی آن است. “من فقط نمی دانم که می توان آن را با خیال راحت در این کشور است.”

کشش واقعی است اما راحتی سرد است; یک لکه قرمز رنگ بر روی یک ماشین بدون موتور است. McManus ندارد یک جواب برای کسانی رقابت کردند. “به عنوان یک جامعه که ما سوال بزرگ” او گفت:. “آیا آن را به ارزش آن را برای یک بازی است؟”

اعضای گارد ملی فلوریدا نظارت بر وسایل نقلیه در COVID-19 تست سایت در خارج از Marlins پارک دوشنبه 27 ژوئیه سال 2020 در میامی. Marlins خانه, درب بازکن, در برابر, Baltimore Orioles در شب دوشنبه به تعویق افتاده است به عنوان Marlins مقابله با شیوع کروناویروس که رشته آنها در فیلادلفیا.
Lynne Sladky آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıElf Bar 5000hipercasino bedava bonusaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis