“آخرین رقص’: Michael Jordan اشک تا صحبت کردن در مورد رابطه با گاو هم تیمی های

مارس 11 (UPI) — مایکل جردن آورده بود اشک در یکی از آخرین قسمت از آخرین رقص وقتی پرسیده شد که برای توصیف رابطه اش با شیکاگو بولز هم تیمی.

قسمت 7 و 8 از 10-بخش مجموعه مستند پخش یکشنبه در ESPN. این قسمت را دقیق اردن شدید رقابتی ذهنیت و تعادل او را زمانی که او در کنار بقیه گاو در اواخر 1990s.

“ذهنیت من بود به بیرون بروید و برنده شدن به هر قیمتی” اردن گفت. “اگر شما نمی خواهید به زندگی می کنند که regimented ذهنیت و سپس شما لازم نیست به کنار از من چون من قصد تمسخر شما تا زمانی که شما در همان سطح با من.

“و اگر شما نمی توانید در همان سطح و سپس آن را برای رفتن به جهنم را برای شما.”

اردن مورد بحث چقدر سخت او در گاو هم تیمی اسکات بارل در طول فصل نهایی با این تیم در 1997-1998. بارل و اردن دیگر هم تیمی های بستری آنها می ترسید افسانه بسکتبال. آنها نیز او را به نام “تند” و گفت که او “عبور از خط” چندین بار به عنوان یک رقیب و محرک است.

“برنده قیمت” اردن گفت. “و رهبری دارای یک قیمت است. بنابراین من کشیده مردم در طول زمانی که آنها نمی خواهند به کشیده شود. من به چالش کشیده مردم زمانی که آنها نمی خواهند به چالش کشیده می شود. و من به دست آورده که از سمت راست به دلیل [دیگر] هم تیمی آمد پس از من.

“آنها نمی تحمل تمام چیزهایی است که من را تحمل کردند. هنگامی که شما به این تیم پیوست, شما زندگی می کردند در یک استاندارد خاص که من بازی این بازی. و من که قرار بود به چیزی کمتر است.”

سابق گاو مربی فیل جکسون گفت که او تا به حال به درخواست اردن به تن کردن آن در عمل اگر او بیش از حد سخت در هم تیمی های خود.

“او می خواهم چابک در عمل و شاید در مقابل مردم” جکسون گفت. “من می خواهم به بحث کمی در مورد پررنگ کردن آن و جبران و نگه دارید که سطح تیم رفاقت. که نقش خود را به عنوان یک بخشی از این کار در یک کاپیتان.”

قسمت 7 به پایان رسید به عنوان اردن شد و عاطفی و پرسید: آخرین رقص مدیر Jason Hehir برای یک صفحه نمایش سیاه و سفید رفت.

“شما از همه هم تیمی های من یک چیز در مورد مایکل جردن بود:” او هرگز از من خواست برای انجام کاری که در او نیست [expletive] فراموش,'” اردن گفت. “زمانی که مردم با دیدن این, آنها می گویند,” او واقعا یک پسر خوب. او ممکن است یک مستبد است.’ خوب است که شما. چرا که شما هرگز چیزی را به دست آورد. من می خواستم به نفع خود اما من می خواستم [هم تیمی های من] را به نفع خود می شود و بخشی از آن نیز هست.”

“من نمی باید انجام دهید این است,” او اضافه شده قبل از او فشرد ، “من فقط آن را انجام می دهند به خاطر آن است که من هستم. که من چگونه بازی بازی. که طرز فکر من است. اگر شما نمی خواهید به بازی که راه نیست بازی که در راه است.”

دو قسمت نهایی از آخرین رقص هوا در 9 بعد از ظهر و 10 p. m. EDT یکشنبه در ESPN.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im