شب Ty Detmer هجوم این طوفان و این بازی است که آن را مشتعل

یادداشت سردبیر: سوم در یک سری در Heisman برنده جایزه Ty Detmer.

پروو — برق شب هفت. 8, 1990 در خانمها ورزشگاه دفاع از قهرمان ملی میامی تا به حال هیچ پاسخ برای BYU بازی به نام 69 HR گزینه است.

میامی دفاع رتبه شماره 1 در این کشور سال گذشته نیز ممکن است خواسته شده است برای خواندن یک دفاع ایالات متحده Defcon 4 codebook و یا چینی ماندارین کتاب های کمیک. این طوفان تا به حال هیچ سرنخی.

این بازی به نام مت بلینی به لغزش در پشت خط دفاعی هفت تا 10 متری خواندن دفاع و برش سمت چپ یا راست و یا فقط به نوبه خود و کارفرمایی. او می تواند گسترش و یا قطع مسیر خود را در هر دو جهت توجه به linebackers. کارفرمایی Ty Detmer تا به حال به همان خواندن و پرتاب.

مشکل برای طوفان’ دفاع شد 69 HR گزینه اجرا شد توسط ارشد هافبک که تا به حال کامل است که یک بازی تمام زندگی خود را و کارفرمایی که تا به حال آموزش داده شده است به عنوان خوانده شده پوشش از آنجا که او می تواند سوار دوچرخه بود و گذشت 5000 متری سال قبل.

بلینی شکست BYU تمام زمان دریافت رکورد های برگزار شده توسط Phil Odle در درجه اول در حال اجرا است که بازی. قبل از کودی هافمن, Dennis پیتا (پرنده) و آستین سگ گله اسکاتلندی برگزار می شود که علامت آن بود بلینی با 204 جلب برای 2,635 متری و 15 touchdowns به طور متوسط 12.9 متری در گرفتن.

پس از بلینی حرفه ای هنجار چو سابق BYU توهین آمیز هماهنگ کننده tinkered با دعوت بلینی به USC و آموزش Reggie Bush نحوه اجرای 69 HR گزینه است. که دعوت هرگز محقق نشد.

“من می توانم آن را اجرا کنید در خواب من گفت:” بلینی. “من زد که بازی بهتر از کسی است که همیشه در مدرسه. من نمی دانم چرا, اما من می دانستم که هر جزئیات در مورد این که یک تک بازی است. من فقط آن را یاد گرفته تمام تفاوت های ظریف و به نوعی می شد غریزی که در آن وجود دارد یک راه برای حرکت بدن خود را به میدان شانه های خود را هنگامی که شما در اطراف خط و سپس شما در واقع فقط با خواندن دو linebackers زمانی که آنها رفتن خود به قطره.

“اگر آن را یک منطقه, پس از آن فقط حق نشستن در سوراخ,” او ادامه داد. “شما یاد بگیرند که چگونه به دور رفتن و به چه سمت به نوبه خود به طوری که آن را نه فقط مانند نشستن در یک سوراخ. شما یاد بگیرند که چگونه برای پیدا کردن که در آن وسط سوراخ خواهد بود حتی اگر آن را نمی که در آن است در حال حاضر فقط با دانستن سرعت های مختلف از linebackers و راه آنها حرکت می کند.

“اگر این مرد در پوشش شما فقط باید مراقب چشمان خود را. مثل من میاد بیرون و دنبال و آن را پوشش داخل پسر به من نگاه را پوشش می دهد و من پس از آن من می دانم که من باید آهسته داخل linebacker و آن روز زمینه معمولا به خارج است. سپس من می خواهم آنها را راه اندازی و مجسمه آن را در داخل. آن را همیشه به دست آوردن اگر من داخل, اما شما می خواهم به آنها را برای آن. این همان چیزی با خارج linebackers و معمولا یک مسیر ساده تر به داخل.

Ty Detmer می رود به تصویب در BYU را در سال 1990 خانه بازکن مقابل میامی زمانی که مامان ناراحت برتر طوفان 28-21.
حسن نیت ارائه میدهد BYU دو و میدانی

“شما فقط ذهن بازی با آنها. اگر شما می دانید linebacker است که در آینده سه یا چهار بار در داخل و شما را خارج از” بلینی گفت. “اگر او خارج می رود و شما آن را در داخل. خیلی زود او نمی داند که در آن به حرکت می کند. من نمی دانم این فقط چیزی است که من خوب بود. اگر من می خواهم سالم در زندگی حرفه ای من آن را شگفت انگیز است. من بازی حرفه ای تمام من با پاره PCL و من ارشد سال با یک ACL پاره شود.”

بلینی فقط به حال یک مفصل زانو جایگزین در مارس و برنامه ریزی شده است برای دیگر انجام می شود 15 ژوئن.

در آن شب Detmer آمار بلینی 10 بار برای 111 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما.

این یک بازی موش و گربه اجرا شده توسط دو استاد از یک بازی که در آن خود را بار خوانده شده بودند و فوق العاده در همگام تقریبا همه از زمان.

میامی گرفتار شدم. آنها آمار رو با سیستم اجرا شده توسط دو نخبگان و کارشناسان در آن سطح بهترین ها در کشور است. و به عنوان بسیاری از آموخته در Detmer حرفه ای او دوست داشت به بازی در بازی.

Detmer تنها کارفرمایی در BYU تاریخ به تصویب بیش از 500 متری سه بار و بلینی بود که بخش بزرگی از آن است.

این بازیساز

چند ماه پس از زرد, اتاق بازرگانی به نام Ty Detmer تگزاس, فوتبال, بازیکن سال در سال 1986 Ty در بر داشت خود را در روی عرشه دایره خفاش در دست زمانی که باد از غرب بالا مواجه Edgewood در دولت برگشتی. Edgewood واقع در تگزاس مرکزی است که در منطقه تولید شده دیوی Johnson, راجر هورنزبی راجر کلمنس نولان رایان برت Hooton, تریس, سخنران, Eric Dickerson کایل Rote, تامی Kramer تورمن توماس و تامی Nobis.

به عنوان Texas football دانشآموز ستاره Detmer تا به حال یک هدف در پشت او. یکی از مربیان خود را فریاد زد از ستاره شرق برای Detmer به آماده به اردک. این Edgewood پارچ نگاه او گیر زخم و مطمئن شوید که به اندازه کافی زمین برای اولین بار آمد درست در Ty را گوش چپ و او تبدیل به ستاره شرق و لبخند زد. دوم به زمین آمد حق در سر خود را و او تا به حال به آمار آلودگی به خارج شدن از راه. به عنوان او تا او دوباره لبخند زد ستاره شرق. این Edgewood hurler نیاز به یک اعتصاب مدتی برای جلوگیری از راه رفتن Detmer.

سوم زمین آمد و راست روده. Detmer یک خط بود درایو hitter وظیفه و تخصصی در دو برابر و سه برابر مانند همین Mattingly. بیس بال ممکن است بهترین ورزش است. او می تواند خود را انتخاب کنید زمینه دست خود را سریع و غرایز تیغ تیز از یک عمر بازی کردن بازی ها از همه نوع.

Detmer در زمان fastball و با یک کرک خفاش توپ میره بیش از نرده ها پاکسازی یک خط از درختان بیش از یک خانه و به یک زیربخش. Edgewood بازیکنان حرکت نمی کند. آنها فقط به تماشای توپ ناپدید می شوند را به سمت سقف و driveways. این مربی در ستاره شرق اندازه گیری شات پس از آن. آن 470 ، جنوب غربی ضرب و شتم Edgewood که روز اول مقطعی حذفی پیروزی برای اژدها در 34 سال است.

مربیگری فوتبال افسانه جو Paterno, Hayden سرخ و بابی Bowden همه موافقت کردند که یکی از Detmer بزرگترین نقاط قوت او توانایی های خود را به یک بازی و شیر آن را برای همه ارزشش را داشت. او خطرناک ترین زمانی که یک بازی را شکست و او بداهه.

به عنوان یک دانشجوی سال دوم Detmer در بر داشت خود را در بازی حذفی بسکتبال بازی برابر Loredo یک نیروگاه با 28-2 رکورد. بازی شده بود در ثانیه های پایانی و Loredo بازیکنان روی نیمکت فریاد زد: “ناپاک که دانشجوی سال دوم ناپاک که دانشجوی سال دوم.” و آنها را انجام داد.

Detmer پا به خط و میخ رایگان می اندازد. Loredo یک سبد در پایان آن و دوباره خراب Detmer. او بی درنگ ریخته در پرتاب آزاد در انتهای دیگر. صدای فش فش, صدای فش فش, صدای فش فش. به نظر می رسید مانند یک تیم در برابر یک بازیکن است. او نه و آیا حالا تا پایان به جنوب ناراحت Loredo توسط یک نقطه است. اژدها نیاز به یک بازیساز. آنها تا به حال یک بچه.

BYU کارفرمایی Ty Detmer خواستار هم تیمی های خود در طول بازی خود را در برابر شماره 1 میامی در سپتامبر 8, 1990. پاشنه ضرب و شتم طوفان 28-21.
Ravell تماس Deseret News archives

که در همان سال, بازی, کودکان و نوجوانان غنی از آلامو هایتس اژدها از پایین اقتصادی بخشی از سان آنتونیو در بر داشت خود را به پایین 60-42. غرب را شکست داد, بسیاری از top 20 تیم در تگزاس 5A طبقه بندی.

مربی مایک هریس دستور Detmer و رعد و برق سریع موریس “جت” قهوه ای منجر به یک دادگاه مطبوعات. که منجر به 62-همه کراوات در دو و نیم دقیقه و اژدها برنده در وقت اضافه.

سال سوم خود را, غرب مورد نیاز Detmer به رقابت به عنوان یک تیم در منطقه ای مسابقات گلف. Ty رفت تا در برابر باشگاه های کشور پسران از آلامو هایتس سالانه وزارت امور خارجه قهرمانان. او تا به حال برداشت یک باشگاه گلف در ماه. Detmer استفاده می شود 300-حیاط درایوهای به موقعیت زمین و چراغ زمینه برای فردی افتخارات پس از نه ،

Detmer همیشه زاویه. در سختی linebacker باب دیویس اغلب به خط از داد و بیداد در عمل برای گفتن Detmer او به پا زدن لب به لب خود را. Detmer خواهد کیف لب خود را نگاه دیویس راست در چشم و بوسیدن سر و صدا. “آن را به من ترک خورده,” دیویس گفت:.

Detmer خواهد آمد اغلب به سقوط اردوگاه با یک کیسه از آب نبات. “او وجود دارد می رود, فعالیت سیاسی به کاپیتان دوباره گفت:” هم تیمی. در واقع Detmer شد اولین سه سال کاپیتان BYU football تا به حال.

میامی راه اندازی کردم

گیرنده اندی Boyce, گیر افتاد نه عبور برای 96 متری در میامی دفاع که شب. این طوفان نمی تواند او را متوقف کند. BYU آمار میامی با بلینی, تنگ پایان کریس اسمیت و بویس. Detmer تا به حال طوفان’ دفاع حدس زدن همه بازی طولانی است.

“او واقعا یک فرد بزرگ به ad-lib مسائل گفت:” بویس. “این اتفاق چندین بار زمانی که ما می خواهم به ازدحام و من می خواهم بگویم Detmer دفاع نشسته بود از 10 متری. ما می خواهم برای اجرای همین پا وانت در همه زمان ها و من به او گفتم در سوم-و-هشت آنها حمله رعد اسا ما. من می خواهم انجام گشت مسیر در 12 به 10 و آنها می خواهم به نشستن بر روی آن. Ty پرسید که چه من می خواستم برای انجام و به من گفت: ما باید با اجرای یک گوشه مسیر. بنابراین Ty گفت: اگر او شنود گذاشته کلاه خود من برای اجرای یک گوشه. Ty خواهد داد ‘163 بررسی 163’ و روی کلاه ایمنی خود را و من می خواهم اجرا یک گوشه مسیر. به جای باز گشت ما به ثمر رساند touchdown در آن است.

“او یکی از آن دسته از بچه ها که واقعا خوب بود و اعتماد به نفس, اما در همان زمان بود که به طور کلی در این زمینه به این معنا که ما می توانید سعی کنید یک ad-lib و آن را به طور معمول کار می کرد. اما اگر آن را نمی کند, او می خواهم به بت برای ما و پشت ما. این اجازه به ما اعتماد به نفس ما نیاز به بازی.

“ما می تواند در جاده ها در استادیوم ها و در تلویزیون وقفه ما در انتظار بودند و جمعیت به فریاد ما و او ترک خوردگی جوک و ما میخندند. او سرگرم کننده بود و واقعا شدید رقیب نیز هست.”

چه میامی در بر داشت که شب بود gamesman و یک بازیساز که مخفیانه در بیش از 400 متری عبور بر روی آنها در قابل توجه 28-21 برنده شوید.

و این می توانست بدتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de