‘دفتر’: Jenna Fischer می گوید این بداهه خط ‘small’ او

Jenna Fischer به تازگی نشان داد یک خط از “دفتر” در سمت چپ او احساس “غرق.” و خنده دار به اندازه کافی خط کاملا بداهه.

فیشر به تازگی میزبانی John Krasinski در “صورتی بانوان” پادکست میزبانی Fischer and Angela Kinsey که بازی آنجلا در “دفتر.”

در اخیر قسمت فیشر و Krasinski صحبت در مورد فصل دو آخر “کازینو” ، این قسمت یکی از بزرگ برای فیشر و Krasinski شخصیت های جیم و Pam به عنوان جیم در نهایت اعتراف عشق خود را به پم که او را رد کرد.

پم می گوید: “من نمی توانم.” او شروع به گفتن “شما هیچ نظری ندارم.”

اما جیم وقفه. “که نمی کنند.”

پم پس از اتمام “چه دوستی خود را به معنی به من.”

فیشر گفت: Krasinski خط “نمی” بداهه بود و نزدیک به غرق ،

“هنگامی که شما گفت:” لازم نیست که یک بداهه نوازی و من مانند معده من مثل قلب من کاهش یافته است به معده من” فیشر گفت. Krasinski خندید “این چیزی است که من دوست داشتم. آن را مانند شما در حال انجام این کار به عنوان Pam و به عنوان جن شما مانند ‘So sorry bro. که واقعا …'” او اشاره کرد که او در چند طول می کشد اما آنها با استفاده از یکی از اولین دلیل آن غرق شود.

Krasinski گفت که او ساخته شده و فیشر احساس عصبی بیش از حد. او در نظر گرفته و آن را یکی از بزرگترین صحنه در تاریخ نشان می دهد با توجه به خودی.

“من به یاد داشته باشید واقعا که بسیار عصبی” Krasinski اعتراف کرد. “من فکر می کنم من تا به حال تفسیر آن به عنوان بزرگترین صحنه من تا به حال انجام شده نشان می دهد. چیزی به آن سطح از شدت بود فوق العاده وحشتناک به من و من به یاد داشته باشید که مانند, ” Hey bro. به یاد داشته باشید زمانی که شما فکر می کنید شما یک بازیگر? امشب خرابه که کل سراب.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de