Pac-12 رفته به کنفرانس-تنها بازی. چه خواهد شد ایالتی یوتا برنامه شبیه رفتن به جلو ؟

لوگان — اواخر بعد از ظهر جمعه Pac-12 اعلام کرد که چندین ورزشی, مهمترین, فوتبال, خواهد, برنامه, کنفرانس-تنها بازی این فصل در نور مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

این راهپیمایی اعلام شد و احساس در سراسر کشور کوهستان غرب کنفرانس گنجانده شده است.

Pac-12 و غرب کوه شد و قرار است به صورت خاموش در 12 بار در سال 2020 به استثنای بالقوه کاسه ترکیب هیرو با ایالتی یوتا در میان تیم های پیشرو در راه است. مدیریت یکی از چهار مدرسه به همراه هاوایی, UNLV و ایالتی کلرادو که قرار بود به بازی یک جفت از بازی برابر Pac-12 مخالفان.

این Aggies شد میله میله برای باز کردن فصل در خانه در برابر واشنگتن در سپتامبر. 3 — در چه بوده است تنها چهارمین جلسه تمام وقت بین تیم — و پس از آن سفر به سیاتل به صورت خاموش در برابر واشنگتن در سپتامبر. 19.

کسانی که بازی در خارج از پنجره در حال حاضر که سوال چیست بعدی برای یوتا دولت ؟

به گزارش روز پنج شنبه توسط Ron تعداد از Idaho Statesman, MWC هنوز برای تصمیم گیری در مورد فصل پاییز, چه می شود که به حرکت رو به جلو است — تمام 12 تیم باید حداقل دو بازی اضافی برنامه ریزی شده در برابر خارج از کنفرانس مخالفان — و یا به دنبال سرب از ده و Pac-12 و حرکت به یک کنفرانس-تنها برنامه است.

هر گونه تصمیم گیری شمارش گفت: به احتمال زیاد در اواخر این ماه.

پس از Pac-12 اعلام روز جمعه MWC کمیسر Craig Thompson پاسخ با بیانیه ای گفت: این کنفرانس ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت در اطراف سقوط ورزشی از جمله کنفرانس-تنها رقابت است.

“عنوان شده است مورد پس از شروع این بیماری همه گیر ما به طور کامل درگیر با ما عضویت و مشاوران نزدیک به صورت روزانه بررسی هزاران حالات بالقوه در سراسر بازگشت به رقابت کردند.” “ما آگاه هستند از این امکان و ادامه خواهد داد به منظور بررسی تصمیم گیری مناسب و زمان مناسب رفتن به جلو. ایمنی سالم و سلامتی ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان و کارکنان دانشگاه باقی می ماند اولویت ما است.”

شامل نمی شود در میان سناریوهای مورد بحث تا کنون حداقل است و علاوه بر این از BYU به کوه غرب در یک کنفرانس-تنها محیط فقره گزارش شده است. این Aggies در حال حاضر میله میله به صورت رقبای خود را در Oct. 2 در پروو در حالی که ایالتی سن دیگو و بویزی امور خارجه نیز برنامه ریزی شده برای بازی در Cougars.

بر اساس تصمیمات اتخاذ شده توسط بزرگ ده و Pac-12 کنفرانس-تنها برنامه به نظر می رسد به احتمال زیاد حرکت برای MWC رفتن به جلو. در حال حاضر Aggies در حال برنامه ریزی برای بازی در برابر همه اما سه کنفرانس مخالفان — هاوایی, San Jose State و UNLV.

احتمال دیگر شامل نگه داشتن FCS رقابت در برنامه های محرومیت بزرگ آسمان کنفرانس به تعویق انداختن آن فصل تا بهار à la آیوی لیگ. مگاوات تیم به طور بالقوه می تواند حتی بیشتر اضافه کردن FCS مخالفان به عنوان جایگزین برای از دست Pac-12 رقابت است.

برایان فیشر یک مقاله نویس برای Athlon ورزش روز جمعه گزارش داد که NCAA Football نظارت کمیته توصیه چشم پوشی اجازه می دهد تا تیم به تعداد دو برنده بیش از FCS تیم برای کاسه واجد شرایط بودن اهداف (در طول یک فصل عادی تنها یک پیروزی بیش از FCS تیم شمارش).

که ایده شده است پیشگام هر دو FCS و گروه پنج تیم فیشر گفت و حس می کند برای یوتا دولت با توجه به این واقعیت است که Aggies در حال برنامه ریزی برای میزبانی جنوب یوتا در سپتامبر. 12.

هر کوه غرب تصمیم می گیرد ایالتی یوتا بازیکنان باید روشن شده است از همان ابتدا همه گیر: آنها می خواهند به بازی. در برابر آنها دقیقا درست خواهد بود تا در هوا در حالی که برای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>