قاتلان اندازی آخرین واحد برای رسیدگی به مرگ جورج فلوید

قاتلان را مجددا راه خود را تنها “سرزمین آزاد” به نشانی مرگ جورج فلوید به عنوان کشور همچنان به تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

چه خبر:

قاتلان خود را منتشر تک “سرزمین آزادی” در روز یکشنبه شامل اشعار جدید در مورد جورج فلوید.

“زمانی که من در ماشین من فکر نمی کنم دو بار/ اما اگر شما اشتباه رنگ پوست/ شما رشد می کنند تا به دنبال بیش از شانه های خود را/ در سرزمین رایگان/ چگونه بسیاری از قتل باید یک مرد در خانه اش/ تا او را می بیند قیمت در تلویزیون ؟ / هشت اندازه گیری دقیقه و 46 ثانیه/ یکی دیگر از پسر بچه در کیسه/ یکی دیگر از لکه بر روی پرچم” او آواز می خواند در حالی که نواختن پیانو.”

قاتلان ارسال شده عملکرد در گروه Instagram صفحه:

رابرت با صدای بلند که از یوتا و تور با گروه انجام آواز و گیتار. او در آن نوشته شده خود را در Instagram با یک پیام در مورد اهمیت این آهنگ:

“هنگامی که برندن پیامک من این شعر گریه کردم و احساس قلب او قرار داده به آنها. این یک افتخار به بخشی از این است. اجازه دهید ‘شکستن چرخه’ نژادپرستی و بی عدالتی با شروع در داخل هر یک از ما و کسانی که به ما نزدیک هستند و همچنین برای گسترش آن را از وجود دارد تا زمانی که آن را واقعا زمین رایگان. وجود دارد بیش از حد بسیاری از لکه ها بر روی پرچم.”

برخی از یادداشت ها در مورد این آهنگ

  • همانطور که من نوشت در سال 2019 آهنگ “زمین رایگان” است, شعر در مورد خشونت اسلحه و مرز دیوار. خواننده Brandon Flowers گفت: در مصاحبه با Zane Lowe که گروه تصمیم به صحبت کردن در این مسائل با این آهنگ.
  • گل گفت: “من می خواهم شروع به آهنگ و سپس من را از آن دور و من می خواهم بگویم” من نه پسر برای انجام این کار ” یا من می خواهم احساس ناکافی انتظار کسی را برای رفتن به نوشتن این آهنگ. سپس آن را فقط انباشت اشیاء بدست آمده تا … لاس وگاس, اورلاندو, پارک, و آن را فقط در آینده نگه داشته و من فقط مثل من به این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de