“آخرین رقص” قسمت 1 و 2: خبرنگاران ما در بحث های مورد علاقه خود را لحظه

سالت لیک سیتی — “آخرین رقص” ESPN مدتها در انتظار 10-بخش مجموعه مستند در مورد مایکل جردن و شیکاگو بولز سلسله لگد کردن در شب یکشنبه با قسمت های 1 و 2.

این دو قسمت تنظیم صحنه برای کل سری از اوایل اختلال در گاو’ ’97-’98 فصل است که تقریبا از خط خارج تلاش خود را برای ششمین عنوان NBA. عمدتا هر چند این دو قسمت تمرکز بر روی مایکل جردن و Scottie Pippen مربوطه upbringings خود را بسیار متفاوت کالج حرفه اول خود را بولز فصل و اوایل تردیدی با گاو مدیر کل جری Krause.

ما نمی خواهیم به آن را تمام دور — “آخرین رقص” یک مستند جذاب و به خوبی به ارزش زمان خود. اما ما می خواهم به اشتهای شما را تحریک. از حالا تا آخر قسمت هوایی در مارس 17, Deseret News خبرنگاران جودی Genessy (ورزشی) و دادگاه مان (سرگرمی) بحث خواهد شد مورد علاقه خود را لحظات و takeaways کلیدی از قسمت پس از آنها هوا است. اجازه دهید آن را دریافت کنید.

مورد علاقه behind-the-scenes لحظه

دادگاه Mann: این سخت است را انتخاب کنید — بسیاری از لحظات باور نکردنی در این دو قسمت است. یکی که واقعا من هر چند در گاو نیمکت درست بعد از خود را ’97-’98 فصل نمایشگاه بازی در پاریس. گاو بازیکن اسکات بارل نشسته است بین هم تیمی های Ron هارپر و مایکل جردن و بارل فوق العاده هیجان زده, آنها برنده بازی است. بارل آغوش هارپر و سپس بارل به نظر می رسد در اردن و می گوید: “می توانم در آغوش گرفتن بیش از حد؟” اردن را به او می دهد سردترین شانه های سرد من دیده ام. حتی نگاه بارل در چشم فقط سر خود را تکان و می گوید: “آن تعداد دفعات مشاهده نیست.” شوت من پژمرده در صندلی من فقط به تماشای آن ارز! من نمی توانم تصور کنید که چگونه بارل احساس می شود.

بله وضوح فوق العاده خنده دار, اما آن را نیز صحبت کرد حجم مورد اردن لیزر-تمرکز در زمین بسکتبال. او نمی خواهد رنج می برند احمق ها — حتی در فصل.

جودی Genessy: که من ترک خورده است. اردن نوع آن خندید در اتاق قفل تبریک به هم تیمی های خود که هرگز برنده مسابقات قهرمانی. اما این خوب بود حکایت نشان می دهد که چگونه MJ هرگز راضی است. او همیشه می خواستم برای برنده شدن بیشتر است. بنابراین برنده نمایشگاه بازی مقابل یک تیم بزرگ بود اما آن را paled در مقایسه با آنچه او در ذهن داشت — یک ششم مسابقات قهرمانی NBA. که مجموعه ای از تن در راهی که برای grand finale — یا “آخرین رقص” به عنوان Phil Jackson به نام فصل 1997-98.

یکی از مورد علاقه من لحظه بود که مادر او Deloris اردن خواندن یک نامه مایکل به او نوشت در طول سال اول در کارولینای شمالی. او اجازه دهید او را می دانم که او را دوست داشت, اما همچنین که او نیاز به پول و تمبر. او تنها 20 دلار در حساب خود پس ظاهرا Tar Heels پرداخت نمی کند به عنوان به خوبی به عنوان برخی از نخبگان تیم کالج. من هم شیفته فیلم گاو شیوه در اوایل زمانی که اردن در تلاش بود تا خود را به بعد از آن در کار خود را زمانی که او harped در هر کسی و هر کسی که نمی, آنچه که او فکر می کردند که باید. او هم تیمی های خود را مجبور به بازی در یک سطح بالاتر با برخی از شور زبان و دشوار عشق. (ضمنا متعدد وجود دارد f-بمب در unedited version on ESPN, اما ESPN2 است به صورت همزمان پخش یک خانواده-نسخه دوستانه.)

مورد علاقه در بازی برجسته

Genessy: اول مرد شد, آن را خوب است برای دیدن برخی از بسکتبال در تلویزیون. آن بوده است بیش از حد طولانی است. بدون جرم به ESPN و/یا مایک کانلی جونیور اما اسب نمی خراش خارش است. فقط تماشای چند برجسته از mj’s rookie فصل و روز ساخته شده من می خواهم برای رفتن به عقب و شراب خواری دیده بان پرتال تخصصی اولی از 1980s و ’90s. آغاز سال 1986 در دور اول سری حذفی مقابل بوستون سلتیکز حماسه بود. که 63 نقطه فوران در بازی 2 شامل بسیاری از خود اختراع کلاچ شناور کردن-متعادل ورزشی و برازنده حرکت می کند, آن را سخت به انتخاب مورد علاقه خود را. لری پرنده نمی توانست باور کند آنچه که او می خواهم دیده می شود حتی در مقایسه MJ به بسکتبال الوهیت. خنده دار است که Danny Ainge رفت گلف روز قبل از بازی 2 با اردن و شوخی تاسف صحبت کردن سطل زباله و گرفتن چند دلار از او. “که ممکن است یک اشتباه” Ainge اعتراف کرد.

من واقعا لذت می برد گرفتن یک زیرچشمی نگاه کردن به خود, North Carolina حرفه ای — از آن زمان او با ضربه سر خود را در backboard در حالی که سر به فلک کشیده را پر شور بازی به قهرمانی برنده شات در NCAA عنوان بازی در سال 1982 در مقابل پاتریک اوینگ را جورج تاون تیم. که اوج لحظه ای که پسر تبدیل به یک مرد. “تبدیل شده است که نام من از مایک به مایکل جردن” او به یاد می آورد. “این به من اعتماد به نفس است که من نیاز به شروع به اکسل در بازی بسکتبال.” که خبر خوبی برای MJ و بسیاری از طرفداران خود را, اما خبر بد برای هر کسی که در راه او در دهه آینده و نیم.

مان: برای سال من می خواهم دیده برجسته از 63 قطعه در برابر سلتیکز اما من می دانستم که هرگز این زمینه تا این قسمت. زمینه و جذاب بود. البته او به ثمر رساند 63 — او شده است می خواهم در یک فوق العاده سخت دقیقه محدودیت تا زمانی که برگشتی آغاز شده و آنها تقریبا از دست رفته برگشتی از آنجا که محدودیت! اگر من یک جوان اردن و می دانستم که من سالم بود, اما اجازه داده شد به بازی تنها 14 دقیقه یک بازی تا سلتیکز سری, سپس من ممکن است افت 49 در بازی 1 و 63 در بازی 2.

و من موافقت می کنم, اردن, کالج برجسته بودند جذاب است. (توجه داشته باشید جانبی: شوکه شده بود برای دیدن چگونه ورزشی سارکوم شد به عنوان یک جوان Hoya; جای تعجب نیست که نیکز فکر او می خواهم آنها را در یک عنوان!) مورد علاقه من در بازی برجسته از قسمت 1 و 2 به اردن هدف قرار دادن سر خود را در backboard پس از آن بلوک. او خام ورزشکاری بود فقط بی نظیر است. صادقانه آن را فقط به نظر می رسد در آن زمان او یک گونه متفاوت از هر کس دیگری در دادگاه است.

بزرگترین تصویر بزرگ غذای آماده

مان: بدیهی است که اردن است و تمرکز اصلی “آخرین رقص.” به عنوان او باید باشد. اما این مسائل در Scottie Pippen توجه من — و آن قرار دادن او مبارزات خود را در آن بولز تیم به چشم انداز مناسب. من خوشحالم که قسمت 2 واقعا متمرکز در گفتن داستان زندگی خود را. من می دانستم که Pippen جوانترین 12 بچه به دنیا آمد به فقر اما من تا به حال هیچ ایده پدرش سکته مغزی هنگامی که Pippen شد و تنها 12 سال سن دارد و هرگز به طور کامل بهبود از آن یا این که یکی از Pippen برادران فلج شده بود در یک تصادف. هنگامی که شما نگاه کنید و تصور کنید که چگونه آن را تحت تاثیر قرار دهد مانند یک فرد جوان و سپس ببینید چقدر چیزهای دیگر Pippen غلبه به حتی یک تیم کالج, اجازه دهید به تنهایی NBA, شما شروع به درک که چگونه تمام عمر خود را در حدود نه فقط غلبه بر سختی بلکه غم و اندوه و مصیبت است. در این کلیپ از Pippen از ’97-’98 فصل شما حس او به نوعی انجام شده که غم و اندوه با او و احساس کم ارزش بودن. به عنوان خوب به عنوان او و غلبه بر آنچه او غلبه و در عین حال هنوز هم می شود ششمین بالاترین پرداخت بازیکن در گاو فهرست(!), باید تغذیه خود را به بدترین ناامنی است. در حال حاضر من یک کمی بیشتر مایل به قطع Pippen برخی از کساد برای همه هرج و مرج و اختلاف او پرورش در آن نهایی مسابقات قهرمانی فصل است.

Genessy: مثل شما برخی از قطعات مورد علاقه من نیست لزوما در مورد مایکل جردن. من شیفته درباره, درام, بین MJ, Scottie Pippen و جری Krause. به عنوان سمی به عنوان بازیکنان در رابطه با جنرال موتورز به نظر می رسید آن را تقریبا شگفت انگیز آنها به طول انجامید تا زمانی و برنده بسیاری از مسابقات با هم. Krause ممکن است در نظر گرفته کارول Baskin این مستند تا کنون. به صداقت, من تحت تاثیر قرار با راه MJ و Pippen گرفت و عکس او را در. اردن دوست داشت به کسی را دست انداختن Krause در مورد قد و قامت کوچک, شوخی در مورد GM مصرف کوتاه مدت قرص های ضد و نیاز به کاهش حلقه اگر او بودند به layups با این تیم است. و Pippen شد تا بی احترامی که فیل جکسون مجبور به دخالت شد.

مانند Steve Kerr گفت: هر چند Krause به نظر می رسید قادر به خارج شدن از راه خود را. من می توانید ببینید که چرا MJ ناراحت خواهد شد توسط کسی که از جلوی در اتاق که گفت: به نقل از “سازمان های برنده عناوین نه بازیکنان.” و چگونه Pippen ناراحت خواهد شد در مورد احساس تحت قدردانی و underpaid. من هم می خواهم را فراموش کرده اید که Pippen خواسته و ستد می شود که در آن سال. شما می توانید تصور کنید ؟ بزرگترین غذای آماده است که من می خواهم به تماشای 10 ساعت متوالی این مستند اگر ESPN منتشر شد سری کامل از طریق Netflix بکشد. دو قسمت جذاب — و نه بیش از حد دردناک برای طرفداران موسیقی جاز (هنوز).


توجه: تمامی قسمت “آخرین رقص” در دسترس خواهد بود در ESPN برنامه با یک اشتراک و یا ESPN.com با یک کابل ورود بلافاصله پس از پخش. برای بینندگان خارج از ایالات متحده, قسمت های جدید را نشان می دهد تا در Netflix بکشد در سطح بین المللی هر دوشنبه در ساعت 12:01 a. m. PDT.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de