همه گیر و Trumps

که مردان معمولی مناسب هستند برای من واجد شرایط و بهترین من است و سعی و کوشش.
—شکسپیر King Lear

آنها آیات. و آنها نشان داد در فضای سه روز. و هر دو در مجموع تعجب.
 
اول ما آموخته است که اریک تهمت کسی است که اغلب به تمسخر شنبه شب زنده بودن کمتر لامپ از دو نسبتا کم نور bulbed تهمت و پسران است و در واقع به عنوان کسل کننده به عنوان او ساخته شده است به نظر می رسد محبوب نشان می دهد.
 
در 15 مه در فاکس نیوز مصاحبه اریک ارائه بینش به این بیماری همه گیر کوروناویروس که هیچ کس دیگری در پدر خود را مدیریت و یا هر کس دیگری در جهان تا به حال دیده می شود. کل چیزی که همه گیر در سراسر جهان او مطلع جهان چیزی بیش از جعل, هدف این است که برای کمک به دموکرات ها شکست خود را در ماه نوامبر.
 
Eric’s, پدر, بود, البته, شده است گفت: برای چند هفته است که این بیماری همه گیر خواهد به پایان رسیده و تا پایان سال 2020 و این واکسن در دسترس خواهد بود پس از آن اما او هرگز تا به حال پیشنهاد شده است که کل همه گیر شد چیزی بیش از یک طرح برای جلوگیری از خود گشتند. اریک آج که در آن فرشتگان ترس به آج تلفظ تمام چیزی که یک “آگاه استراتژی” است که به طرزی جادویی محو در ماه نوامبر پس از انتخابات ریاست جمهوری. به عنوان او توضیح داد: “شما به تماشای آنها شیر آن هر روز در حال حاضر و نوامبر 3. و حدس بزنید چه, پس از نوامبر 3, coronavirus را به طرزی جادویی همه از ناگهانی از بین برود و ناپدید می شوند و هر کس قادر خواهد بود برای بازگشایی شده است.”
 
اریک اعلام شد سیلی از شنبه شب زنده و اثبات یک بار و برای همه است که او نه dullard او اغلب به تصویر کشیده می شود. در حال حاضر همه ما می توانید انجام دهید این است که در انتظار او در مصاحبه های بعدی که در آن او خواهد شد و احتمالا توضیح دهید که چگونه از آن است که دموکرات ها شده اند قادر به بسیج تمام جهان برای شرکت در این جعل و چگونه او را توضیح دهد مرگ و میر صدها هزار نفر از آشکار, قربانیان ویروس جهان گسترده ای به عنوان یک نتیجه از این دموکراتیک جعل. کسانی که شرکت کرده اند در درمان و دفن قربانیان این جعل و کسانی که عزیزانشان را از دست داده خواهد شد مشتاقانه در انتظار توضیح خود را. با توجه به استعداد او برای اولین مشاهده در مورد دلیل ارتقاء ویروس دوم خود توضیح بدون شک خواهد بود به همان اندازه prescient.
 
از تعجب حتی بیشتر از اریک را اعلام, اما, این, اخبار, از پدرش توضیح داد که او نه به outdone توسط پسر او در پرداختن به مسائل پزشکی.
 
دو روز پس از اریک اجازه دهید جهان می دانم که کل چیزی که همه گیر است و جعل پدرش گفت که او حفاظت از خود را از جعل با در نظر گرفتن ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین. او مصرف مواد مخدر با وجود فقدان شواهد که آن را نشانی از هر گونه خوب در حفاظت از این کاربر از ویروس و علیرغم هشدارهای آن می تواند عوارض جانبی جدی مانند مرگ است.
 
در ماه آوریل یک تجزیه و تحلیل از سوابق پزشکی از 368 مرد مبتلا و در بیمارستان انجام شد. بیست و هفت درصد از کسانی که تحت درمان با هیدروکسی کلروکین درگذشت در حالی که تنها 11.4 درصد از بیمارانی که دریافت نکرده مواد مخدر درگذشت. هر چند که نشان می دهد به ناظر گاه به گاه که هیدروکسی کلروکین بود و نه مفید مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد که چرا او قادر به چشم پوشی از آن شواهد “در اینجا ما به شما آماده است ؟ در اینجا من شواهد. من تعداد زیادی از مثبت و تماس در مورد آن. تنها منفی شنیده بود در این مطالعه که در آن آنها به آن-آن و شما می دانید افرادی که بزرگ نیست تهمت طرفداران آن را داد.” خیلی قانع کننده توضیحات و علوم پزشکی است.
 
در بحث در مورد تصمیم خود به مواد مخدر گفت: برخی از خبرنگاران گفت که او “تا به حال بسیاری از نامه ها” از افرادی که حمایت خود را از استفاده از مواد مخدر است. او گفت که: “من می خواهم مردم این کشور به خوبی احساس کنید. من نمی خواهم آنها را مریض بودن. و وجود دارد یک فرصت بسیار خوب است که این تاثیر به خصوص در اوایل.” مغلوب ساختن پیشی جستن است البته تنها رهبر جهان است که ترویج استفاده از هیدروکسی کلروکین.
 
رئیس جمهور Jair Bolsonaro رئیس جمهور برزیل. برزیل کشوری است که پایدار بزرگترین درد و رنج از هر کشور در جهان به عنوان یک نتیجه از coronavirus. در مه 15, 2020, برزیلی, وزیر بهداشت, Nelson Teich مستعفی از آقای Bolsonaro کابینه. روز قبل از استعفا داد برزیل تا به حال بیش از 200 ، 000 تایید موارد coronavirus و در مجموع مرگ و میر 13,933. آقای Teich شد و نفر دوم به استعفا از این پست در قبل از 30 روز. او و سلف سمت چپ پست های خود را به دلیل اختلافات با آقای Bolsonaro بیش دستورالعمل بازگشایی دولت و اقتصاد در داخل کشور, اجتماعی, فاصله, قوانین و چون آقای Bolsonaro اصرار که استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان این ویروس گسترش یافته است.
 
اظهار نظر آقای Teich خروج از دولت الساندرو مولون یک عضو از حزب سوسیالیست برزیل توضیح داد: آقای Bolsonaro اقدامات و گفت: “Bolsonaro نمی خواهید ویژگی های وزیر او می خواهد کسی که موافق با خود را ایدئولوژیک جنون مانند پایان دادن به اجتماعی فاصله و با استفاده از کلروکين.” آقای مولون نمی شد صحبت کردن در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. او می شده اند.
 
با توجه به اعتقادات و اعمال از دو trumps و آقای Bolsonaro یکی می تواند به تنها یک نتیجه گیری: ذهن های بزرگ فکر می کنم به طور یکسان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im