زبان قهوه ای ‘سرمایه گذاری’ در آب و هوا سرمایه گذاری نژادپرست است

من برای اولین بار نوشت و این مقاله در ماه مارس منتشر می شود در ماه آوریل برای سالگرد 50 از زمین روز است. من نمی توانستم آن منتشر شده است. رسانه ها نگه داشته و عطف آن را حتی سخت ترین هسته های زیست محیطی رسانه ها. این تنها یکی از بی شمار indigities و سرخوردگی است که با بودن یک رهبر در جنبش آب و هوا.

من اینجا هستم نسبتا برجسته آب و هوا فعال در تلاش برای هشدار به جنبش ما به این واقعیت است که ما نباید با استفاده از کلمات نژادپرستانه و بازخورد از دوستانه یا, بنابراین من فکر رسانه ها بیشتر بود یا کمتر “Eh چه معامله بزرگ است ؟ ما قصد داریم به تصویب.”

مانند مشخصات بالا اشتباه از برندها و اثرگذارندهها در سال های اخیر فراخوانی نژادپرستانه تصاویر یا پیام های (نگاه کنید به: گوچی انتشار یک ژاکت تقلید blackface یا پپسی و Kendall Jenner آزاد تجاری trivializing سیاه زندگی مهم جنبش), آب و هوا سرمایه گذاری جنبش فراخوانی یک نژادپرست چارچوب در زبان قهوه ای’.’

امور مالی رهبران و آب و هوا فعالان به طور فزاینده ای با اشاره به کربن فشرده صنایع که باعث بحران آب و هوا به عنوان قهوه ای ‘سرمایه گذاری’. آن را بیش از همه آب و هوا سرمایه گذاری در جهان و در حال حاضر ما گاهی اوقات شنیدن سوخت های فسیلی سرمایه گذاری فعالان مناجات با قهوه ای!’

من آوازی و منظورم صوتی, مدافع تعطیل از سوخت های فسیلی و سرمایه گذاری در راه حل آب و هوا. در اینجا من در تعقیب بانک گرفتن دستگیر درست قبل از همه گیر چون JP Morgan Chase است که بزرگترین سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی در جهان است.

هر سرمایه گذار و ثروت و مدیر بانک و یا فعال کار به حرکت به دور از صنایع که در حال کشتن ما و سیاره ما و به راه حل آب و هوا, من از شما حمایت کنند. اما اگر شما با استفاده از زبان ‘براون’ به معنی سوخت های فسیلی و کربن فشرده صنایع شما را پشتیبانی نمی کند با من یا هر شخص دیگر از رنگ.

اگر شما نمی تواند بشنود مشکل با اصطلاح قهوه ای ‘سرمایه گذاری’ به خودتان اجازه بدهید توضیح دهم. و اگر پس از من توضیح شما هنوز هم نمی تواند بشنود مشکل پس لطفا فقط به من اعتماد کن و با استفاده از متوقف کردن مدت است.

“قهوه ای است و نه فقط یکی دیگر از رنگ مانند سبز. این رنگ در ارتباط با مردم و به ویژه مردم رنگ. و این معنا در جهان و در جنبش زیست محیطی.”

در حالی که سنگ بنای آمریکا بر اساس آب و هوا, فعالیت, استفاده از رنگ قهوه ای به عنوان یک پروکسی برای, کثیف, سوخت های فسیلی در صنایع برداشت تا بخار در محافل مالی که در اروپا آغاز شده است برای نفوذ در دیگر نقاط جهان. ‘براون’ در کنار ‘سبز’: اولین بار است که بد دومی خوب است. و اینجاست که مشکل است.

برای جلوگیری از بدترین اثرات بحران آب و هوا ما را به عمل در حال حاضر به انتقال به یک اقتصاد کم کربن—اغلب لقب ‘اقتصاد سبز’. این ” سبز ” شده است مورد استفاده برای توصیف یک مجموعه از ویژگیهای مطلوب برای دیدار با اهداف توسعه پایدار و نیازهای اساسی انسان از قبیل پاک کردن هوا و آب و زمین.

مالی و سرمایه گذاری در جامعه خاص با استفاده از اصطلاح “سبز سرمایه گذاری’ به توصیف مالی است که برای محیط زیست سودمند است از جمله سرمایه گذاری در راه حل آب و هوا مانند انرژی های تجدید پذیر و وسایل نقلیه الکتریکی. اتحادیه اروپا به تازگی صادر سبز, سرمایه گذاری, طبقه بندی برای تعیین فعالیت های اقتصادی محسوب می شود سازگار با محیط زیست توسط بانک ها و مدیران. مخالف این سبز دارایی است و متاسفانه شده مارک به عنوان قهوه ای ‘سرمایه گذاری’—امور مالی که مخرب برای محیط زیست است.

اما قهوه ای است و نه فقط یکی دیگر از رنگ مانند سبز. این رنگ در ارتباط با مردم و به ویژه مردم رنگ. و این معنا در جهان و در جنبش زیست محیطی.

برای افرادی که از رنگ آن است که مضر و آسیب رساندن به شریک چیزی که مخل به جامعه با کلمه قهوه ای است. ‘براون’ مرتبط شده است و “سفید” برای تمیز کردن و این مهم نژادی undertones. برخی از خوب خواندن در این است که کارل Zimring کتاب تمیز و سفید. زبان که فریم قهوه ای ” به عنوان بد دردناک است انحصاری و در نهایت ساختاری آسیب رساندن به مردم از رنگ.

چرا فقط تماس بگیرید, کثیف, و, پاک, تمیز کردن ؟ اگر رنگ ها کاملا ضروری است برای توصیف یک اقتصاد, چرا که نه فقط با استفاده از رنگ افراطیترین با پوست انسان مانند خاکستری و سبز ؟ به نظر میرسد این رویکرد صورت گرفته توسط سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ زمانی که او اظهار داشت: “محل شرط خود را در اقتصاد سبز نه خاکستری اقتصاد به دلیل خاکستری اقتصاد خواهد شد که هیچ آینده” در راه اندازی سازمان ملل متحد, اصول مسئول بانکی.

ماه گذشته متوقف کردن پول خط لوله ائتلاف حل برای اطمینان از زبان قهوه ای ‘سرمایه گذاری’ است که در آن در مبارزه و متعهد به ادامه تماس با سوخت های فسیلی تامین مالی آنچه در آن است—کثیف امور مالی. من ستایش این تعهد, جنبش پیشرو و در حال حاضر ما نیاز به کسانی که در موسسات مالی برای ارتکاب به عنوان به خوبی. (افشای کامل هیپ هاپ حزبی که من رئیس جمهور و موسس یک عضو را متوقف پول خط لوله است.)

در اخیر مقاله در مورد تنوع در محیط زیست بنیادی رودز محقق Wanjiku “واوا” Gatheru به نقل از “سیاه و قهوه ای مردم تجربه خطرات زیست محیطی و بحران های اول و بدترین اما نه آنهایی که در زمینه های زیست محیطی تصمیم گیری است که در حال رفتن برای کاهش این مسائل است.”

یکی از دلایل قهوه ای ‘بد =’ انتخاب زبان حتی می توانید ظهور است که به دلیل وجود نداشتن مردم از رنگ در رهبری در آب و هوا از موسسات مالی و در آب و هوای سازمان های غیر دولتی و سازمان های. سبز 2.0 ابتکار است که افزایش و حفظ توجه عمومی به نژادی و جمعیتی از رهبری زمینه های زیست محیطی به تازگی منتشر شده آن 2019 سازمان های غیر دولتی و بنیاد گزارش کارت است که نشان می دهد این عدم تنوع در سطوح رهبری. سبز 2.0 آمده است:

افراد جوان در حال حاضر ساختمان جداگانه خطوط تاثیر تغییر آب و هوا. خود رهبری پیام رسانی و سازماندهی استراتژی های قابل ملاحظه ای بیشتر فراگیر و نژادی متنوع از موسسات که شامل گسترده تر جنبش است. آنها زیرک و به سرعت در حال پاسخگو و آنها را در بخشی به دلیل آنها در جوامع آنها در حال تلاش برای صرفه جویی در. ما اطمینان داریم که دیرینه جریان اصلی جنبش زیست محیطی می تواند فشار خود را به باقی می ماند مربوطه توسط در حال تحول به همین ترتیب و به سرعت در حال.

من کاملا با شما موافقم. اگر آب و هوا سرمایه گذاری جنبش و موسسات و سازمان های غیر دولتی در آن می خواهید برای پیدا کردن ارتباط گسترده تر در میان ذینفعان و جوامع با استفاده از کلمه ‘براون’ با یک مفهوم منفی باید متوقف شود. رک و پوست کنده با استفاده از کلمه ‘براون’ در این زمینه باید به سادگی دلیل آن است که نژادپرست است. ‘کثیف سرمایه گذاری” یا ” خاکستری مالی آن است.

زیبا جهانی قیام برای زندگی است محور برای جهان این حقیقت که برتری نژاد پرستی و حرص و طمع سرمایه داری هستند در ریشه مشکلات ما از جمله بحران آب و هوا. قهوه ای از افراد قدرتمند هستند و ما نمی خواهد رسیدن به راه حل آب و هوا قهوه ای بدون رهبری است. قهوه ای = خوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *