بعدی Coronavirus لایحه باید محافظت 2020 انتخابات

آن را یک بحران بهداشت عمومی. در حال حاضر آن را decimating اقتصاد است. و برای این به بعد ترفند coronavirus تهدید به تضعیف 2020 انتخابات.

مگر آن که کنگره گام برای اطمینان از ما می توانید از طریق پست.

وقتی که می آید به ارائه حمایت های مالی لازم را برای اطمینان از انتخابات ما در حال امن و در دسترس و عادلانه و امن, آخرین coronavirus پاسخ لایحه بود dereliction وظیفه.

اگر شما کنجکاو چه بدترین سناریو مورد است نگاه هیچ بیشتر از ویسکانسین که در آن یک gerrymandered ایران مقننه مجبور رای دهندگان به پای صندوق های رای بیش از دستور فرماندار دموکرات—و در مقابل توصیه های مقامات بهداشت عمومی.

ویسکانسین جمهوری خواهان نه تنها کاهش یافته و برای ارسال هر رای دهنده یک absentee ballot. آنها همچنین اعتراض—موفقیت—به محافظه کار اکثریت ایالات متحده دیوان عالی کشور برای جلوگیری از رای دهندگان که رای خود را در اواخر (از طریق هیچ گسل از خود را) از داشتن رای خود را شمارش.

آن را شفاف و شگرد توسط جمهوریخواهان ویسکانسین به حمایت از یک محافظه کار وقت در دادگاه عالی ایالت با سرکوب شدند. آن را شکست خورده—خود را لیبرال متمایل به رقیب برنده—اما آنها زده یک ضربه بزرگ به حق رای در این فرآیند است.

خرید اینترنتی از coronavirus در معرض ضعف ساختاری در همه چیز از ما بهداشت و درمان و آموزش و پرورش سیستم به بازار عرضه زنجیره ای و حقوق کار. آن را نیز ساخته شده دردناکی آشکار شکنندگی ما روند انتخابات.

متاسفانه متحده دریافت کرده اند کمی کمک از کنگره در جلوگيري از خود انتخابات است. فقط 400 میلیون دلار از 2.2 تریلیون دلار محرک لایحه بود اختصاص داده شده برای کمک به کشورهای پوشش انتخابات جدید مربوط به هزینه های ناشی از این بیماری همه گیر.

وقتی که می آید به ارائه حمایت های مالی لازم را برای اطمینان از انتخابات ما در حال امن و در دسترس و عادلانه و امن, آخرین coronavirus پاسخ لایحه بود dereliction وظیفه.

آن را امن برای جمع در اعداد بزرگ در ماه نوامبر? و حتی اگر آن است که رای دهندگان احساس راحتی در خط ایستاده تا شش ساعت در برخی از موارد (با تشکر از ایران نظرسنجی تعطیلی اما داستان دیگری است) در کنار غریبه ای ؟

اگر نه آن را عادلانه به فرض برخی از رای دهندگان انتخاب خواهد کرد نه برای رای دادن به دلیل نگرانی های ایمنی. و این که باید تضعیف اعتماد عمومی و در نتیجه.

راه حل واضح در حال گسترش است رای گیری از طریق پست.

متاسفانه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت مخالف این کار است. “آنها چیزهایی سطح رای گیری که اگر شما همیشه می خواهم به آن موافقت کردند شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور دوباره,” او گفت:.

اجازه دهید که غرق در. رئیس جمهور—که خود رای دادند از طریق پست—آشکارا دیدگاه های حق رای دادن به عنوان یک تهدید به ریاست جمهوری او و حزب.

آمریکایی ها نباید مجبور به انتخاب بین سلامت خود و حق خود برای رای دادن. در میان این همه گیر متحده با بیش از حد دست و پا گیر فرآیند رای گیری غایب هستند همدستی در سرکوب رای دهندگان. دوره.

در میان این همه گیر متحده با بیش از حد دست و پا گیر فرآیند رای گیری غایب هستند همدستی در سرکوب رای دهندگان. دوره.

برای رفع این ما نیاز به اطمینان حاصل شود هیچ بهانه ای رای گیری غایب در آینده coronavirus لایحه را به حداقل. فراتر از آن است که ما نیز نیاز به پیش پرداخت هزینه پستی برای پست الکترونیکی-در آراء و گسترده در اوایل شخص رای گیری دوره است.

ما باید در دسترس فرد در حوزه های رأی گیری با استانداردهای ایمنی هستند که به مردن. این بدان معناست که انتخابات کارگران باید بدانند که آنها امن و باید دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی.

ما همچنین نیاز به توسعه و تقویت آنلاین ثبت نام رای دهندگان سیستم های و اجرا, اطلاعات عمومی مبارزات دادن رای دهندگان محلی به روز رای گیری دستورالعمل.

برای تکمیل این کشور ما به دنبال در یک 2 میلیارد دلار قیمت…. که فقط 0.1 ٪ از 2 تریلیون دلار بسته کنگره حاضر به تصویب رسید—و اگر آن را تضمین دموکراسی ما نیست مرگ در این بیماری همه گیر آن را به ارزش هر پنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im