‘مردم در مقابل Oligarch’: بلومبرگ برنامه ریزی همه جانبه رسانه های حمله در ساندرز جلوتر از شنبه

جدید گزارش از روز شنبه نشان می دهد که میلیاردر plutocrat مایکل بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار که رکورد صرف شده رو او را به ردیف بالا از سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه در حال آماده سازی یک full-scale “multipronged حمله” در ایالت برنی ساندرز با “حمله رسانه ها” در برابر حزب سوسیالیست دموکراتیک.

با توجه به CNBC که شکست داستان بلومبرگ استراتژی شامل هزینه های هنگفتی را بی حد و حصر پول دیجیتال تبلیغات, چاپ و نشر, مخالفت تحقیقات و فشار عملیاتی به نظر می رسد در تلویزیون و نوشتن op-eds در برابر سناتور ورمونت پیش از سه شنبه.

“از بلومبرگ دستگاه تبدیل آن میلیاردها دلار بر روی ساندرز در یک آزمون برای اولین بار از آنچه در انتخابات عمومی خواهد بود” توییتی تپه‘s Sagaar Enjeti.

هلندی اقتصاددان و هلند حزب کارگر عضو Maarten Wiedemeijer قرار داده و آن را به عنوان یک مبارزه بین یکی از ثروتمندترین مردان جهان annd جنبش که

“مردم در مقابل oligarch” گفت: Wiedemeijer.

FEC براده نشان می دهد بلومبرگ انتخاباتی صرف $220 میلیون در آگهی خرید در ژانویه به تنهایی; کمپین صرف بیش از 500 میلیون دلار در مجموع با توجه به خبری بلومبرگ.

که جریان پول نقد به خزانه شبکه های خبری و روزنامه ها به ایجاد یک وضعیت ناراحت کننده برای, برای سود رسانه های خبری که انتظار می رود برای پوشش میلیاردر—, هزینه, به نظر می رسد به نتیجه در بیشتر پوشش به عنوان Axios گزارش شده در فوریه 20:

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

در شش هفته اول مبارزات انتخاباتی خود از اوایل ماه نوامبر تا اواسط ماه دسامبر هنگامی که او رای دهی در پایین تک رقمی—بلومبرگ به حال 24,754 مقالات نوشته شده در مورد او. که در مقایسه با 17,259 برای Warren 11,954 برای Sanders, 5,242 برای Buttigieg و 2,243 برای Klobuchar.

CNBC گزارش شهردار تصمیم گرفته است برای تمرکز تمام انرژی خود را و حساب بانکی در سناتور ورمونت از طریق سوپر شنبه مسابقات در مارس 3, که در آن 14 متحده تنظیم شده برای برگزاری مقدماتی.

با توجه به CNBC:

در روز دوشنبه بلومبرگ کمپین اقدام به رنگ ساندرز به عنوان یک گذشته متحد از National Rifle Association, تفنگ حمایت گروه که بلومبرگ مبارزه کرده است برای بیش از یک دهه.

این حملات در ساندرز که متهم بلومبرگ از تلاش برای خرید نامزدی حزب دموکرات را نیز تلاش برای برجسته کردن جنبه های منفی از سابقه خود در روابط هر دو به عنوان یک کنگره و سناتور منابع گفت. این می آید پس از ساندرز در حال حاضر دیده می شود به عنوان جبهه دموکراتیک-دونده گرفته است هدف در بلومبرگ برای حمایت خود را از یک پلیس سیاست شناخته شده به عنوان توقف-و-frisk که اغلب هدفمند سیاه پوست و لاتین در مردم است.

“این یک حرکت جسورانه برای بلومبرگ با توجه به سابقه هر دو نژادپرستانه نظرات و سیاست های نژادپرستانه” گفت: Vox خبرنگار آلمانی لوپز از استراتژی جدید توسط میلیاردر انتخاباتی.

خبر آمد دو روز پس از جو لاکهارت یک دیرین دموکراتیک استراتژیست سابق مطبوعاتی وزیر به رئیس جمهور سابق بیل کلینتون در نظر قطعه برای سی ان ان به نام بلومبرگ به حزب سوسیالیست ،

New York magazine نویسنده اریک Levitz پیشنهاد کرد که کامل با مته سوراخ کردن حمله از بلومبرگ می تواند فقط آنچه را که ساندرز کمپین نیاز به آماده شدن برای انتخابات پارلمانی مسابقه با رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این خواهد شد یک آزمایش خوب از دوام برنی قدرت در انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن” توییتی Levitz. “اگر بلومبرگ دیوار-به-دیوار ترور شخصیت کمپین را پاک نمی کند برنی استفاده در این نظر سنجی هیچ دلیلی برای فکر می کنم او نمی تواند نگه قوی در کل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im