جدید چهارم: Utahns جمع آوری و در محلی پارک به تماشای آتش بازی در میان COVID-19

پروو — خانواده و زوج و دانشجویان جمع آوری شده و در سایه در, Rock Creek Park در یک چهارم جولای بعد از ظهر به رزرو یک نقطه برای شب اتش بازی را نمایش می دهد.

یوتا, شهرستان, Provo, NuSkin و دیگر گروه های محلی همکاری میکند تا به سه همزمان اتش نمایش اورم و پروو شنبه شب برای خانواده ها برای لذت بردن از راحتی از خانه خود و یا در فضای باز به احترام اجتماعی فاصله در طول COVID-19.

Utahns دور خود جمع LaVell ادواردز ورزشگاه Footprinter پارک و کوه دبیرستان به تماشای نمایش و گوش دادن به همراه موسیقی متن فیلم توسط KSL Newsradio.

محلی اتش نمایش و جشن های دیگر در سراسر کشور لغو شد در این سال با توجه به COVID-19 از جمله محبوب ورزشگاه از آتش نشان می دهد.

مردم جمع شده بودند با خانواده و دوستان خود در گروه های بزرگ در پارک اما بیشتر را در خود حفظ فاصله از گروه های دیگر. آنها کبابی, بازی های برگزار شده spikeball و بازی Frisbee به تصویب زمان.

میسون و سوزان Hiatt از اسپرینگویل گفت: آنها معمولا دیده بان سالانه نمایش در روز شکرگزاری نقطه اما تصمیم به آمدن به پرووو به تماشای نمایش در Lavell ادواردز ورزشگاه.

سوزان Hiatt گفت: در این سال شده است بسیار متفاوت با این بیماری همه گیر از آنجا که آنها اغلب وقت خود را صرف با دوستان خود Sherlyn Tambasco و خانواده اش بودند که در پارک با آنها.

“ما با هم تمام وقت,” او گفت:. ماسون Hiatt توافق کردند گفت: آنها معمولا ملاقات با Tombasco و خانواده او یک بار در هفته برای صرف شام.

“این یک کمی کمتر با این همه قرنطینه” او گفت:.

سام اندرسون و همسرش, یعقوب با استفاده از یکی از پارک ذغال کوره برای پختن استیک و سبزیجات در حالی که خود را همراه با دوستان راه اندازی یک امام جواد و بازی با نوزاد خود را.

“ما معمولا انجام یک کباب با خانواده ما” سام اندرسون گفت. “آن را به خوبی دریافت و انجام چیزی است که دلیل آن بیشتر احساس طبیعی است.”

او گفت که او بیش از حد در رابطه با این بیماری همه گیر است چرا که او در حال حاضر رفتن به لوازم آرایشی مدرسه و در حال حاضر صرف مقدار زیادی از زمان ،

او اشاره کرد که پرووو به نظر می رسید کمتر شلوغ تر از معمول به دلیل رژه و جشنواره بالون لغو شد. معمولا پروو میزبان محبوب هوای داغ بالون جشنواره و رژه در اوایل چهارمین اما هر دو لغو شد با توجه به همه گیر.

بروک و جان Rodgerson راه اندازی یک سایبان و صندلی در حالی که فرزندان خود را لگد یک توپ فوتبال در اطراف و کمک به ذخیره یک نقطه بر روی تپه ها به عنوان مردم بیشتر trickled به پارک.

“ما معمولا رفتن به ورزشگاه از آتش” بروک Rodgerson گفت: “اما در این سال آن را متفاوت با همه چیز بودن بسته شده است.”

او گفت: آنها شده است نگه داشتن دایره خود را با خانواده و در انتظار بودند در بیشتر خانواده به پیوستن به آنها را در پارک.

اما او گفت: آن را عجیب و غریب بود دیدن پروو خیلی مرده برای چهارم جولای.

“همه چیز ساکت تر است. این خیلی عجیب و غریب برای دیدن ورزشگاه مرده در 5 p. m. در چهارم جولای به دلیل آن است که معمولا دیوانه مشغول است. شما حتی نمی توانید پیدا کردن پارکینگ.”

او گفت که او دوست دارد این خیلی بهتر است چرا که او می شود به صرف زمان با خانواده و بدون استرس.

“بهتر است در این راه” جان Rodgerson شوخی “از آنجا که پس از آن من مجبور به دعوت از مردم به در خانه من است.”

یک گروه از زنان سالخورده picnicked زیر درختان در حالی که در انتظار شب را نشان می دهد.

کیت مریم و سارا Riker همه خواهران گفت: آنها به طور معمول خواهد بود در نیویورک در دولت چهارم جولای مجلل, اما آنها تا به حال به لغو چون نیویورک قرار داده یوتا در لیست خود را از محدودیت های مسافرتی که شامل 14 روز در قرنطینه برای بازدید کنندگان.

جسیکا Ricks, یک دوست از Rikers گفت: او آمد و با آنها به پارک به دست آوردن یک دیدگاه خوبی از آتش بازی با شوهرش. او گفت: آنها بوده است و نگه داشتن خود را در دایره کوچک و در حال تلاش برای دور ماندن از گروه های دیگر در پارک.

مردم در پارک قرار می گیرد پتو گوشه به گوشه با کمی فاصله بین آنها در انتهای جنوبی این تپه به دست آوردن بهترین دید از ورزشگاه آتش بازی. هیچ کس با پوشیدن ماسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im