‘بحران’: تا 43 میلیون آمریکایی می تواند از دست دادن بیمه درمانی با توجه به همه گیر مطالعه نشان می دهد

مدیکر برای همه طرفداران در روز یکشنبه با اشاره به آخرین مطالعه در بلندی بیمه بهداشت و درمان بحران در حال حاضر تبدیل شدن به آشکار میان coronavirus همه گیر است که منجر به از دست دادن شغل برای بیش از 33 میلیون نفر در دو ماه گذشته.

از آنجا که بیمه سلامت به اشتغال برای حدود نیمی از کشور—160 میلیون نفر—به عنوان بسیاری از 43 میلیون در حال انتظار برای از دست دادن خود را بیمه بهداشت و درمان با توجه به همه گیر با توجه به یک گزارش جدید توسط بنياد رابرت وود جانسون (RWJF) و موسسه شهری.

تحلیلگران پروژه که 43 میلیون آمریکایی می تواند از دست دادن خود را بیمه زمانی که نرخ بیکاری بازدید 20%. با توجه به وزارت کار فعلی نرخ بیکاری است 14.7%. برخی از اقتصاددانان تخمین می زنند که بین 19 درصد و 23.6 درصد از آمریکایی ها در واقع از یک شغل از جمله کسانی که شغل خود را از دست در دو هفته گذشته و کسانی که زمینه برای رفع بیکاری.

این بیماری همه گیر “در معرض بسیاری از کاستی های ما در سیستم” RWJF ارشد تحلیلگر سیاست کاترین همپستید گفت: نگهباناضافه کرد که بهداشت و درمان است که “بسته به اشتغال بدون هیچ دلیل واقعی.”

در رسانه های اجتماعی ایندیانا کنگره نامزد Veronikka Ziol استدلال کرد که یک دلیل وجود دارد برای پیوند مردم توانایی به دنبال مراقبت های پزشکی برای توانایی خود را به نگه داشتن یک شغل است که ارائه می دهد مزایای بهداشت و درمان—”آن را به نگه داشتن یک تراشه چانه زنی بیش از طبقه کارگر،”

“انجام آنچه ما می خواهیم برای کمک هزینه مختصر ما در حال پرداخت و یا شما در حال رفتن به از دست دادن خود را بهداشت و درمان” Ziol نوشت.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این است که چرا ما نیاز به مدیکر برای همه,” او اضافه شده است.

ماه گذشته موسسه سیاست اقتصادی تخمین زده است که 12.7 میلیون نفر از مردم در حال حاضر خود را از دست کارفرما مبتنی بر بیمه درمانی.

از آمریکایی ها که از دست دادن بیمه به علت اخراج یا furloughs, RWJF و موسسه شهری حدود هفت میلیون باقی خواهد ماند و بیمه—قادر به دسترسی به بهداشت و درمان از طریق پزشکی یا کبرا قانون که اجازه می دهد تا آمریکایی ها برای پرداخت هزینه های بیمه درمانی آنها از طریق کارفرمای قبلی—که می تواند هزینه صدها دلار در هر ماه برای پوشش منحصر به فرد.

با میلیون ها انتظار می رود برای پیوستن به بیش از 27 میلیون آمریکایی که بیمه قبل از همه گیر این RWJF و شهری موسسه نگرانی است که بسیاری از اجتناب از توجه پزشکی اگر آنها شروع به نشان دادن علائم کروناویروس, بالا بردن خطر گسترش این بیماری در جوامع خود و ساخت آن را سخت تر برای کشور به عنوان یک کل برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“آمریکا تامین بودجه بهداشت و درمان سیستم ساخته شده است به مقاومت در برابر تاثیر ترکیبی از یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی” دکتر آدم گفنی رئیس جمهور از پزشکان برای سلامت ملی برنامه گفت: نگهبان. “این اجتناب ناپذیر است که مردم می میرند زیرا آنها می توانند مراقبت از آنها نیاز به دلیل بلندی رکود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de