فصاحت و بلاغت از مغلوب ساختن پیشی جستن

“هنر از قدرت و آن عوامل هستند در تمام کشورها و در تمام سنین است. آن را نشانه آن قربانی; تقبیح آن; و برانگیخته عمومی نفرت و نفرت به پنهان کردن خود را در نقض حقوق بشر و تجاوزات.” — هنری رس 1834 سخنرانی در مجلس سنا

آن را سخت به انتخاب کردن نکات برجسته از تهمت های بی پایان تولید کلامی نفخ شکم. دو نمونه اخیر ارائه فرصت.

اول این است که ظاهر خود را در یک گردهمایی طراحی شده برای کمک به کروناویروس در ادامه تلاش برای آلوده کردن حداکثر تعداد زیادی از مردم زندگی در trumpland. این سخنرانی در تاریخ 20 ژوئن در Tulsa, Oklahoma.

اگر چه وجود دارد بسیاری از نکات برجسته در 1 ساعت و 41 دقیقه 20 دوم سخنرانی های روشنگر او بود 11 دقیقه 43 دومین توضیح وقایع که در طول تاریخ 13 ژوئن 2020 ظاهر در وست پوینت برای ارائه فارغ التحصیلی سخنرانی.

در بررسی سخنرانی های بسیاری در رسانه های جهان مشاهده شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر میرسد که مشکل از نوشیدن یک لیوان آب و در نتیجه این رویداد نزولی سطح شیب دار از تریبون. مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به دور از هر گونه گمانه زنی در مورد سلامت خود را با پرداختن به این مسائل سر در تولسا رالی.

در 21 دقیقه 55 دومین علامت تولسا سخنرانی مغلوب ساختن پیشی جستن معرفی و توضیح خود را از مشکلات او مواجه می شوند هنگامی که زمان آمد برای فرود روی سطح شیب دار گفت: “[W]e یک میراث بزرگ. ما یک کشور بزرگ. شما خیلی خوش شانس هستم, رئیس جمهور که همه من می توانم به شما بگویم.” بود که به دنبال یک 10 دقیقه ای توضیحات از حضور در وست پوینت مراسم: “آنها را به سخنرانی و سپس من را به یک سخنرانی به طول انجامید که مدت زمان طولانی است. من نمی دانم شاید 45 دقیقه دیگر شاید. . . . خورشید ریختن را بر من درست است. . . .شما می خواهم به انجام? مثل این ؟ بله مثل این تقریبا 600 بار. شما می دانید چه چیزی است ؟ 600 بار. . . . . شما که 600 بار شما به خانه بروید و به شما می گویند آن را مانند یک تمرین بدون وزن مناسب است ؟ 600 بار. . . . سلام من احتمالا برای یک ساعت و نیم و شاید بیشتر. ..فکر می کنم از آن پس در اصل 600 بار.”

که مسحور شرح بالا و پایین بردن trumpian بازوی 600 بار بود و پس از شرح تبار خود را از مرحله های فلزی شیب دار که او گفت: “مانند یک اسکیت روی یخ یخ بازی” به طور کلی در این سکو با او بود که تمایلی برای فرود روی سطح شیب دار مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “در حال حاضر او ایستاده وجود دارد بزرگ مرد قوی و او این کفش ها, اما آنها لود شده با لاستیک روی تخت پایین چون من اولین چیزی که من انجام دادم من در کفش خود را. سپس من در معدن. بسیار لغزنده است.” به عنوان در حال حاضر به خوبی شناخته شده این تهمت رو به پایین بدون حادثه و به او توضیح داد که به تولسا fan club, “من بسیار خوش تیپ.”

چند دقیقه بعد او خطاب موضوع آب گفت: در میان چیزهای دیگر: “من با دیدن ما کمی لیوان آب. که در آن جهنم بود این آب از آمده است ؟ . . . .من نگاه کردن در من کراوات چون من آن را انجام داده ایم. من گرفته ام و آب از آن نشت کردن کراوات خود را به نظر نمی آید خوب برای یک مدت زمان طولانی و رک و پوست کنده کراوات است هرگز همان است.” توصیف عواقب این دو قسمت مغلوب ساختن پیشی جستن به این نتیجه رسیدند گفت: “من زندگی با بیشتر سطح شیب دار از آب اما من زندگی با سطح شیب دار و آب پس از من سمت چپ وست پوینت.” که با مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به مسائل دیگر برای سرگرم کردن تولسا جمعیت.

اگر چه کوتاه تر از تولسا, سخنرانی, Mt. Rushmore سخنرانی بود به همان اندازه الهام گرفته است. آن را به طول انجامید صرف 41 دقیقه و 24 ثانیه. تا مبادا کسی موفق به درک لذت از زندگی در ایالات متحده در این trumpian روز تهمت شروع با گفتن این که شرکت کنندگان در این مراسم بودند به “هرالد مهم ترین روز در تاریخ ملت. . . . هر آمریکایی پاتریوت باید پر از شادی چرا که هر یک از شما در زندگی با شکوه ترین کشور در تاریخ جهان و به زودی آن را به بیشتر از همیشه قبل از.” او در ادامه گفت: “هیچ ملت انجام داده است و بیشتر برای پیشبرد وضعیت بشر از ایالات متحده آمریکا و نه مردم انجام داده اند بیشتر به ترویج پیشرفت انسان نسبت به شهروندان ملت بزرگ ما است.” البته ستایش برای کشور همراه بود محکومیت کسانی که فکر نمی کنم مانند مغلوب ساختن پیشی جستن. آنچه که او خواستار جناح چپ انقلاب فرهنگی است “طراحی شده برای سرنگونی انقلاب آمریکا” و “از بین بردن تمدن که نجات میلیاردها دلار از فقر و بیماری و خشونت و گرسنگی که برداشته بشریت به ارتفاعات جدید از دستاورد کشف و پیشرفت است. . . .ما حقیقت را بیان کامل و بدون عذرخواهی. ما اعلام می کنیم که ایالات متحده آمریکا است فقط و استثنایی ملت همیشه وجود داشته باشد بر روی زمین است.”

خوانندگان می توانند برای خود تصمیم بگیرند که تهمت گفتار آنها ترجیح می دهند. غم به می گویند هر به همان اندازه معتبر تهمت و هر توصیف یک کشور که تنها مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را benighted پیروان می توانید ببینید. بقیه از ما می تواند تنها سوگواری که این کشور مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف است نه تنها aspirational اما دست نیافتنی تا زمانی که این تهمت است که در کاخ سفید است. پس از خروج آن را سال به بازگرداندن آن را به آنچه در آن بود قبل از او در زمان و حتی دیگر آن را به تبدیل شدن به جایی است که او توصیف می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>