همه گیر باعث شده است که فرآیندهای سیاسی را تغییر دهید. آن را دائمی است ؟

بله شما columnists اغلب می تواند هذلولی (به خصوص فرانک). اما چند هفته گذشته شده اند واقعا قابل توجه در تقاطع سیاست و تکنولوژی و همه گیر. چگونه ما انجام انتخابات و قانونگذاری می تواند برای همیشه لطفا برای تغییر. ما بهترین های ما برای tamp کردن احساسات و توضیح دهد که چرا.

یوتا احزاب جمهوری خواه و دموکرات انجام شده خود را نامزدی از راه دور speechmaking و رای گیری. وجود دارد شگفتی و انجام فرآیند جدید تاثیر نتیجه? این یک منادی از تجمعات سیاسی در قرن 21?

Pignanelli: “همه اکتشافات بزرگ و پارادایم شیفت همیشه تحریک خارجی رویداد است.” — روبرتو اسپوزیتو

بودن overdramatic یک عنصر اساسی از من, ایتالیایی, ایرلندی میراث — که دستی در تحلیل این تحولات جدید. استان و شهرستان کنوانسیون برگزار شد در آوریل تغییر عظیمی در انتخابات. بیش از 93 درصد از جمهوریخواهان و 85 درصد از دموکرات نمایندگان شرکت کننده در رای گیری آنلاین روند. شگفت انگیز تر این است که اکثر شرکت کنندگان بودند holdovers از سال 2018 حوزه قفقاز. شرکت کنندگان موافق حوادث موفق بودند. رهبران حزب باید این را در نظر بگیرید جایگزین برای آینده کرده است.

کنوانسیون نتایج نابود شود هر عقل متعارف. سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر Cox عملکرد بهتری نسبت به نظرسنجی ها و پیش بینی. این نشان دهنده بالا مشخصات رهبری COVID-19 pandemic نیروی کار.

نماینده/کنوانسیون سیستم در یک مسیر طولانی به انقراض است. اما آنلاین کنوانسیون با نمایندگان انتخاب شده توسط ابزار الکترونیکی ممکن است حفظ این میراث برای چند دهه.

بنابراین اجازه دهید من موج آغوش من و راستش این واقعا یک معامله بزرگ است.

وب: کنوانسیون بررسی شد عمدتا مثبت است. خبر خوب این بود که هیچ کس تا به حال به صرف یک روز کامل را در مرکز کنوانسیون. خبر بد این بود که با عجله و پرنیان و سحر و جادو از بودن در یک بازی هیجان انگیز و پویا سیاسی کنوانسیون از دست داده بود.

این سرندیپیتی و undercurrents از چند هزار پر سر و صدا فعالان سیاسی تجمع در یک نقطه از دست رفته بود. سیاسی و کنوانسیون می تواند در زندگی خود را. با برنامه ریزی یک stemwinding سخنرانی و میل شدید به ایجاد طبقه وزوز یک نامزد می تواند نوسان بسیاری از آرا در کنوانسیون. من دیده ام آن اتفاق می افتد بسیاری از بار. مانند در یک بازی هیجان انگیز بسکتبال یا فوتبال بازی شما می توانید احساس می کنید شتاب تغییر است.

آن را سرگرم کننده به تماشای طبقه مدیریت مانع و حوادث. بسیار وجود دارد فتنه در تماشای ضبط شده سخنرانی و یا رای گیری از راه دور. میهنی شور از یک گردهمایی سیاسی نمی توان همسان نشسته در لباس خواب شما را با یک لپ تاپ یا آی پد.

بنابراین من انتظار دارم زندگی می کنند در فرد کنوانسیون خواهد بازگشت در برخی از نقطه. اما در این سال تجربه و فن آوری می تواند کاملا مورد استفاده شامل بیشتر شهروندان در روند سیاسی به خصوص در قفقاز.

قوه مقننه ایالت یوتا انجام دو ویژه جلسات از راه دور. آنها موفق خواهد شد و این تغییر وضع برای همیشه لطفا برای ؟

Pignanelli: من به تماشای در هر ثانیه از هر دو جلسات ویژه. اقدامات موثر بودند — با وجود جذاب و مانع بیش از حد بودن موهای صورت نمایش داده شده توسط ما انتخاب کردند.

نمایندگان مجلس با تصویب قوانین مورد نیاز در پاسخ به این بیماری همه گیر در حالی که اجازه می دهد مردم را به رعایت رسیدگی. امیدوارم در آینده جلسات را کمتر اضطراری پویا برای ارائه آنلاین جلسات کمیته که اجازه کنترل از راه دور عمومی ورودی در بعضی از فرم.

در حالی که استفاده از این سیستم ممکن است از ویژگی های منظم به صورت کامل جلسات به اعتقاد من عرف عام دیکته این می تواند چه وظیفه نیروهای موقت برخی از کمیته ها و دیگر پروژه های خاص انجام می شود. این اجازه می دهد تا هر دو قانونگذاران و ناظران در سراسر کشور مشغول اند و بدون هزینه های غیر ضروری و تلاش است.

وب: جلسات کار کرده و در مواقع اضطراری است. اما از راه دور سوسیس-ساخت نیست تقریبا به خوبی به عنوان وجود دارد در فرد گرفتن دست خود را چرب. طرف بحث احساسات و زبان بدن را در نقطه ائتلاف ساختمان در حال بشدت از دست رفته است. آن را سخت به یک بحث پرشور از راه دور است.

ایران دارای چهار-راه مقدماتی برای فرماندار و همچنین در 1 و 4 در کنگره مناطق. چگونه این تاثیر نتایج ؟

Pignanelli: تمام چهار نفر از نامزدها (و معاون فرماندار رقیب) در این مسابقات اساسی و کاریزماتیک است. همچنین همه آنها لذت بردن از یک پایگاه سیاسی و ضبط خواهد شد یک تکه از رای دهندگان. بنابراین ریاضیات مجبور است که یک فرد می تواند ایران نامزد برای فرماندار و یا کنگره با 30-35 درصد آرا. این تغییر چگونه مبارزات تمرکز منابع برای تحریک پایه و جذب دیگران در امتداد طیف ایدئولوژیک. به علاوه هر گونه کمک رسانی رخ می دهد در طول یک بیماری همه گیر.

وب: همانطور که من نوشته ام قبلا یوتا است مطمئن باشید از داشتن بسیار خوب فرماندار آغاز سال آینده. تمام چهار اوباما نامزد جامد هستند قادر به مردم است. چهار راه اصلی به معنی هدف قرار دادن رای دهندگان است مهم تر از همیشه. داوطلبان باید با استفاده از هر وسیله ای (به خصوص رسانه های اجتماعی و پست الکترونیکی مستقیم) برای شناسایی احتمال زیاد حامیان اغلب برقراری ارتباط و آنها را به رای دادن. تلویزیون و رادیو تبلیغات مهم هستند اما نه به اندازه کافی.

پیشرو دولت COVID-19 پاسخ می دهد سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر کاکس یک لبه. خواهیم دید که چگونه ابتکاری دیگر از نامزدها می تواند در مبارزه همه گیر.

تاکتیک های هدف به احتمال زیاد رای دهندگان حتی مهم تر در این دو کنگره مناطق که در آن اکثر نامزدها هستند شناخته شده است.

جمهوری خواه LaVarr Webb یک مشاور سیاسی و لابی. ایمیل: [email protected] دموکرات فرانک Pignanelli یک دریاچه نمک وکیل لابی گر و مشاور سیاسی. ایمیل: [email protected]n.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de