“آخرین رقص” قسمت 5 و 6: چه نوع مستند است و این به هر حال ؟

سالت لیک سیتی — کوبه برایانت و مایکل جردن: یک مسابقه ساخته شده در بسکتبال بهشت است. مرتب کردن بر اساس.

قسمت 5 از ESPN “آخرین رقص” که پخش شده در پنج شنبه شب همراه با قسمت 6 نشان داد منشاء جردن و برایانت دوستی که به نظر می رسید برای شروع به صورت جدی در سال 1998 NBA All-Star Game — برایانت اولین All-Star ظاهر و اردن گذشته با شیکاگو بولز. نگاهی اجمالی احساس می کند به ویژه تند و تلخ, با توجه برایانت اخیر مرگ است.

در میان همکاران خود کنفرانس شرق All-Stars اردن کباب برایانت. و در دادگاه او طول می کشد جوان, Laker به مدرسه. اما در لحظات خصوصی بین دو اردن به تشویق و حمایت. و همه از آن به نظر می رسد واقعی است. اردن پیچیده است ،

قسمت 5 هم اطلاعات اردن در سال 1992 نهایی سری در برابر پورتلند تریل بلیزرز 1992 المپیک “تیم رویایی” و تاریخ پشت اردن نایک قرارداد. قسمت 6 در ضمن بررسی اردن در جنگ با نیویورک نیکز و محفل ققنوس در طول ’93 پلی آف و همچنین موشکافی شدید اطراف خود قمار عادات.

Deseret News خبرنگاران جودی Genessy (ورزشی) و دادگاه مان (سرگرمی) در ادامه هفته خود را ارسال-قسمت بحث کنید و سعی کنید پاسخ به چند سوال در مورد آنچه که بینندگان را دیدم در این آخرین قسمت است.

کدام قسمت را بیشتر دوست دارید و چرا ؟

دادگاه Mann: قسمت 5 را دریافت خواهد کرد توجه به دلیل کوبه ظاهر — و آره که بخش بسیار جالب — اما قسمت 6 فقط تا به حال یک دسته از مسائل من هرگز دیده می شود قبل از احساس راه بیشتر گیج و من فکر می کنم نشان داد بیشتر در مورد اردن روانشناسی.

قسمت 6 واقعا غرق دندان های خود را به آن ’93 کنفرانس نهایی سری در مقابل نیکز و شادمانی اطراف اردن در اواسط سری اطلس شهر مسیر خود را قمار عادت و مجنون فشار او رو هر دو در و خارج از دادگاه. David Aldridge واقعا خلاصه تا کاملا در این قسمت: “مایکل می تواند همه چیز را تا به ایجاد انگیزه در خود را. او نمی باید به هر چیزی در اینجا.” من یک خورشید فن — Charles Barkley من بازیکن مورد علاقه آن — به طوری که ’93 نهایی رقابت خیلی خاص برای من است. این فیلم از خورشید مربی پل Westphal فقط به طور کامل در حال سقوط از هم جدا فریاد “مایکل است نه ضرب و شتم ما! اجازه ندهید که او را بگیر! دو او! را کسی دیگری برنده شدن در این بازی!” من باید بگویم بسیار relatable.

جودی Genessy: این سوال سختی. شما مشخص دلایلی که من واقعا دوست داشتم ششم قسمت اما من هم واقعا لذت بردم قسمت 5. من آماده به پرش به بیرون از جای من و فریاد زدن در تلویزیون اگر Isiah Thomas گفته بود او باید قبلا در تیم رویایی بیش John Stockton که برخی از مردم بر این باورند. من فقط می خواهم آمد من روز دوم سنت ماموریت زمانی که المپیک 1992 صورت گرفت, بنابراین من به طور کامل درک نفرت بین MJ و Zeke. شما می توانید بگویید که هر دو سالن Famers هنوز هم آن را احساس کنید. مرسی. مسائل شدید.

آن را دیوانه چقدر اردن شد و انگیزه خود را despising از گاو مدیر کل جری Krause, بیش از حد. فقیر Toni Kukoc. او تا به حال هیچ ایده چه می گذرد زمانی که Scottie Pippen و اردن خفه او در اولین بازی های المپیک نشست. ممکن است من تنها بچه در امریکا که اهمیتی نمی دهند اگر او تا به حال یک جفت از Air Jordans. خانواده من ضعیف بود. من فقط نمی مراقبت در مورد مد. (شما هرگز حدس می زنم من GQish ظاهر در حال حاضر. شوخی.) اما آن بخشی که در مورد اردن بودن نوع توبیخ توسط نایک و آدیداس قادر به کفش برای او هنگامی که او می خواست برای ثبت نام با آنها بود bonkers. نایک ساخته شده و سپس $126 میلیون در سال اول فروش Air Jordan 1s — پس از تنها امید را در 3 میلیون دلار در چهار سال اول — شما نشان می دهد که چگونه بزرگ ورزشی و فرهنگی آیکون MJ شد در مراحل بسیار اولیه در حرفه خود. مورد علاقه من خط مورد که: “به عنوان یک کالا مایکل جردن است, به عنوان گرم به عنوان یک Cabbage Patch doll در حال حاضر.” عشق عاشق ’80s.

که تا به حال آن را بدترین: کلاید درکسلر, Patrick Ewing یا Charles Barkley?

Genessy: Clyde سرش همیشه به نظر می رسید مانند یک درجه یک, بازیکن, بنابراین من نوع از احساس بد است که او دچار خشم MJ در سال 1992 NBA نهایی برای هیچ گسل از خود را دارد. اردن فقط نمی خواهید به توان نسبت به او. جالب بود برای دیدن backstory پشت معروف MJ بالا انداختن. پنج 3s در نیم. که دیوانه بود. اردن گفت: Magic Johnson او که قرار بود به آن را به درکسلر و مرد او تا کنون. درکسلر خوب شرکت ، گاو مقدس اردن ضرب و شتم سحر و جادو درکسلر و Charles Barkley متوالی در فینال.

نیکز طرفداران هرگز بیش از آن کنفرانس شرق نهایی بحران. آنها تا 2-0 با پیروزی در شیکاگو و هنوز هم یک شانس برای رفتن تا 3-2 اگر چارلز اسمیت تا به حال نشده است مسدود پی در پی توسط هوراس اعطای اردن و Pippen. که وحشی بود. بخشی از من ورزشی-متنفر Barkley در روز, اما از دیدن ققنوس تا چهار با 40ish ثانیه به سمت چپ در بازی 6 به ارمغان آورد خاطرات جاز مبارزات بنابراین من مرتب کردن بر اساس احساس بد برای خورشید. من موافق با Barkley, هر چند — هیچ شرم در از دست دادن به MJ. یوتا جاز طرفداران فقط باید تکرار کنم که به خود و بیش از بیش به عنوان رویکرد ما دردناک قسمت شامل اردن برنده بیش از آنها را.

مان: از این سه بچه ها من فکر می کنم درکسلر ترین سردرگم در لحظه — و از آنچه که من شنیده ام واقعا مورد آزار و اذیت توسط MJ در طول بازی های المپیک بعد از آن تابستان است. اما درکسلر به پایان رسید تا برنده یک عنوان در هوستون در حالی که سارکوم و Barkley هرگز بیش از قوز کردن. بنابراین آن را سخت می گویند. سارکوم همیشه به نظر می رسید مانند یک Eeyore تا شاید من احساس می کنم در بدترین حالت برای او. کسانی که نیکز طرفداران تا به حال چنین انتظارات بالا برای یووینگ خیلی طولانی است. چانه بالا پاتریک. هیچ شرم در از دست دادن به اردن.

آن را هنوز هم احساس می کنم مثل یک فیلم مستند در مورد ’97-’98 فصل یا نه ؟

من: راستش نه واقعا ؟ من می دانم که “آخرین رقص” است که کار راه خود را از طریق ’97-’98 فصل و شاید در این قسمت که بخشی از این فصل وجود ندارد مقدار را نشان می دهد. اما آن را احساس می کند مانند این قسمت “آخرین رقص” در نهایت اعتراف به خودی خود که آن را واقعا در مورد مایکل جردن کل خریداران حرفه ای و ’97-’98 فصل است که در واقع یک نوار کناری. در حال حاضر در صورتی که در واقع چنین پس شاید که خوب است. اما من تعجب می کنم اگر وقتی مدیر/تولید کنندگان/و غیره. sifted از طریق آن 500 ساعت فیلم از ’97-’98 فصل آنها متوجه آن فقط به اندازه کافی نیست به احساس به طور کامل گیج بر خود را دارد. به هر صورت شما رو به “آخرین رقص” اعتباری برای گرفتن قدر مطلق (و جنون) از اردن شهرت. زندگی خود را باید خیلی سورئال ،

Genessy: من فکر می کنم داستان به عمق بیشتر و عطر و طعم به دلیل آن را نه تنها در مورد فصل 1997-98. من دوست دارم که چگونه آنها نشان می دهد یک بیت از که “آخرین رقص” فصل و پس از انجام فلش بک در اردن و دیگر شخصیت های کلیدی که از سال 98 تیم ملی. به نظر من این باعث می شود آن را احساس مانند آنها گفتن تمام داستان به جای پایان دادن به. شده است وجود دارد و انتقادات در مورد این که پف قطعه برای MJ اما رنگ واقعی خود را نشان داده شده در این دو قسمت — و نه فقط “بود مانند مایک” به تصویر کشیدن. اما آن را نیز نشان می دهد که مقدار بسیار زیادی از وزن بر روی شانه های او از انتظارات طرفداران خود رسانه ها هم تیمی های خود و حامیان مالی خود. من فکر می کنم که باعث می شود آن را حتی بیشتر چشمگیر است که او قادر به بازگشت دوم سه-سنگ بنابراین من خوشحالم که تهیه کنندگان این مستند (و یا اجازه می دهد تا واقعی کارآموزان و مالش) که صرف زمان در فیلم اتاق الک را از طریق تپه از فیلم است. این یک جذاب شش ساعت از تلویزیون تا کنون.

مایکل جردن و سحر و جادو جانسون از ایالات متحده, تیم بسکتبال به اشتراک گذاشتن یک خنده در المپیک 1992 بارسلونا اسپانیا است.
NBAE via Getty Images

توجه: تمامی قسمت “آخرین رقص” در دسترس خواهد بود در ESPN برنامه با یک اشتراک و یا ESPN.com با یک کابل ورود بلافاصله پس از پخش. برای بینندگان خارج از ایالات متحده, قسمت های جدید را نشان می دهد تا در Netflix بکشد در سطح بین المللی هر دوشنبه در ساعت 12:01 a. m. PDT.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de