No-One-in-the-GOP مراقبت عمل وثیقه از شرکت های هواپیمایی می کند کمی برای بهداشت عمومی و یا کارگران مشاغل

واشنگتن – کارشناسان از مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست (CEPR) نقد پیشنهادی قانون مراقبت های معرفی شده شب گذشته برای کاهش اقتصادی و انسانی تاثیر بیماری همه گیر. متن کامل نقد زیر است. نویسندگان در دسترس خواهد بود برای نظر.

“این (no-one-in-the-GOP) مراقبت در عمل معرفی شده شب گذشته توسط سناتور دموکرات خیره کننده کیفرخواست از حزب جمهوری خواه. شکست خود را به پیشنهاد اقدامات لازم برای حفاظت از سلامت آمریکایی ها و جلوگیری از تاریخی موج افزایش بیکاری است که به زودی تاج اگر هیچ چیز انجام شده است به نگه داشتن آن را نشان می دهد عمدی از جهل چگونه اقتصاد آثار و مراحل مورد نیاز برای حفاظت از کارگران و کسب و کار.

“دوباره مراقبت در عمل نشان می دهد که حزب جمهوری خواه را تکمیل اهانت به بهداشت یا رفاه اقتصادی کارگران آمریکایی. آن را فراهم می کند و هیچ پول اضافی فراتر از آنچه که در اخیرا به تصویب خانواده اولین عمل برای فعال کردن مدیکید برای مقابله با یک انفجار از مردم فقیر که سقوط بیمار با COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. در حالی که بیمه مدیکر یا پزشکی را پوشش کامل هزینه های آزمایش های تشخیصی برای افراد تحت پوشش دولت را پوشش نمی دهد خارج از جیب هزینه های مراقبت از بیمه شده و بیمه افرادی که قرارداد این بیماری است. این یک تهدید سلامت به عنوان بسیاری از موارد تشخیص داده نشده و بسیاری از کسانی که بیمار هستند را چشم پوشی درمان است.

“هیچ مقررات در سنا لایحه رفع این حفره در اورژانس پرداخت مزایای ترک در خانواده عمل است. که لایحه ارائه شده از 10 روز از پرداخت مرخصی استعلاجی برای یک کارگر بیمار ساخته شده توسط coronavirus و یا برای مراقبت از کسی که قرنطینه یا بیمار توسط آن است. وجود دارد بدون پرداخت خانواده مرخصی پزشکی برای کارگران که قرارداد COVID-19 یا برای مراقبت از یک عضو خانواده است که قرنطینه یا قرارداد این بیماری است. تنها پدر و مادر که در خانه بمانند زیرا فرزندان خود را در مدرسه بسته شده است واجد شرایط برای 12 هفته از مرخصی دو هفته بدون مزد و 10 هفته در دو سوم پرداخت تا حداکثر 200 دلار در روز است. کارفرمایان با 500 یا بیشتر کارکنان محروم هستند از هر دو اقدامات و کسانی که با کمتر از 50 نفر می توانید درخواست چشم پوشی از مشکلات از وزارت کار. کارگران در Walmart, Target, آمازون, تمام غذاهای مک دونالد, Dunkin Donuts و بسیاری دیگر از کارفرمایان بزرگ در حال چپ کردن اضطراری روز پرداخت می شود بیمار و پرداخت را ترک کنند در حالی که کارگران در خرده فروشی و رستوران موسسات ممکن است کار برای کارفرمایان که چشم پوشی.

“هیچ بودجه ای اختصاص داده در مراقبت در عمل به افزایش تخت بیمارستان, اجازه دولت فدرال به سفارش و پرداخت هزینه برای هواکش و یا در غیر این صورت بهبود مراقبت های بهداشتی زیرساخت های جدا از گسترش telehealth. وجود دارد هیچ ارائه عمومی گزینه برای اینترنت است که اجازه دهید کودکان و نوجوانان در محله های فقیر و مناطق روستایی دسترسی آموزشی آموزش از خانه. خیلی بیشتر باید انجام شود برای محافظت از سلامت و رفاه خانواده است.

“فراتر از آن cavalier رویکرد به بهداشت عمومی, مراقبت عمل می کند آدرس خرید اینترنتی از COVID-19 در اقتصاد است. اولین و مهمترین کنگره باید اتخاذ اقدامات برای حفظ کارگران متصل به شغل خود. بالاترین اولویت برای دولت فدرال برای حمایت مالی از کارفرمایان حقوق و دستمزد هزینه های بسیار بزرگ و کسب و کارهای کوچک مجبور به اخراج کارگران است. دانمارک پرداخت 75 درصد از حقوق و دستمزد به کارفرمایان که حفظ کارگران انگلستان پرداخت 80 درصد از حقوق و دستمزد به نگه داشتن مردم کار و کانادا ارائه یارانه دستمزد به کارفرمایان برای حفظ کارگران خود را افزایش دهد. آمریکا که در آن تاخیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مبارزه با رمان coronavirus منجر به انتظارات گسترده دررفتگی باید کمتر انجام دهد. در کار های ترتیبات کارگران در صورت کاهش ساعت به جای اخراج و بیمه بیکاری ایالت سیستم های پرداخت مزایای بیکاری برای ساعت های از دست رفته. این کمک می کند تا نگه داشتن کارگران متصل به شغل خود. حفظ اشتغال از طریق بهداشت و درمان اضطراری را هموار کردن راه برای بهبود سریع پس از بحران گذشته است به عنوان شرکت خواهد بود امان زمان و هزینه استخدام و آموزش کارگران و می تواند به سرعت تا سطح شیب دار تولید.

“به جای جمهوری خواهان مجلس سنا ارائه اقدامات برای کسب و کار و کارگران است که کمی بیشتر از یک شوخی بد. چک به آمریکایی ها — در بهترین حالت عکاسی در اندازه گیری به دیدن آسیب پذیر ترین کارگران و خانواده از طریق تا معنی قانون منتقل می شود — به نوبه خود برای رد کسانی که نیاز به کمک های مالی بیشتر است. افرادی که بیکاری در سال 2018 یا به دست آورده کمتر از 2500 دلار دریافت نخواهد شد چک کنید. کسانی که با درآمد 2500 دلار یا بیشتر دریافت چک برای آنچه که آنها در پرداخت مالیات بر درآمد در سال 2018 با هیچ کس کمتر از 600 دلار یا بیش از 1200 دلار ($2,400 برای دو بزرگسال خانواده). این مردمی را نیز دریافت 500 دلار برای هر کودک. خانواده ها با کمترین درآمد به کمی به هیچ چیز از حزب جمهوری خواه پیشنهاد.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“دولت بیمه بیکاری (UI) بودجه کوتاه-تغییر در مراقبت عمل و دریافت کمک از دولت فدرال فراتر از 1 میلیارد دلار در حال حاضر موجود در خانواده اولین عمل برای کمک به پاسخگویی به افزایش تعداد مدعیان بیکاری با توجه به کوروناویروس. این است که به وضوح ناکافی است. آن را فراهم می کند هیچ بودجه ای برای افزایش UI سود برای دیدار با حداقل نیازهای خانواده و یا به گسترش طول پرداخت اگر مراحل را برای حفظ شغل هستند انجام شده و بیکاری سرسختانه باقی می ماند برای یک دوره طولانی.

“فروش مالیات و دیگر منابع درآمد که دولت ها و شهرداری ها با تکیه بر خشک شدن هستند تا به عنوان پناهگاه مردم در خانه و صرف کمی را در هتل ها, رستوران ها و یا موسسات خرده فروشی. بدون تزریق گسترده منابع مالی از دولت فدرال کاهش درآمد ميانگين متحده و شهرداری را مجبور به قطع خدمات مورد نیاز و اخراج کارگران به تعادل بودجه خود را در زمانی که نیاز به این خدمات در حال افزایش است به شدت. آن را ضروری است برای دریافت در مقیاس بزرگ کمک به دولت های ایالتی و محلی بلافاصله به دفع کردن اقدامات ریاضتی که بدتر اقتصادی انقباض. دولت فدرال باید در ارائه بودجه در حداقل معادل 10 درصد از بودجه این حوزه های قضایی به آنها را قادر به حفظ خدمات. یک بازگشت-از-پاکت محاسبه نشان می دهد که نیاز فوری به تزریق حدود 250 میلیارد دلار.

“مراقبت عمل فراهم می کند هیچ بودجه برای دولت های ایالتی و محلی فراتر از آن چیزی است که در خانواده عمل است. که قانون را فراهم می کند 1 میلیارد دلار برای دیدار با افزایش UI ادعا می کند با توجه به کروناویروس و 1 میلیارد دلار در غذا برای حمایت از کودکان و نوجوانان که تکیه بر ناهار مدرسه مادران شیرده از طریق زنان نوزاد و کودک برنامه و گسترش تقاضا برای ضربه محکم و ناگهانی (مواد غذایی). به 6.2 درصد افزایش در پرداخت به دولت و پزشکی برنامه برای پوشش رایگان تست تشخیصی برای واجد شرایط پزشکی جمعیت بسیار قابل توجهی است و ممکن است به عنوان بالا به عنوان $65 میلیارد دلار است. این برگ یک شکاف قابل توجهی در دولت و شهرداری بودجه از $183 میلیارد دلار است که باید پر شود. این می تواند در ابتدا به شکل بدون بهره وام از فدرال رزرو هیئت مدیره. اما دولت فدرال در نهایت باید برای جبران کسری دولت در مالیات بر درآمد برای مدت بحران است.

“همانطور که برای امداد برای کارفرمایان مراقبت عمل باعث می شود کسب و کار با کمتر از 500 کارمند واجد شرایط برای وام های که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حقوق و دستمزد و مزایای بیمه بهداشت و درمان و همچنین برای رهن/اجاره آب و برق و تعهدات بدهی. با کمی اطمینان در مورد که در آن اقتصاد خواهد بود که این وام باید بازپرداخت را به بالا است به احتمال زیاد می تواند مشکل ساز باشد. علاوه بر این صاحبان کسب و کار که آیا گرفتن وام ممکن است اولویت بندی سرمایه — رهن/اجاره و آب و برق و بازپرداخت بدهی بیش از کارگران هنگامی که فکر کردن در مورد چگونه برای محافظت از سرمایه گذاری های خود را در کسب و کار خود را. این قانون پیشنهادی نتواند به حفظ مشاغل کوچک و متوسط.

“این لایحه همچنین پیشنهاد 50 میلیارد دلار کمک مالی برای مسافری خطوط هوایی و 9 میلیارد دلار برای محموله هواپیمایی همراه با 150 میلیارد دلار به دیگر هنوز هم-به-می شود-تعیین سخت-آمار صنایع. که $209 میلیارد دلار برای نجات کسب و کار. در حالی که حفاظت از حقوق و دستمزد و مزایای کارگران در این صنایع با اولویت بالا وجود ندارد و منافع عمومی در حفاظت از سهامداران و یا پرداخت و اجرائی. اگر این کسب و کار قادر به زنده ماندن از طریق این بحران چاره این است که آماده ورشکستگی در امتداد خطوط از صنعت خودرو نجات در سال 2009. سهامداران خود را از دست بدهند خطر طلبکاران را کوتاه کردن مو و کارگران خواهد شد تا حد زیادی محافظت می شود.

“تحت هیچ شرایطی نباید کنگره را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کنترل هر اختیاری صندوق نجات. مغلوب ساختن پیشی جستن به صراحت نشان داده است که او می تواند و می خواهد با استفاده از هر گونه قدرت در اختیار خود را برای پیشبرد خود را در مبارزات سیاسی و خانواده منافع کسب و کار. این امر می تواند فوق العاده غیر مسئولانه اجازه می دهد تا تهمت به بودجه عمومی به سوء استفاده در این راه است.

“ایران با پیشنهاد قانون مراقبت نتواند به حفاظت از سلامت و یا شغل و کار خانواده است. آمریکایی ها سزاوار سریع تصویب معنی قانون است که بالا می رود به دیدار با فوق العاده بحران مواجه هستیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im