این حکومت توانگران حملات برگشت: سی ان ان مقایسه برنی ساندرز به کروناویروس

در صبح روز شنبه CNN میزبان مایکل Smerconish در مقایسه بهداشت ، برنی ساندرز به coronavirus درخواست اگر هر چیزی می تواند متوقف شود هر دو یکی است. سی ان ان است عذرخواهی کرد.

Smerconish است مادام العمر جمهوری خواه که در سمت چپ این حزب در سال 2008 در بخش بیش از جورج دبلیو بوش را عدم توانایی به کشتن اسامه بن لادن و او رای دادند برای باراک اوباما. او مسیر را نشان می دهد که چگونه نزدیک شرکت جناح از حزب دموکرات است به قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوریخواه به طوری که مردم احساس راحتی مهاجرت بین آنها است.

یکی دیگر از شرکت های بزرگ دموکرات کریس ماتیوز از MSNBC, تشبیه برنی ساندرز’ پیروزی قاطع در نوادا قفقاز به سقوط فرانسه به دست نازی ها.

این دو نمونه از برنی پریش سندرم هستند به خصوص مایه تاسف است چرا که ساندرز است که یک یهودی آمریکایی که از دست خانواده نازی ها هولوکاست و نازی ها به شدت صحبت از یهودیان به عنوان یک بیماری در خود نژادپرستانه بدنه سیاسی که آنها برگزار شد نامعقول نیاز به ریشه کن.

این را نگه می دارد اتفاق می افتد چرا که ساندرز را تهدید می کند تاسیس Plutocratic منظور در ایالات متحده است.

زمانی که من بود جوان مردم استفاده می شود به راه آهن در برابر حکومت توانگران و شما همیشه فکر می کردم آنها کمی kooky. اما در حال حاضر من نمی دانم چه چیز دیگری شما می توانید تماس بگیرید, ایالات متحده است. ما سه میلیاردرهای در حال اجرا برای رئیس جمهور و رابرتز دادگاه به آنها داده اجازه فقط به استفاده از پول خود را برای خرید این انتخابات اگر آنها می توانند (تهمت می تواند). میلیاردرهای که شامل فوربس 400 ثروتمندترین متعلق به ثروت در سال 2017 از پایین 64 درصد از جمعیت ایالات متحده. است که این چهار صد چند میلیاردرهای بیش از 212 میلیون نفر در امریکا 327 میلیون نفر از شهروندان ترکیب شده است. و فوربس لیست نیست حتی همه از میلیاردرهای. مردم تنها با یک میلیارد نیست حتی ثروتمند به اندازه کافی به آن می شود.

بالای یک درصد در حال حاضر خود را 40 درصد از بخش خصوصی برگزار شد ثروت در ایالات متحده است. در دوران آیزنهاور بالای یک درصد فقط متعلق به 25 درصد از بخش خصوصی برگزار شد ثروت است. بله این كشور جمهوری-حکومت پدر می داند بهترین امریکا از 1950s بود برنی ساندرز اجتماعی دموکراتیک بهشت در مقایسه با امروز حکومت توانگران. (h/t سیاتل بار.)

آنها باید مقدار بسیار زیادی از ثروت کشور به دلیل بالا یک درصد برخی از 3 میلیون نفر سالانه به خانه 20 درصد از این کشور درآمد. که بدان معنی است که همه ما رشد اقتصادی از سال 1970 تقریبا هیچ یک از آن رفته است به کار مردم در پایین شمع که به طور متوسط حقوق و دستمزد شده اند نسبتا مسطح برای 50 سال. افزایش ثروت مدال دیگر توسط یک گروه کوچک.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این است که هر چند همه پول اضافی در این کشور رفت و به 3 میلیون نفر در آرکانزاس و هر کس دیگری در این کشور شد دستمزد بردگان عمدتا ساخت 12 دلار در ساعت.

و اگر ما اسکن کردن از بالای یک درصد به بالا 20 درصد این 6.5 میلیون نفر از مردم خود را 90 درصد از ثروت کشور. می خواهم از مردم در ایندیانا داشتن 90 درصد از ثروت در ایالات متحده با هر کس دیگری در فقر نسبی.

داشتن پول زیادی به شما اجازه می دهد خرید اعضای کنگره و سناتورها چیزی به نام “قانونی, ضبط,” به طوری که uber-ثروتمند فقط می توانید هر گونه تغییر قوانین است که در راه خود را مستمر تجمع سهم شیر از این کشور درآمد.

افرادی مانند Smerconish و ماتیوز خوب هستند با این بهمن از نابرابری و تمام زندگی آن آفات و همه انحصارات آن را ایجاد و استمرار.

اگر برنی ساندرز می شود جبهه دموکراتیک دونده مشکلات بسیار مهم نابرابری و ثروت غلظت را در جلو و مرکز. برای Plutocrats شده اند که قادر به جلو پشم بر مردم چشم چرا که آنها خود نیز رسانه های جمعی این امکان در واقع یک کابوس است– آن است که سقوط فرانسه به دست نازی ها و یا بدخیم ویروس تهدید خلوص خود را در مایعات بدن ،

مردم سرمایه گذاری در این حکومت توانگران ریشه کن شوند تا سخت را برای جو بایدن یا مایکل بلومبرگ که آنها آبی در این صورت هر چند واقعی خود را به رنگ قرمز است. است که چرا برای دو روز آینده ما را بشنود عظیم اعتیاد به مواد مخدره در مورد بایدن پیروزی در کارولینای جنوبی است. من مانند جو بایدن شخصا و تبریک پیروزی خود. اما او نمی خواهد آدرس ثروت غلظت یا نابرابری اگر او رئيس جمهور شود و حدس من این است که او نمی خواهد لمس تهمت کاهش مالیات برای میلیاردرهای. اما او در جایگاه چهارم و پنجم پس از اتمام تاکنون و عملکرد ضعیف او حتی در نیوهمپشایر نمی نشان می دهد که او در واقع مقدار شتاب و کارولینای جنوبی می تواند یک اتفاق است.

نه تنها ما را از شنیدن بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره در اطراف داوطلبانی که حمایت از حکومت توانگران اما ظالمانه حملات در ساندرز با استفاده از کنایه و نازی ها و تصاویر خود ادامه خواهد داد و در شرکت های بزرگ رسانه ای است که متعلق به میلیاردرهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>