اعداد فقط نمی اضافه کردن — COVID-19 کامل, 2020, کالج, فصل فوتبال در معرض خطر

سالت لیک سیتی — شده است وجود دارد امیدوار بحث در مورد برگزاری 2020 فوتبال کالج های نجومی در برخی از فرم اما اجازه دهید آن صورت, ورزش یکی واضح اعتصاب در برابر آن. در صورتی که شما فراموش کرده اید در اینجا یک نکته:

فوتبال یک ورزش است.

هیچ اجتماعی فاصله در فوتبال, مگر اینکه شما در مقابله با مثل Deion ساندرز (“این یک تصمیم گیری کسب و کار”).

زمانی که مقامات بهداشت در حال گفتن شما به پایه 6 فوت از هم جدا و فروشگاه ها در حال قرار دادن در اینجا ایستاده نشانه های روی زمین و صندوقداران در حال پشت پلاستیک سپر و وجود دارد یک راه راهرو در فروشگاه مواد غذایی و دست دادن ممنوع است و مردم با پوشیدن ماسک حتی زمانی که آنها در حال دویدن چگونه ما هنوز صحبت کردن در مورد فوتبال کالج فصل ؟ چگونه مردان جوان قرار است برای جلوگیری و مقابله و اجتماعی فاصله ؟ دست-به-این-صورت مجازات خواهد بود و قرنطینه.

زمانی که کشور شروع به بستن کسب و کار در زمستان سال گذشته و در فصل ورزشی رها بازی ها به دلیل ویروس چند فکر فوتبال کالج فصل رنج می برند همان سرنوشت; حداقل این بود که وجود دارد. اما در حال حاضر همه شرط هستند یا باید باشد.

برت McMurphy, یکی از برتر فوتبال کالج خبرنگاران در این کشور گزارش داد که نتایج تحقیقات خود را دو ماه پیش و کشف کرد که 99 ٪ از فوتبال کالج تبلیغات اعتقاد وجود دارد خواهد بود یک فصل است. اما بسیار تغییر کرده است پس از آن.

پس NCAA برداشته ممنوعیت آن از فعالیت های دانشگاه جولای 1, مدارس آغاز کرده اند برای برگزاری داوطلبانه تمرینات در محوطه دانشگاه برای رشته های مختلف ورزشی و نتایج دلگرم کننده است.

گراند کانیون دانشگاه قرار داده شده است به آن کل تیم بسکتبال در قرنطینه بازیکنان پس از تست مثبت برای coronavirus. آنها صرف دو هفته قفل شده است هم در آنچه وعده داده می شود فقط کمی بیشتر تیم پیوند از هر کسی می خواهد.

پنج تور PGA گلف بازان خارج از مسافران قهرمانی در هفته گذشته به دلیل ویروس.

حدود یک سوم از تمام NFL تیم باید حداقل یک بازیکن تست مثبت از جمله کابوی ستاره در حال اجرا پشت حزقیال الیوت.

فیلادلفیا فیلیز خود را تعطیل بهار پیچیده زمانی که پنج بازیکن تست مثبت است.

NBA است که هنوز هم در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک کوتاه نجومی, گزارش هفته گذشته که 16 بازیکن از 302 آزمایش تولید مثبت شد.

هیچ کس نباید تعجب است که بسیاری از فارغ تیم های فوتبال شده ضربه تست مثبت ناشی از داوطلبانه تمرینات. هشت آلاباما بازیکنان باید آزمایش مثبت است. ایضا برای سه بازیکن در آبرن. Boise State تعطیل داوطلبانه تمرینات به دلیل coronavirus. هشت روز پس از مرکزی فلوریدا بازیکنان فوتبال بازگشت به دانشگاه سه نفر از آنها آزمایش مثبت است. ده روز پس از تنسی آورده بازیکنان به دانشگاه, برای تمرینات, 13 آزمایش مثبت است. Clemson گزارش شده است که اکثریت 28 ورزشکارانی که تست مثبت برای این ویروس بودند بازیکنان فوتبال. ایالت کانزاس به حالت تعلیق داوطلبانه فوتبال تمرینات پس از 14 نفر از اعضای ورزشی, گروه آزمایش مثبت است.

اگر مدارس با داشتن این مشکل بسیار کوچک خارج از فصل تمرینات وجود دارد دلیلی برای فکر می کنم این فصل نمی تواند بدتر ؟ کمپ فوتبال به معنی بیش از 100 بازیکن جمع آوری شده از سراسر کشور در مقیاس کامل شیوه های شلوغ, رختکن, وزنه برداری در جلسات محدود چهارم بیشتر تماس با ما در این زمینه است. تصور کنید که چالش, راه سفر, با, بازیکنان, مربیان و کارکنان سفر با اتوبوس و هواپیما و اقامت در هتل.

از آن خواهد شد گسترده ای انجام و یک راه جدید برای زندگی در دو و میدانی با ماسک و دستکش دست عفونی در همه جا و اجتماعی فاصله درجه حرارت گرفته شده در درب بغل کردن بالا-سپاس, بررسی امکانات و تجهیزات به طور گسترده ای فاصله وزن قفسه.

در این Nov. 17, 2012, فایل, عکس, یک ایالتی آریزونا فن است که همه به تنهایی در عرشه فوقانی در طول یک NCAA college football بازی در برابر واشنگتن در تمپه, Ariz. خواهد غرفه خالی خواهد بود اگر کامل فوتبال کالج فصل پاییز امسال و یا خواهد COVID-19 زور تغییرات به برنامه مانند آن را در حال حاضر انجام می شود به دیگر ورزش ؟
راس D. فرانکلین AP

بیش از 40 دانشگاه را گزارش جوش از این ویروس در تابستان امسال و کسانی که فقط مدارس است که تصمیم گرفته اند به گزارش نتایج آزمون. چنین گزارش ضروری خواهد بود در طول فصل به نفع مهار اما برخی تعجب می کنم اگر که اتفاق خواهد افتاد. یک مدیر ورزشی گفت: CBS Sports که در پاییز گذشته در یک زمان فوتبال برنامه پرواز به جاده بازی با “یک هواپیمای” از بازیکنان آلوده به آنفولانزا.

“ما نمی گفتن (حریف) که همه بیمار بود و چه کسی نبود” آگهی که مدرسه گفت. “شما فقط انجام نمی دهد. من حتی نمی دانند که اگر ما آن را قرار داده وجود دارد (عمومی) … من نمی دانم اگر وجود دارد هر چیزی از نظر اخلاقی قانع کننده به ما را مجبور به انجام این کار است. بازی نیست مردم شما می دانید به بیمار است که از نظر اخلاقی قانع کننده بخشی از آن است.”

آسوشیتد پرس در تماس 66 FBS مدارس این ماه بپرسید اگر آنها گزارش چگونه بسیاری از بازیکنان خود را تست مثبت است. نیمی از آنها گفت: هیچ.

کالج فصل فوتبال — اگر آن اتفاق می افتد — تقریبا تضمین شده است به یک بسیار متفاوت تجربه در ورزشگاه. لیگ اصلی بیس بال است که برنامه ریزی برای کوتاه 60-بازی فصل بدون طرفداران در ورزشگاه. در هفتم زمین باز یافته کشش طرفداران تماشای تلویزیون می خوانم که مورد علاقه “من را به خارج از Ballgame.” کالج, فوتبال, احتمال اتخاذ خواهد شد پروتکل های مشابه که از بین بردن و یا کاهش تعداد طرفداران در حضور. حتی اگر طرفداران اجازه داده شد به ورزشگاه چگونه بسیاری از آنها خواهد آن را انجام دهد ؟

فصل آینده بسیار مشکل ساز است. یاهو در مصاحبه سه قدرت پنج مربیان و همه آنها بدبین بودند. “من هیچ ایده چگونه ما بازی” یکی از این مربیان گفت Yahoo. “ما در حال پاک به 10 بچه ها کار کردن در یک زمان با هیچ کس در عرض 10 پا از یکدیگر و مجبور به پاک کردن کل اتاق وزن. و دو هفته بعد ما می توانید خط تا در پیاده روی (از طریق) 11 در 11?”

افزود: یکی دیگر از قدرت پنج مربی: “اگر این تماس (آموزش) و (ما) از دست دادن یک پسر برای 14 روز من نمی دانم که چگونه ما در حال رفتن به یک فصل فوتبال.”

سوم قدرت پنج مربی گفت: شانس داشتن کامل 12-بازی فصل بدون “قابل لغو و هرج و مرج” به عنوان “نزدیک به صفر” درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de