زانو برای تغییر

است جورج فلوید امروز امت تا?

ملت در حال حرکت فراتر از آن خدای سوم آن تجلی “قانونی” نژادپرستی? این تظاهرات بود البته برده داری که حذف شد از طریق جنگ. دوم تجلی بود Jim Crow/KKK دوران با آن lynchings, سیاه, رای سرکوب بی پایان تبعیض نژادی و مقبول سفید برتری; جنبش حقوق مدنی undid حداقل جنبه های حقوقی این وحشت اما به سختی نژاد پرستی خود را. مرحله سوم آغاز شده است که percolating در دهه 70 و آمد به جوش کامل در 80s و 90s شروع با گسترش زندان-صنعتی پیچیده militarizing پلیس و البته درگیر شدن در جنگ های بی پایان در خارج از کشور. این همراه با شبه قانونی رای سرکوب نگهداری آمریکایی نژاد پرستی institutionally دست نخورده و پسر از یک تفنگ! — معلوم بود فوق العاده سودآور است. و مردم از رنگ ادامه به رنج می برند.

است, قتل عام جورج فلوید زانو در گردن پوزخند روی پلیس چهره یک نقطه اوج برای تغییر اجتماعی? خشم حباب در سراسر کشور: تظاهرات در وسط یک بیماری همه گیر. “من نمی توانم نفس بکشم!” پلیس عمدتا دیدار با خشم توسط “ایستاده دشوار است” و آن دادن انگشت وسط با teargas گلوله های لاستیکی, دستگیری. آپارتاید-in-chief برخوردار مقدس به شمار در مقابل یک کلیسا اعلام جنگ (در “آنها”) و در راه های مختلف خواستار افزایش خونریزی و مجازات برای جلوگیری از تظاهرات.

“شما باید برای تسلط,” او می گوید امریکا بی بنیه (از حزب دموکرات) فرمانداران در یک کنفرانس ویدئویی. “اگر شما نمی تسلط شما در حال اتلاف وقت خود را — آنها در حال رفتن به اجرای بیش از شما, شما در حال رفتن به مانند یک دسته از پرشهای. . . . شما رو به دستگیری مردم شما را به پیگیری مردم شما را مجبور به قرار دادن آنها را در زندان به مدت ده سال و شما هرگز دیدن این مسائل دوباره.”

آره نژاد پرستی زندگی می کند! حماقت زندگی می کند! بیایید امریکا بزرگ دوباره! آنچه که ما شاهد یک تظاهرات است جان گرفتن برای عادی است که در راه خود را.

اما آنچه در طرف دیگر? است که تغییر واقعی در حال ظهور و یا فقط آن توهم ؟ آنچه در خدا نام واقعی است تغییر دهید ؟

در یک کشور تاسیس نژادپرستی تغییر واقعی باید عمیقا ساختاری. الکس حیاتی نوشتن در کشور باعث می شود یک نقطه بسیار مهم: تلاش های بسیاری به “اصلاحات” پلیس سطحی و انجام بسیار کمی است. اما حتی زمانی که رویه و آموزش تغییرات بیش از خالص روابط عمومی آنها موفق به آدرس ما عمیق اجتماعی متداول.

“این نوع از اصلاحات” او می نویسد: “به نوبه خود به یک مقدار زیادی بیشتر به فراهم کردن پوشش سیاسی برای پلیس محلی و سیاستمداران نسبت به کاهش سوء استفاده از پلیس. در بخشی که به خاطر آنها فرض کنیم که حرفه ای اجرای قانون است که به طور خودکار به نفع همه است. آنها هرگز سوال مشروعیت استفاده از پلیس برای به راه انداختن یک جنگ با مواد مخدر, دستگیری کودکان در مدرسه به جرم بی خانمانی و یا برچسب های افراد جوان به عنوان باند و superpredators به زندانی برای زندگی و یا کشته شده در خیابان. کاملا حلال رویه مناسب و کاملا بی طرفانه سطح پایین مواد مخدر بازداشت است و هنوز هم قصد خراب کردن برخی از جوان زندگی فرد بدون هیچ دلیل خوب است. وجود عدالت در آن — و دادن مواد مخدر واحد ضد تعصب آموزش انجام خواهد شد هیچ چیز به تغییر این واقعیت است.”

او می نویسد: “از آن زمان به تجدید نظر سطحی و بی رویه پلیس اصلاحات و حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس به جای.”

به عبارت دیگر اجازه رفتن به جنگ با مواد مخدر برچیدن زندان-مجتمع صنعتی و جلوگیری از ریختن پول به بیش نظامی آمریکایی پلیس; در عوض شروع به انتقال پول به برنامه های اجتماعی است که در واقع کمک به مردم است. و پلیس از مدارس یعنی مراحل را به عنوان حیاتی می نویسد: “برای خنثیسازی آسیب های انجام شده توسط 1994, جرم, لایحه مانند defunding مدرسه پلیس در حمایت از ارائه بیشتر مشاوران و برنامه های عدالت ترمیمی. . . .”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

حدس بزنید چه ؟ پلیس باید فقط اخراج شده اند از مینیاپولیس عمومی سیستم مدرسه. با توجه به مینیاپولیس استار تریبیون: “مینیاپولیس مدارس دولتی به قطع آن دهه-رابطه طولانی با پلیس در واکنش به مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.”

ژوئن 2, رای به اتفاق آرا بود. آن را فسخ منطقه 1.1 میلیون دلار قرارداد سالانه با پلیس که افسران باید پرسه می زدند دالان های شهر, مدارس از سال 1967. ستاره تریبون به نقل از هیئت مدیره مدرسه رئیس کیم الیسون:

“من ارزش مردم و آموزش و پرورش و زندگی در حال حاضر من متقاعد شده بر اساس اقدامات مینیاپولیس اداره پلیس است که ما لازم نیست که همان ارزش است.”

این است که شروع به احساس می کنم مثل تحول تغییر تدریجی اما تغییر همیشه تکه تکه . . . تا زمانی که آن را نمی. در واقع تغییر — و نه از بالا به پایین به سفارش سیاستمداران اما از روح تا — دیده می شود در برخی از ادارات پلیس: در سنگ چخماق, Mich., Camden, N. J., سانتا کروز کالیفرنیا و مکان های دیگر. این سوسوی نمونه هایی از پلیس در همزمانی با جوامع رنگ و مردم معترض بله خشونت پلیس.

در سنگ چخماق شهرستان اداره پلیس برای مثال پلیس پوشیده بودند riot gear زمانی که آنها ملاقات گروهی از معترضان اما به جای رسیدگی به وضعیت belligerently آنها صحبت کردیم با معترضان و در زمان خاموش کلاه خود را گذاشته خود را باطوم.

“و هنگامی که شما نشان می دهد عمل, ‘گوش دادن, من قصد دارم به خودم آسیب پذیر به منظور به آمده به دایره خود را و شما نشان می دهد که من می خواهم به این باشد که راه حل’ که تغییر ساز در سمت راست وجود دارد,” Genesee County Sheriff کریس سوانسون گفت: در مصاحبه بعد با توجه به ABC News.

در کمدن پلیس پیوست مارس. “هنگامی که افسران پلیس گفت: آنها احساس به همان شیوه و آنها در حال قدم زدن با ما آنچه را که ساخته شده من فکر می کنم جمعیت و هر کس دیگری احساس راحتی” مارس برگزار Yolanda Deaver گفت. “پلیس بودند که با وجود آنها نیست منزوی. آنها نمی برگزاري باطوم آنها ندارد دست خود را بر روی خود جلد چرمی قرار دادن و یا اسلحه های خود را. آنها ایستاده بودند پایین. آنها نمی مهیج جمعیت و یا هر چیزی; آنها اجازه دهید مردم صحبت می کنند وجود نداشت هل دادن بدون تنه زدن و یا هر چیزی.”

در سانتا کروز پلیس در زمان زانو در کنار معترضان ابراز همبستگی با آنها در مخالفت با خشونت پلیس و قتل توسط زانو جورج فلوید.

یک روز تمام ملت را به زانو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de