“آخرین رقص” قسمت 3 و 4: جاز تا Rodman “وحشی”

سرانجام لحظات ما منتظرش بوده ام.

در قسمت 3 و 4 از ESPN “آخرین رقص” که پخش شده در پنج شنبه شب یوتا جاز طرفداران در نهایت گرفتن یک نگاه اجمالی از تیم خود — و از مرکز شهر سالت لیک سیتی — زمانی که گاو دیدار با جاز خود را برای اولین بار به طور منظم فصل matchup از ’97-’98 فصل است.

ستاره واقعی از این قسمت هر چند احتمالا Dennis Rodman که داستان زندگی و پر سر و صدا ارتباط با خریداران است که به کاوش در عمق. Rodman در مورد یک دسته از مسائل در قسمت 3 از جمله بدنام خود را در اواسط فصل بندر در لاس وگاس, وقتی که او نیست, بازگشت به این تیم و مایکل جردن تا به حال برای بازیابی او را شخصا. ما همچنین Rodman را در اوایل سال با دیترویت پیستونز, چقدر او تشدید آن در اواخر 80s/اوایل’90s بولز تیم و چگونه تعجب آور این بود که Rodman شد یک گاو نر خود را.

نکات برجسته دیگر از قسمت های 3 و 4 شامل اردن افسانه ای “شات” بیش از کریگ Ehlo فیل جکسون معراج در Bulls سازمان و دیترویت پیستونز’ معروف “اردن قوانین” طرح دفاعی.

Deseret News خبرنگاران جودی Genessy (ورزشی) و دادگاه مان (سرگرمی) در حال گذاشتن درپوش همه قسمت “آخرین رقص” که کشف مایکل جردن شیکاگو بولز حرفه ای تا آخر مجموعه در مارس 17. در اینجا افکار خود را در قسمت های 3 و 4.

مورد علاقه Rodman جزئیات

دادگاه Mann: قسمت 3 بود که احتمالا مورد علاقه من تا کنون. شما واقعا شروع به احساس منحصر به فرد ساختار داستان است که مدیر Jason Hehir است با استفاده از. در هر قسمت او توسعه سه جدول زمانی به طور همزمان: هم تیمی های تربیت/backstory (در 3 قسمت آن را Rodman) است تاریخ از کل خریداران سلسله (در قسمت 3 و 4 آن را بولز تیم از اواخر 80s/اوایل’90s) و پس از آن تاریخ است که ’97-’98 بولز فصل است. این سه جدول زمانی بافی بنابراین یکپارچه با هم چشمگیر شاهکار فیلمسازی مستند.

مورد علاقه من Rodman جزئیات را به فیلم خود را در تیم کالج و دیدن یک جوان نسبتا ساده و بی تکلف و بی گناه Rodman فقط مسلط در جنوب شرقی اوکلاهما دانشگاه ایالتی.

جودی Genessy: من وجود دارد با شما در محبت قسمت سوم و راه این مستند تنظیم شده است. آن را درخشان. Dennis Rodman بسیار جذاب است. من دست هایش را به خودم زمانی که آنها نشان داد خبرنگاران مصاحبه Rodman در حالی که او راه می رفت پایین سالن. من در Dennis Rodman جزئیات در سال 1998 فینال و تا به حال که دقیق تجربه. من به یاد داشته باشید در واقع دویدن در پشت یک دوجین یا بیشتر خبرنگاران با ضبط کرد در هوا را به امید دریافت نقل قول. من خندید دیدن اواخر سال کریگ Sagers دست Rodman $20 bill به پرداخت جریمه خندید دیدن تمام Rodman را مدل موی سبک (جلال برای 33s او را در خود بلیچ مو به افتخار Scottie Pippen بازگشت) و فکر آن را شیرین کنید ببینید Worm صرف چند دقیقه امضای امضا و تعامل با کودکان و نوجوانان پس از یک بازی است.

از یک بسکتبال نظر من بسیار شیفته شنیدن Rodman صحبت در مورد چگونه او می خواهم عمل حفاظت از دوستان خود را برای کار بر روی rebounding زاویه و تکنیک های تا 3 یا 4 صبح. که ارادت آنچه که او را چنین ویژه بازیکن.

من: من حسادت می کردم و شاهد Worm نزدیک است. مردم احتمالا این مقایسه اما Rodman پیوستن به خریداران به نظر می رسد مانند وقتی که جو والش پیوست عقاب. پرتاب چنین کلمات مانند است که به مخلوط خطرناک است اما برای عقاب و گاو نر آن را واقعا پرداخت شده است.

جاز اول ظاهر

Karl Malone shoots over Luc Longley during the NBA Finals in Chicago.
کارل مالون شاخه های بیش از لوک Longley در NBA نهایی در شیکاگو است.
چاک بال Deseret News

Genessy: که مانند گرفتن یک سوار شدن در یک ماشین زمان است. زنده باد دلتا مرکز! من عاشق چگونه با صدای بلند و افتخار طرفداران موسیقی جاز در آن زمان بودند. من می خواهم جزئیات را فراموش کرده ام که موسیقی جاز-گاو بازی درست قبل از سال 1998 همه ستاره. بسیاری از تیم های سقوط می تواند یک MJ تیم با 24 امتیاز و راه رفتن دور با برد اما این چیزی است که ساخته شده دلتا مرکز که استاکتون و مالون تیم بسیار ویژه. وجود انرژی در آن وجود دارد که غیر واقعی بود و شما می توانید حس که در برجسته از این بازی. هنگامی که پستچی شروع ارائه, جاز آغاز شده نورد و طرفداران شروع به واقعا به آن حرکت می تواند سریع 180. و این چیزی است که اتفاق افتاده است به عنوان یوتا ساخته شده 32-نقطه چرخش برای رفتن به شکستن همه ستاره به دنبال مانند آن واقعا ممکن است در مسیر به اولین قهرمانی.

آن را سرگرم کننده برای دیدن مالون انجام چیزی که او دوباره. به عنوان گسترده به عنوان او بود او را توسعه چنین نرم لمسی بر روی عکس های خود. آن را مانند او بزرگترین گارد تیراندازی. قسمت 4 به پایان رسید راه بسیاری از Utahns هنوز مایل نهایی NBA بود — با یک بازی هیجان انگیز جاز برنده شوید.

من: من خیلی تحت تاثیر قرار با این که چگونه این دو قسمت پیش بینی چند ترکیب هیرو که خواهیم دید دوباره در بعد قسمت. در قسمت 3 به عنوان مثال, آنها نشان داد ’97-’98 بولز’ برای اولین بار به طور منظم فصل بازی در برابر ایندیانا پیسرز. نشان اردن بعد از بازی گفتن خبرنگاران چگونه بولز تلاش برای واکنش در برابر پیسرز’ بزرگ frontcourt بود چنین هوشمند تیزر به هفت بازی فینال کنفرانس شرق matchup بعد که فصل — که احتمالا نزدیک ترین گاو تا کنون آمد به از دست دادن یک سری در آن نهایی سه-سنگ اجرا شود. دادن مخاطبان طعم گاو-جاز matchup بود واقعا هوشمند بیش از حد. شخصا, من عاشق دیدن سابق جاز صاحب لری میلر آغوش مالون پس از بازی در حالی که برف می بارید از rafters. فقط یک فصل به طور منظم بازی, مطمئن, اما شما می دانید موسیقی جاز شده باید خارش برای بازگشت به فینال.

بهترین شخصیت طرف

مان: جدید مصاحبه در این قسمت آنقدر فریبنده — ex-گاو مربی داگ کالینز Rodman دوست دختر سابق Carmen Electra, اردن, شخصی, مربی تیم Grover. اما صادقانه مورد علاقه من است به جان Ligmanowski این گاو’ مدیر تجهیزات در طول ’97-’98 فصل — تنها به این دلیل که او مانند به نظر می رسد نهایی Chicagoan: فوق العاده stalky بدون گردن وجه سبیل و ناب شیکاگو لهجه. این مرد واقعا به آن تعلق دارد در آن “سوپر طرفداران” طرح از “شنبه شب زنده”! به قول کریس فارلی “Daaaaaaaaa گاو.”

Genessy: Ligmanowski اذیت کردن تمام بچه امنیتی حلق آویز کردن با MJ شد خیلی دنگ خنده دار. الکترا را باید یکی از بهترین نقل قول ها از شب: “این قطعا یک خطر شغلی به دنیس” ، او وحشی است.” من قدردانی Magic Johnson postgame نقل قول پس از MJ و گاو ضرب و شتم لیکرز در سال 1991 برای اولین قهرمانی. او فقط می خواهم از دست داد به اردن اما جانسون با یک ورزش خوب است که او به او را در آغوش گرفتن در تونل پس از سری و آن را به نام “لحظه های خاص” برای هر دو بازیکن به عنوان یک افسانه گذشت مشعل را به دیگری. که خالص کلاس.


توجه: تمامی قسمت “آخرین رقص” در دسترس خواهد بود در ESPN برنامه با یک اشتراک و یا ESPN.com با یک کابل ورود بلافاصله پس از پخش. برای بینندگان خارج از ایالات متحده, قسمت های جدید را نشان می دهد تا در Netflix بکشد در سطح بین المللی هر دوشنبه در ساعت 12:01 a. m. PDT.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im