‘سیاره در خطر است’: DNC پنل هل بایدن به $16 تریلیون طرح برای مبارزه با بحران آب و

یک DNC پانل متشکل از مترقی محیط زیست و چند تن از متحدان بهداشت ، برنی ساندرز است که اصرار presumptive 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن متعهد به صرف $16 تریلیون دهه آینده برای مبارزه با بحران آب و هوا و قرار دادن آمریکا در مسیر برای نزدیک به صفر انتشار گازهای گلخانه ای توسط 2040.

“این پلت فرم توصیه می شود از بلند پروازانه ترین سیاست پرداختن به بحران آب و هوا تا کنون اتخاذ شده توسط حزب دموکرات است.”
—میشل Deatrick, DNC شورای محیط زیست و بحران آب و هوا

در پنج شنبه, 12-عضو DNC شورای محیط زیست و بحران آب و رونمایی از 14 صفحه (pdf) حزب دموکرات پلت فرم توصیه نامه خواستار “اقدام فوری در آب و هوا و شرایط اضطراری محیط زیست” است که مراکز نیازهای خط مقدم و جوامع را تضمین می کند فقط انتقال دور از سوخت های فسیلی است.

“ما پلت فرم فراهم می کند یک طرح بلند پروازانه برای اقدام برای مبارزه با بحران آب و هوا و پیشبرد آب و هوا و محیط زیست و عدالت” میشل Deatrick صندلی از DNC آب و هوا شورا در بیانیه ای گفت. “تاپیک رو به کاهش زمان برای ما به عمل قبل از آسیب های ویرانگر به سیاره ما کشور و مردم است اجتناب ناپذیر و غیر قابل برگشت است.”

“این سیاست مرکز, عدالت زیست محیطی برای خط مقدم و آسیب پذیر جوامع فوری اقدام آب و هوا و کارگر توانمندسازی” گفت: Deatrick که در خدمت به عنوان میشیگان co-صندلی ساندرز’ 2020 انتخابات ریاست جمهوری است. “این پلت فرم توصیه می شود از بلند پروازانه ترین سیاست پرداختن به بحران آب و هوا تا کنون اتخاذ شده توسط حزب دموکرات است.”

این کمیته خواستار فوری و توسعه “ملی آب و هوا و محیط زیست طرح اقدام از طریق 2050 آگاهانه و با چشم انداز و آرمان های سبز جدید مقابله و تراز وسط قرار دارد با این مهاجم لازم است تولید گازهای گلخانه ای و تولید انرژی و اهداف.”

این پنل به طور خاص خواستار بایدن و DNC به اتخاذ یک پلت فرم است که پشتیبانی از:

  • انتقال ایالات متحده به 100% انرژی های تجدید پذیر در برق, حمل و نقل و ساختمان تا سال 2030;
  • به طور دائم ممنوع fracking در سراسر کشور;
  • Rescinding مغلوب ساختن پیشی جستن دولت rollbacks از مقررات زیست محیطی;
  • ایجاد یک فقط انتقال نیروی کار برای حمایت از کارگران و جوامع است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر بحران آب و هوا;
  • پایان دادن به بودجه فدرال برای سوخت های فسیلی پروژه های در خانه و خارج از کشور;
  • ممنوعیت صادرات نفت خام و
  • حصول اطمینان از “سرمایه گذاری های عظیم” در پروژه های زیربنایی برای ایجاد میلیون ها شغل.

“این توصیه ها نتیجه از متنوع تخصص و تجربه همکاران و آنها می تواند کمک به شکل دادن به سیاست های جدید دولت برای رسیدگی به محیط زیست و آب و هوا مورد نیاز برای ایجاد یک پایدار کشور گفت:” پگی شپرد یکی از اعضای پنل و مدیر اجرایی گروه حمایت از ما عمل می کنند و برای محیط زیست عدالت است. “در این لحظه ما نیاز به افزایش انعطاف پذیری و تعهد به از بین بردن سيستميک نظير عدالت اجتماعی و نابرابری درآمد که طاعون این کشور است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این کمیته گفت: این شرکت قصد دارد به فشار برای تصویب آن توصیه های سیاست در کنوانسیون ملی دموکرات در ماه اوت است.

“ما می خواهیم DNC به اتخاذ توصیه های ما خواهد شد و مبارزه سخت به اطمینان حاصل شود آنها گفت:” Deatrick. “در حال حاضر بیش از هر زمان حزب دموکرات باید نشان می دهد آن است که جدی در مورد انجام کار سخت را برای مبارزه با بحران آب و هوا.”

پلت فرم توصیه شده توسط DNC پنل بسیار بلند پروازانه تر از 2 تریلیون دلار آب و هوا طرح بایدن مطرح در طول سال 2020 دموکراتیک اولیه و محیط زیست تحت فشار بوده اند که معاون رئیس جمهور سابق به حرکت و نزدیک به ساندرز’ جارو سبز قرارداد جدید پیشنهاد.

Deatrick گفت سیاسی است که جسورانه آب و هوا پلت فرم است که هر دو لازم است برای این سیاره و خوب سیاست برای بایدن و حزب دموکرات با توجه به این که بحران آب و هوا است “یکی از دو موضوع برای دموکرات ها و بسیاری از مستقل.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن و رفتن به تماس بایدن یک lefty مهم نیست که چی ؟” گفت: Deatrick. “بنابراین اجازه دهید انرژی پایه ما اجازه دهید انرژی وسط. بیایید انجام آنچه درست است چرا که این سیاره در خطر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de