‘جنبش هنوز در اینجا’: ساندرز متحدان نمودار مراحل بعدی در مبارزه برای مدیکر برای همه, سبز, جدید مقابله و فقط آینده

کمپین جانبازان و مترقی متحدان بهداشت ، برنی ساندرز’ 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اجرا جمع آوری شده در یک livestream اواخر روز سه شنبه اعلام تشکيل عمل سیاسی کمیته با هدف پیشبرد مبارزه برای مدیکر برای همه, دانشجو, لغو بدهی و سبز معامله جدید—دیرینه اولویت های که گرفته اند در فوریت جدید در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما همه نا امید که برنی دیگر یک فعال کاندیدای ما باید انتخاب کنید تا به توپ. ما باید همچنان برای متقاعد کردن مردم است که این مهم به رای برنی.”
—لری کوهن انقلاب ما

کوتاه مدت هدف از این یک بار دیگر تایید شده است برای کمک به ساندرز برنده شدن به اندازه کافی نمایندگان در آینده اولیه مسابقات برای اعمال نفوذ بر حزب دموکرات قوانین و پلت فرم در کنوانسیون در ماه اوت است.

“مهمتر از همه اگر برنی [نماینده] در مجموع می رود بیش از 1200 ما باید بیش از 25 درصد از کلید ایستاده کمیته: قوانین و پلت فرم” گفت: Larry Cohen, رئیس هیئت مدیره از گروه حمایت ما از انقلاب است. “قوانین کمیته امور چون ما می خواهیم به حداقل ادامه اصلاحات ما تصویب بين 2016 و 2018 که حذف superdelegates’ نقش در اولین رای گیری.”

کوهن گفت: ساندرز متحدان “می خواهم به مبارزه در پلت فرم مدیکر برای همه پایان دادن به fracking, مناسب, مهاجرت, و بسیاری از مسائل دیگر.” تحت کنونی قوانین رسیدن به 25% آستانه اجازه می دهد ساندرز نمایندگان به معرفی اقلیت قطعنامه در کف کنوانسیون دموکراتیک به ترقی خواهان نفوذ بر مذاکرات پلت فرم.

“ما همه نا امید که برنی دیگر یک فعال کاندیدای ما باید انتخاب کنید تا توپ” گفت: کوهن. “ما باید همچنان برای متقاعد کردن مردم است که این مهم به رای برنی.”

ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در مارس 8, اما گفت که او در نظر دارد برای ماندن در انتخابات در باقی مانده متحده برای ادامه اضافه کردن به خود را نماینده کل که در حال حاضر در 984.

در سه شنبه شب به رویاهای مشترک گزارش یک قاضی فدرال دستور داد نیویورک انتخاباتی برای بازگرداندن ساندرز و دیگر نامزدها به دولت دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری پس از رای گیری هیئت مدیره از انتخابات رای دادند و در ماه گذشته به آنها را حذف کنید.

این حکم که در نیویورک انتخاباتی ممکن است درخواست تجدید نظر ارائه شده آزمایشی پیروزی در تلاش برای ارسال به عنوان بسیاری از ساندرز نمایندگان به عنوان ممکن است به کنوانسیون دموکراتیک.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

فعال لیندا, adam gallagher, یک مشاور برای یک بار دیگر تایید, تاکید شنبه شب که بیش از 20 متحده هنوز به انتخابات مقدماتی حزب دموکرات.

“ما نمی توانیم ادامه پوچ تهمت سیاست عجیب و غریب نقل و انتقال ثروت از کارگر و طبقه متوسط به 1%… ما همچنین نمی توانید به بازگشت به میانه اینرسی اوباما-بایدن عصر.”
—وینی وانگ مردم برای برنی

“جنبش هنوز در اینجا” گفت: Aldo. “سناتور برنی ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود اما شما نمی توانید به حالت تعلیق در انقلاب است. ما یک مقدار زیادی از کار را به انجام.”

Aldo اذعان روحیه بسیاری از ساندرز حامیان احساس پس از سناتور به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود و تایید معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری, اما گفت که مبارزه برای مترقی اولویت باید همچنان به خاطر آسیب پذیر جوامع در سراسر کشور.

“من بیش از حد, اما من در یک سازمان گفت: Aldo. “من یک فعال فقط مانند بسیاری از شما هستند. و من می دانم که این کار بود هرگز برای شروع با سناتور سندرز و آن را هرگز به پایان سناتور سندرز.”

که یک بار دیگر تایید چند تاسیس حامیان ساندرز و مشاوران به سناتور 2020 کمپین از جمله وینی وانگ کلر Sandberg RootsAction.org بنیانگذار شرکت نورمن سلیمان و دیگران.

با توجه به یک بار دیگر وب سایت گروه پلت فرم ویژگی های چهار عمده مترقی اولویت: مدیکر برای همه, سبز جدید ایران لغو تمام بدهی های دانشجویی و پایان دادن به جنگ امریکا در خارج از کشور.

وانگ از بنیانگذاران گروه حمایت مردم برای برنی گفت: اگر دموکرات ها می خواهند در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2020 و “end مغلوب ساختن پیشی جستن کابوس” آنها باید “تجمع در اطراف واقعا پیشرو پلت فرم نیست که تسلیم به دیوار خیابان نخبگان و یا شرکت های بزرگ لابی قرار می دهد اما کار مردم و سلامت خود را در مرکز یک رویایی سیاسی پلت فرم.”

“امریکا در یک نقطه عطف و مردم این کشور را حیاتی به انتخاب” گفت: وانگ. “ما نمی توانیم ادامه پوچ تهمت سیاست عجیب و غریب نقل و انتقال ثروت از کارگر و طبقه متوسط به 1%… ما همچنین نمی توانید به بازگشت به میانه اینرسی اوباما-بایدن عصر که تشدید بسیاری از موجود و مشکلات اجتماعی و اقتصادی است که در ادامه به امد و شد زیاد در کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de