هزینه های پنهان نگه داشتن افراد مسن امن از COVID-19

سالت لیک سیتی — نانسی نلسون بسیار مطمئن شوید که پدر او در داد به تنهایی و مبارزه را متوقف. ریچارد مولر, 93 شده بود بدون بازديد از اعضای خانواده برای نزدیک به یک ماه هنگامی که او درگذشت مارس 10, به عنوان مراقبت از امکانات محروم بازدید کنندگان در پاسخ به این بیماری همه گیر.

او تا به حال تشکیل شده عادت تماس و پرسیدن از کسی که در مرکز کادر به دست پدر او تلفن همراه خود را معمولا جمع از رسیدن در یک nightstand.

“ما می خواهیم بحث احتمالا هر روز دیگر گفت:” نلسون که توصیف پدر او به عنوان به طور فزاینده ای غمگین با انزوای تحمیل شده برای محافظت از او و دیگر افراد مسن از رمان coronavirus. سن پیشرفته به شمار جدی خطر بیماری شدید و حتی مرگ از COVID-19.

“من دادن تا” او به او گفت. “من نمی دانم اگر من هرگز شما را دوباره ببینم.”

او گریه میکرد, او گفت:.

جهان بزرگی است و هنوز هم برای یادگیری در مورد COVID-19 عفونت تنفسی که مجبور میلیون ها نفر را به خود منزوی. اما روشن بود خیلی زود است که این بیماری ناشی از SARS-CoV-2 virus طول می کشد به خصوص تند و میر در کسانی که 60 ساله و مسن تر در مقایسه با میانگین فرد جوان بدون یک عامل پیچیده مانند دیابت یا بیماری قلبی است. COVID-19 اشاره شده است ظالمانه به عنوان یک “نسل remover.”

بنابراین افراد مسن شده اند sternly هشدار داد برای منزوی کردن. در اکثر خانواده ها فرزندان ماندن از لحاظ جسمی دور از پدر و مادر خود را و مطمئن شوید که جوانان — به ندرت به طور جدی آسیب این بیماری اما احتمالا قادر به پخش آن نمی تواند بیش از حد نزدیک است. امکانات از درمانگاه ها و بیمارستان ها برای ارشد مسکونی زندگی جوامع و خانه های سالمندان را ممنوع بازدید کنندگان آشکار است.

George and Nita Lutes, residents at Pacifica Senior Living in Millcreek, speak through a window with Tim and Cathy Chambless on Wednesday, April 29, 2020.
جورج و نیتا Lutes ساکنان در Pacifica ارشد زندگی در میللکریک صحبت می کنند از طریق یک پنجره با تیم و کتی Chambless در چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 است.
لورا Seitz, Deseret News

این بدان معناست که پژوهش در نگه داشتن افراد مسن امن از این coronavirus ته سر با دهه از دانش در مورد تنهایی.

انزوا و ایجاد بسیاری از مسائل مربوط به سلامت افزايش اضطراب و افسردگی, دکتر گیل Saltz دانشیار روانپزشکی در نیویورک-پروتستان بیمارستان ویل کرنل دانشکده پزشکی گفت: Deseret News. “تنهایی قطعا تحت تاثیر قرار ایمنی تاثیر آن بر سیستم قلبی عروقی. یکی می تواند تبدیل به جسمی از جریان شدید احساس تنهایی است. بنابراین مهم است که برای رسیدن به مردم و ارتباط با آنها و کمک به آنها را به ماندن متصل به دیگران” Saltz هشدار داد.

بسیاری از افراد مسن در حال حاضر زندگی می کنند به تنهایی جان سالم به مرگ همسر و شاید بسیاری از دوستان بیش از حد. مولر را از بیش از نیم قرن مرده بود نزدیک به یک دهه قبل است.

او می خواهم صرف نیمی از زمان در زندگی کمک کردن دوستان جدید و تشکیل یک نوع متفاوت از جامعه که شامل بازدیدکننده داشته است خود را با فرزندان و نوه ها. اما یک عفونت کلیه مختل زندگی خود و او در بیمارستان بستری شد و سپس فرستاده شده به توانبخشی دو بار. کریسمس دلسرد شد. آن را طولانی نیست پس از آن در هنگام بازديد قطع شد و با توجه به COVID-19 تا او احساس آن را کاملا.

نانسی نلسون با پدر او ریچارد مولر. در هنگام جداسازی از افراد مسن لازم شد با COVID-19 او داد تا او گفت:.
نلسون عکس خانوادگی

بنابراین دختر خود را. این دختر کوچک که استفاده می شود به نشستن در کنار او و قرار دادن کاغذ کربن بین ورق از اشکال او مورد استفاده در حسابداری عمل رشد کرده بود به یک زن است که او را به پزشک خود قرار ملاقات ها و ناخن های خود را کوتاه و دوست داشتنی به آغوش و بوسه و شوخی با او. زمانی که این بیماری همه گیر قفل شده است و او را دور او التماس مرکز مراقبت به اجازه دهید او را به یک نردبان و صعود چهار یا پنج پا به بالکن خود را به طوری که او می تواند ایستادن در خارج از درب شیشه ای و فقط به او نگاه کنید.

“شما می توانید چرخ تخت خود را بیش از شیشه ای” او wheedled. “آنها می خواهم به من بگویید که آنها می خواهم چک” با کسی که در مرکز دولت اما این اتفاق رخ نداد. و آن را سخت به داد و بیداد کردن تکنولوژی برای FaceTime بازديد از کارکنان مشغول بود و پدر او بود به طور فزاینده ای ضعیف.

“او خسته از تلاش و چه نقطه” نلسون گفت: متاسفانه.

سپس او رفته بود.

تنهایی

نه هر کسی که جدا شده است احساس تنهایی و گفت: Linda S. Edelman, دانشیار در دانشگاه یوتا دانشکده پرستاری. این هم درست است که مردم می تواند احاطه شده توسط دیگران و احساس شدید تنهایی.

اما چند شک COVID-19 افزایش یافته است و هر دو انزوا و تنهایی برای افراد مسن از جمله کسانی که مانند مولر پیدا کردن دوستان جدید در زندگی کمک و یا دیگر جمع کنید. در سراسر کشور چهره به چهره تعامل در چنین تنظیمات محدود به کارکنان که ممکن است وعده های غذایی و یا بررسی علائم حیاتی اما ممکن است اقامت طولانی به دلیل افزایش حجم کار و واقع بینانه ترس از انتقال بیماری تشخیص داده نشده.

و نه COVID ناشی از تنهایی و تنها نهادی موضوع است. افراد مسن زندگی می کنند خود به خود در جامعه را داشته باشند و هیچ یک از کارکنان فقط گاهی-رفتند بزرگسالان و بچه ها و نوههایشان هستند که تلاش می شود در حال حاضر در حالی که حفظ فاصله فیزیکی برای محافظت از خود و غریب اعضای خانواده از یک قاتل بالقوه.

Edelman فکر می کند اجتماعی فاصله را شاید بتوان به خصوص در افراد مسن که به طور مستقل زندگی می کنند اما در حال خوش مشرب و مورد استفاده قرار گرفتن در اتومبیل های خود را و رفتن جاهای اگر آنها می خواهند. “آنها خواسته نمی شود مستقل اما به تنهایی و بی حوصله,” او گفت:.

“آنچه من می ترسم COVID در حال انجام گرفتن است که اکثر افراد مسن که در حال جدا نیست و نه تنها و حرکت آنها را به این گروه آسیب پذیر است که هر دو” Edelman گفت. “جدا شده و تنها یک مکان وحشتناک بود.”

این درمان به عنوان بد به عنوان شرط جامعه در تلاش برای حفاظت از افراد مسن است ؟ در موارد که در آن مردم خود را از دست خواهد به زندگی می تواند باشد.

“من فکر نمی کنم ما در واقع می دانیم تا زمانی که این بیماری همه گیر را بر” Edelman گفت.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد تنهایی:

تنهایی شده است در مقایسه با سیگار کشیدن و چاقی و بیماری های قلبی و عدم فعالیت فیزیکی و آلودگی هوا برای تلفات آن در سلامت انسان است.

انگلستان نخست وزیر سابق تونی بلر برای اولین بار منصوب وزیر شادی در انگلستان “کمپین برای پایان دادن به تنهایی.” محققان بریتانیایی گفت: مردم تنها از ورزش کمتر و مصرف بیشتر. آنها گاهی وزش نسیم تا قبل از موعد مقرر در مراقبت طولانی مدت.

پس از نوشتن این کتاب تنهایی: انسان طبیعت و نیاز به ارتباط اجتماعی” ” علم نویسنده ویلیام پاتریک و اواخر John T. Cacioppo سپس مدیر دانشگاه شیکاگو مرکز شناختی و اجتماعی, علوم اعصاب در صحبت ظهر با Deseret News برای یک سری در تنهایی. آنها به نام تنهایی یک اعلان “مانند گرسنگی و تشنگی و یا درد جسمی به ما انگیزه برای تجدید ارتباط ما نیاز به زنده ماندن و رستگار.”

پاتریک به نام بودن با دیگران یک نیاز انسان: “در حال جدا داشتن اتصالات ساییده شده و یا قطع شده است که ترسناکترین چیزی که وجود دارد. همین دلیل است که شدید ترین مجازات از مجازات است و سلول انفرادی.”

چقدر مردم رنج می برند از اینکه جدا شده است تا حدی توسط ژنتیک تعیین می شود اما از نظر جسمی و روانی تاثیر است که هنوز هم قابل سنجش آنها گفت. تنهایی باعث کاهش سیستم ایمنی بدن مانع خواب با کیفیت و منجر به رفتار تکانشی و سوء مصرف مواد. آن را ممکن است یک عامل در زوال عقل است. تنهایی می تواند تغییر بیان ژن و برگرد تا التهاب است. آن ممکن است تغییر پاسخ بدن به باکتری ها, ویروس ها و گلوکز است. استرس کمتر کنترل می شود; خستگی ممکن است رشد می کنند.

“واقعی وجود دارد عواقب به تعادل نیاز به توقف COVID-19,” Edelman گفت.

مشخصات فنی متصل

یکی از دلایلی که مردم را انتخاب کنید به کمک زندگی می کنند زمانی که آنها مسن تر این است که دوستان برای به اشتراک گذاشتن وعده های غذایی با. COVID بسته تحت اللفظی درب ها در برخی از این اتصالات. اما فن آوری می تواند کمک به افرادی که زندگی در انزوا صرف پا از یکدیگر برای رسیدن و با هم بودن ، ترفند این است که برخی از مردمی که نیاز به کمک بدانند چگونه به استفاده از این ابزار و کارکنان در حال حاضر ممکن است سخت و فشرده برای دیدار با نیازهای اساسی بدون صرف مقدار زیادی از زمان راه اندازی فن آوری است.

حتی بسیاری از امکانات مراقبت در حال تلاش برای دریافت بیشتر قرص بنابراین ساکنان می تواند رسیدن به مردم می دانند Edelman گفت.

بسیاری از افراد مسن هستند و هر دو نسبتا تکنولوژی زرنگ و دانا و به خوبی مجهز شده است. برای دیگران آن را به نظر نمی رسد به خصوص تا زمانی که این بیماری همه گیر. خانواده هایی که آنها نیاز به تکنولوژی مورد زمان آنها اجازه نداشتند در آن را راه اندازی.

تیم Chambless دانشیار/کمکی علوم سیاسی در دانشگاه یوتا گفت: تکنولوژی ایدز اما نمی جایگزین ارتباط انسانی ،

Cathy and Tim Chambless, right, visit Tim’s aunt and uncle, Nita and George Lutes, at Pacifica Senior Living in Millcreek on Wednesday, April 29, 2020.
کتی و تیم Chambless, راست, دیدار تیم, عمه ، خاله و دایی نیتا و جورج Lutes در Pacifica ارشد زندگی در میللکریک در چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 است.
لورا Seitz, Deseret News

او بازدید کرده و با گروه از افراد مسن در Wasatch مقابل جوامع مسکونی برای سال, پاسخ به سوالات خود را در مورد رویدادهای جاری و کمک به آنها اقامت افسار به گسترده تر در جهان بسیاری از آنها به ندرت مبادرت به هر گونه اطلاعات بیشتر. به تازگی به عنوان جوامع قفل شده او شده است بازدید از طریق زوم. آن را تلخ و شیرین او گفت: به تماشای ساکنان موج به یکدیگر از طریق صفحه نمایش کامپیوتر خود را. اگر آنها در همان ساختمان آنها از هم جدا هستند که اگر قاره ها و اقیانوس ها بین آنها بودند.

او متوجه شده کمتر شرکت می کنند شاید در بخشی به دلیل برخی از انجام یافتن تکنولوژی دشوار است. اما او ترس آن ممکن است بیش از آن است. “افسردگی و تنهایی آشکار قابل تشخیص نیست و فقط در رفتار خود اما حتی در خود سوال” گفت: Chambless که همچنین می آموزد که در U. s Osher یادگیری مادام العمر موسسه.

COVID کمک کرده است “به بیشتر, تنهایی, جدا, انزوا, غم و اندوه است. این دردناک است. پایان زندگی مراقبت است که اغلب دشوار است به هر حال. این ویروس وحشتناک همه گیر COVID-19 واقعا کمک به تعدادی از عوامل جدید که ما برای مقابله با,” او گفت:.

“برای سالمندان, این یک واقعی منفی برای بیشتر قسمت ها. آنها در حال تلاش برای استفاده از تکنولوژی مدرن اما این منجر به یک حس وجودی تنهایی. به نظر من آنها در حال خاموش کردن و من نمی خواهم آنها را به خطر بیاندازد. آنها برداشت.”

Edelman امیدوار خانه های سالمندان و دیگر امکانات ارائه منابع و مواد آموزشی برای کمک به مبارزه با تنهایی در انزوای اجتماعی.

ورزش با زوم همان است که کار کردن با یک دوست است, اما آن را بهتر از ورزش نیست چرا که شما تنها و غمگین. فن آوری می تواند کمک به تمرکز حواس شیوه های شناخته شده برای کاهش استرس و اضطراب است.

“مسئله این است که همه که طول می کشد زمان برای کارکنان و آنها بیشتر شلوغ تر از همیشه گفت:” Edelman.

Shantel مک براید, یک روحانی با مباشر مراقبت های بهداشتی و برای چوپان خوب آسایشگاه گفت: همه گیر نشان داده است که چقدر سخت است به استفاده از تکنولوژی به عنوان یک جایگزین برای دست حوادث است. یک قرعه کشی از جامعه زندگی برای افراد مسن شده است گروه فعالیت های مانند یکنوع بازی شبیه لوتو و یا کمی سفرهای متشکرم که همه دور رفت با انزوا.

او امیدوار بود برای بازگرداندن برخی از حس سرگرم کننده از طریق فعالیت های مجازی مانند یکنوع بازی شبیه لوتو آنلاین. اما جریان فعالیت های گروه به اتاق در مقیاس بزرگ بوده و بیشتر به چالش کشیدن از انتظار, او گفت:.

با هم از هم جدا

خانواده می تواند خلاق در مورد گرفتن همراه با بستگان مک براید گفت. او و خواهرش با هم ناهار با پدر و مادر خود را روز دیگر — هر خانواده در یک جداگانه ماشین پارک شده خودرو-عرض یا بیشتر از هم جدا ویندوز نورد پایین در حالی که آنها می خوردند و صحبت کردیم. مادر او یک بازمانده سرطان; پدر او کاهش یافت و پس از تعویض زانو است و هنوز هم بسیار ضعیف است. آنها نمی گرفتن هر گونه شانس.

در حالی که آنها نه سستی در اجتماعی, فاصله, مک براید گفت: برخی از امکانات در حال پیدا کردن تعادل بین امنیت و رفع نیازهای عاطفی.

خانه سالمندان محلی به تازگی اجازه دهید او به پیشنهاد یکی از دوستان در یک پایان زندگی برکت و رحمت است.

در تقریبا در هر لحظه مک براید می تواند نام مردم عزادار مرگ عزیزان و یا از دست دادن خانه از وسایل زندگی. این غم و اندوه شده است پیچیده ناتوانی نرمال برگزاری مجالس ترحیم و رعایت حتی آداب و رسوم مرتبط با نقشه کشی و سپس اجازه رفتن کمی, او گفت:.

مک براید ارقام زمانی که همه ما در نهایت قادر به آغوش دوباره ما نمی خواهید به اجازه رفتن.

حتی مراقبان هایی در حال حاضر صدمه دیده و نیاز به اجرای دردناک قوانین.

اما در حالی که این ویروس به کتک جوامع آن نیست شکسته ارواح و یا به سرقت رفته و امید است. مردم در حال گشتن کار افزودنیها.

در حالی که اطاعت بازدید از محدودیت های تیم و کتی Chambless هنوز هم به طور منظم دیدار عمه اش نیتا و عمو جورج Lutes و 91 و 83 بود. این Lutes شده اند ازدواج 42 سال نقل مکان کرد و در اینجا یک زن و شوهر از سال پیش از کالیفرنیا که در آن مشاغل خود را در ناسا JLP به آنها نقش در آمریکا در دهه 1960 مسابقه به ماه. آنها با هم در زندگی کمک در میللکریک جدا شده اما نه به اندازه آنها خواهد بود اگر آنها نمی باید در هر یک از دیگر. بسیاری از همسایگان خود را از دست همسران خود را.

گروه خود مراجعه و نیاز به تکنولوژی اما این انسان بخشی است که باعث می شود آنها احساس شاد. آنها نگه داشتن تلفن همراه خود و چت. پس از آن تیم و کتی Chambless موج و پرتو لبخند از طریق پنجره ای که آنها را از هم جدا. و جورج و نیتا Lutes گرفتن آن لبخند و بازگشت آنها را از طریق شیشه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de