این نظامی ‘افسر دوستانه’

از سال 1776 به جلو آمریکایی ها مخالف داشتن سربازان انجام کار پلیس در خاک ما اما در سال های اخیر پنتاگون ستاد باید با همکاری روسای پلیس برای دور زدن آن منع. چگونه ؟ به سادگی توسط militarizing ادارات پلیس.

از طریق کمی شناخته شده 1033 برنامه پنتاگون شده است حمل و نقل مقادیر عظیم مازاد جنگ تجهیزات به محلی ما ژاندارم. این نشان دهنده اساسی rewiring از طرز فکر در حال حاضر هدایت محله پلیس. روسای پلیس معمولا ارسال جوخه های brandishing سنگین اسلحه و garbed ضد شورش به صورت صلح آمیز شرایط. استخدام ویدئوها از ویژگی های کلیپ از تیم SWAT ماموران در لباس سیاه, پرتاب نارنجک دود به خانه و پس از آن طوفان به آنها شلیک سلاح های خودکار. کسی که می خواهد کسی را استخدام با تصویری که کار خود را در محله?

شرکت های بزرگ اسلحه دستفروشان البته باید افتاده به فروش مستقیم زمینه برگزاری تظاهرات و تجارت را نشان می دهد به یاد فانتزی از روسای پلیس و مقامات دیگر است.

بیایید بررسی سلاح: بیش از 93,000, مسلسل 533 هواپیما و هلیکوپتر 180,000 مجله کارتریج و 432 معدن-مقاوم در برابر کمین محافظت وسایل نقلیه. در حالی که این برای تلفن های موبایل مانند این می تواند ارتش ایالات متحده آن را خود و ادارات محلی پلیس گشت شهرستانها ما. به یاد داشته باشید “افسر دوستانه” ضرب و شتم پلیس بودند شناخته شده به عنوان “افسران صلح”? دوستانه تا حد زیادی شده است تبدیل به نظامی نیروهای مسلح و garbed در جنگ دنده و تحت تعلیم نظامی در روانشناسی به جای اخلاق از جامعه محور.

سی سال پیش در کنگره ایجاد 1033 نظامی انتقال برنامه ارائه کمک های مالی فدرال به طوری chiefs of police و کلانترها می تواند خرید مازاد قدرت شلیک از پنتاگون. در یک فوقالعاده کوتاه زمان محلی ما نیروهای پلیس تبدیل شده اند ماچو-واحد های نظامی در اختیار داشتن زراد خانه پنتاگون مباحث اعم از 30 تن تانک تفنگ سرکوبگران. اونها از حافظ صلح ضربه به بیش از بالا با مگس کش زدن تیم پرخاشگری با مگس کش زدن تیم انداخته بر شهروندان دهها هزار بار در سال و عمدتا به صورت عادی کار پلیس است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

شرکت های بزرگ اسلحه دستفروشان البته باید افتاده به فروش مستقیم زمینه برگزاری تظاهرات و تجارت را نشان می دهد به یاد فانتزی از روسای پلیس و مقامات دیگر است. Genasys برای مثال باعث می شود دوربرد صدا توپ استفاده می شود که معترضان به معنای واقعی کلمه انفجار دور تظاهرکنندگان با گوش شکنانه درد. همچنین از جمله گاز اشک آور سازان به عنوان CTS داشتن یک روز زمینه تهیه و resupplying سازمان های پلیس. پس از آن وجود دارد آکسون را برق اسلحه (که می تواند به توقف قلب) در حال حاضر در ران تقریبا همه با یک نشان.

نظامی خطرناک است و در نهایت مرگبار انحراف محترم هدف از پلیس — و آن را خارج از کنترل است. بسیاری از ما متحده دریافت کرده اند سرکوبگران و یا صدا خفه کن برای استفاده در حملات پنهانی. یک کلانتر در داکوتای شمالی روستایی شهرستان تنها با 11000 نفر گفته نیویورک تایمز خبرنگار که او را دیدم بدون نیاز به صدا خفه کن. زمانی که این اشاره شد که گروه او تا به حال 40 از آنها او گیج شد و گفت: “من به یاد نمی تصویب آنها.”

و یک عضو شورای شهر در روستایی ویسکانسین زمانی که اظهار نظر خود گفت افسران پلیس بودند با گرفتن 9-پا بلند خودروی زرهی “کسی است که فرد برای اولین بار به می گویند:” چرا ما؟” نیویورک تایمز گزارش داد که رئیس پلیس این شهر پاسخ داد: “همیشه وجود دارد امکان از خشونت است.” واقعا ؟ که ما را تهدید می کند با چنین ضرب وشتم که هر burg نیاز به یک جنگ منطقه اسلحه خانه و یک تکاور طرز فکر ؟

در سال 2015 دولت اوباما ممنوع شد بسیاری از سلاح های نظامی و تجهیزات از انتقال به پلیس محلی. این آمد در پاسخ به خشم بیش از اجرای قانون استفاده بیش از حد از نیروی نظامی علیه معترضان در فرگوسن میسوری در سال 2014 پس از مایکل براون گزارشی مرد کشته شد, یک افسر پلیس به جرم jaywalking. اما فقط دو سال بعد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لغو اوباما ممنوعیت بازگشت سلاح های جنگ به پلیس محلی از جمله بخش روستایی کوچک در شهرها و — دریافت این مدرسه ادارات پلیس در سراسر کشور است. در حال حاضر ما شاهد این تجهیزات استفاده می شود یک بار دیگر علیه معترضان مسالمت آمیز که در اعتراض به خشونت پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im