طولانی و تاریک شب

او احساس می کند خاکستری است. بالاتر از گل مراتع و ناهنجار کوه از دره ستاره, وایومینگ, آسمان پوشیده از ابر است. خنثی. نه بیش از حد روشن یا تاریک داغ و یا سرد. شبیه به احساسات خود در مورد این سفر را به بیمارستان که در آن او را امیدوار به گرفتن برخی از پاسخ.

کوین Gottfredson به نظر می رسد جوان تر از 29 سال صورت خود را عاری از لکه ها با نوع باریک مو اغلب به سرقت رفته توسط نوجوانی. او سالم به نظر می رسد در حال حاضر. حداقل او می تواند اجرا شود و وزنه دوباره. به مدت دو هفته او شده است منزوی در خانواده اش کابین بدونم که اگر بیماری که floored او در ماه ژانویه بود COVID-19 و اینکه آیا او شما می توانید آن را دوباره.

او نیاز به دانستن. نه به حدس زدن نیست و به فرض. زمانی که او به مردم می گوید او آن را به حال او نمی خواهند به پرچین. هنگامی که خود را در آینده بچه ها بخواهید در مورد همه گیر 2020 از او نمی خواهند به می گویند که او فکر می کند او تا به حال ویروس. او می خواهد به آنها بگویید هر درد مقعد, جزئیات, چگونه آن را سعی کردم او را خفه. اگر این چیزی است که اتفاق افتاده است.

او می پردازد $75. کسی او را منجر به یک استریل اتاق. او نشسته در یک حجامت صندلی. آنها خراش بازوی خود را در برابر آرنج خود را و جمع آوری دو ویال خون برای آزمایش در یک آزمایشگاه برای آنتی بادی است. او نمی خواهد دریافت نتایج برای یک هفته.

آن آغاز شد و در اواخر ماه ژانویه است. 29 او فکر می کند هر چند روز تاری با هم. او به ترک شهر نیویورک جایی که او کار کردیم و از دیدن برادر خود را از رفتن به دالاس برای دیدار پدر و مادر خود را زمانی که او شروع به احساس این علائم است.

کوین Gottfredson شمار برای عکاسی از خود در میدان تایمز نیویورک در مدت کوتاهی قبل از او شروع به تجربه علائم COVID-19.
حسن نیت ارائه میدهد از کوین Gottfredson

برای اولین بار آمد خستگی. او فکر آن را سرد یا شاید آنفولانزا. پس از آن آمد سرفه. سرفه مانند هیچ چیز او می خواهم تجربه کرده است. وجود دارد بدون خلط یا موکوس. هیچ گرفتگی قفسه سینه. فقط یک غلغلک دادن در ریه های خود مجبور است که ثابت خشک و انفجار از هوا از طریق گلو او را مالش مری او خام است.

او شنیده ام از coronavirus اگر آن نبود دانش مشترک است. او نگران است که او آن را بدست می خواهم. اما کمتر از 10000 موارد تاييد شده بود در سراسر جهان تا تقابل با اشاره به جاهای دیگر.

سپس کوین از خواب بیدار در شب با تب نفس نفس زدن برای هوا. این احساس او شده است می خواهم توسط یک بالش و او نمی تواند به بالش ، او نمی تواند فکر می کنم به وضوح. هرگز آن را به او رخ داده است و خود را به درجه حرارت هر چند او در حال حاضر برخی آن را “بسیار بالا بر اساس احساس من.” او شروع به guzzling تیلنول سرد و آنفولانزا همراه با ایبوپروفن. “مذهبی” او می گوید. زمانی که او نمی او می خشکم و می لرزد.

شب شد و بدترین, اما او هنوز هم نگاه به جلو به خواب. خسته از مبارزه با ریه های خود را از شب قبل او تنها می تواند فکر می کنم از خواب تا زمانی که بیدار شد دوباره تلاش برای نفس کشیدن.

این چرخه ادامه داد: حدود یک هفته است. به زودی پس از تکان دادن متوقف شده است. او متوقف شد و مصرف داروها. او متوقف شد و نفس نفس زدن برای هوا. اما هنگامی که او تلاش برای اجرای دوباره او فقط نیم مایل قبل از تبدیل به راه رفتن به عقب. “و حتی” او می گوید: “زحمت کشیده شد.”

برای حدود یک ماه این مرد جوان که به طور معمول کار را سه یا چهار بار در هفته نمی تواند چوب به روال خود را. این خستگی و تنگی نفس آنها او را به دنبال.

این ویروس به دنبال او بیش از حد طولانی پس از او می خواهم بهبود و تهدید و بازگشت به خانه اش در پرووو. هم اتاقی خود را نامزد آزمایش مثبت است. و پس از او نمی دانم اگر او می خواهم تا به حال ویروس و هیچ کس نمی داند که آیا می توان آن را قرارداد چندین بار او سوار به خانواده اش کابین در وایومینگ به سوراخ کردن برای دو هفته.

امروز در آخرین روز خود را در ستاره ولی او آماده می شود با آن انجام می شود. او آماده است به دانستن است.

او شگفتی اگر این نتایج حتی ماده اگر در این آزمون به اندازه کافی قابل اعتماد. اگر از آن می آید و منفی او خواهد شد جای تعجب نیست; آنتی بادی های پراکنده در طول زمان است.

خوشبختانه او نمی خواهد که به نگرانی در مورد آن.

چهار روز بعد او تماس شماره داده شده در زمان داده شده. نتایج خود را دوباره مثبت است.

او احساس می کند توجیه. پس از آن رها شوند. و سپس نگران گناه که حتی ممکن است او را گذرانده اند این ویروس را به شخص دیگری. او نمی دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im