پلیس و پنتاگون در حال آوردن جنگ ما خانه

لباس سربازان آمریکایی اشغال مرکز شهر که در آن یک زره پوش حامل پرسنل مستقر شد در عمده تقاطع. آن کابل یا آتلانتا?

یک نظامی ایالات متحده هلیکوپتر ماند بیش از جمعیت از شهروندان غیر مسلح آن را-پیش نویس شلاق باقی مانده و شیشه های شکسته را به چهره خود را. آن برلین و یا واشنگتن?

مسلح لباس شخصی مردان احاطه شهروندان غیر مسلح. یکی از آنها فریاد زد: “نور ’em up” و شروع به شلیک پرتابه. آن را در بغداد و یا مینیاپولیس?

زره پوش چادری مسلح ایالات متحده افسران هدفمند و اخراج روزنامه نگاران است. آن بود که عراق یا لویی?

در هر صورت این بود هر دو. به لطف سال hyper نظامی آمریکایی ادارات پلیس در حال بازآفرینی جهانی ما مناطق جنگی در اینجا در خانه. با این سلاح ها در خیابان های ما تاریخچه ما از نژادپرستی ساختاری می شود که بسیار مرگبارتر است.

در هفته های اخیر به شدت تظاهرات مسالمت آمیز در اعتراض به پلیس کشتار و نژادپرستی برآورده شده است توسط پلیس ضد شورش گارد ملی و نیروهای نظامی و مسلح فدرال ماموران با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و لاستیک-روکش فلزی گلوله. نفربر زرهی پرسه زدن در خیابان ها تبدیل شهرستانها ایالات متحده و شهرها به مناطق جنگی.

تکان دهنده است اما این اولین بار نیست. هنگامی که یک افسر پلیس کشته و 17 ساله مایکل براون در فرگوسن میسوری در سال 2014 یک armored personnel carrier stalked به مخالف و معترضان که پر از خیابان.

در طول تاریخ ایالات متحده پلیس همواره محدود با نژاد پرستی و نظامی است.

سازماندهی نیروهای پلیس در ایالات متحده ردیابی ریشه های خود را به گشت های سازمان یافته برای جذب و بازگشت به بردگی گرفته شده افرادی که موفق به فرار از اسارت.

امروز “جنگ جهانی علیه ترور” است که کمتر قابل مشاهده تر از سال قبل. اما کسانی که به جنگ ادامه می یابد و آن را عمدتا سیاه و سفید, قهوه ای مسلمان و افرادی که می میرند

پس از بازسازی زمانی که یک بیماری همه گیر از مجازات در سراسر کشور, پلیس ایستاده بود و در بسیاری از موارد آغاز و یا کمک به آدم ربایی و شکنجه و قتل افراد در بازداشت هستند.

در 1950s و ’60s, وحشیانه, پلیس حملات علیه و مدنی و آمریکایی در تلاش برای ثبت نام در رای گیری ادامه داد: این الگو است. به طوری که پلیس و گارد ملی خشونت علیه معترضان ضد جنگ در ایالت کنت Jackson دولت و Chicano توقف در لس آنجلس در 1970s.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این نظامی گری در خانه است و ارتباط جدایی ناپذیری به نظامی گری ایالات متحده در خارج از کشور. نیروهای نظامی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام در به استقرار علیه معترضان در واشنگتن برای مثال تا به حال فقط از وظیفه در عراق ،

امروز “جنگ جهانی علیه ترور” است که کمتر قابل مشاهده تر از سال قبل. اما کسانی که به جنگ ادامه می یابد و آن را عمدتا سیاه و سفید, قهوه ای مسلمان و افرادی که می میرند. تلفات ملکی ناشی از ایالات متحده بمب گذاری در افغانستان, مثلا بيشتر از سال گذشته بیش از هر زمان در 20 سال جنگ.

این کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور مرتبط نژادپرستی نظاممند و نظامیگری به عنوان دو تا از سه شر “سه قلو” او متعهد شد به پایان رسید. در عین حال که پیوندی باقی مانده مشخصه سیاست ایالات متحده به طور کلی — و از نظامی پلیس در خاص است.

فقط در سال 2014 به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در سراسر این کشور بیش از 500 سازمان های اجرای قانون دریافت MRAP نفربر زرهی طراحی شده برای مقاومت در برابر انفجار بمب در جنگ تئاتر مانند افغانستان و عراق است. پلیس در شمال لیتل راک آرکانزاس (جمعیت: 62,000) دو MARCbots مسلح روبات طراحی شده برای جنگ در افغانستان است.

محلی و ایالتی ادارات پلیس در سراسر کشور نیست معمولا شامل خطوط بودجه برای خرید نفربر زرهی. اما تحت یک بار نامرئی برنامه شناخته شده به عنوان 1033 پنتاگون ارائه می دهد “مازاد تجهیزات نظامی” رایگان به هر آژانس پلیس درخواست آن را.

و اگر مردم خوب شمال لیتل راک واقعا نمی نیاز به روبات مسلح به خوبی از آنها کردم و آنها به هر حال.

می کند که نظامی دنده را افسران پلیس بیشتر احتمال دارد به عمل مانند اشغال ارتش? ما نمی توانیم با اطمینان می گویند اما ما نمی دانیم نسبتا کوچک شهر تا به حال دو افسر-درگیر تیراندازی موارد در طول یک دوره دو هفته ای در این بهار.

“زمانی که دولت مجهز به ادارات پلیس مانند آنها در حال تجهیز نظامی ما تضعیف روابط سالم بین پلیس و جامعه” توضیح می دهد که برابر با عدالت ابتکار مدیر برایان استیونسون. “ما ایجاد یک فرهنگ که در آن افسران پلیس فکر می کنم از خود را به عنوان رزمندگان و نه نگهبان.”

از همان آغاز به مردم فقیر انتخاباتی—ملی بسیج فقیر و طبقه کارگر آمریکایی ها—ساخته شده پایان 1033 برنامه محور از آن خواسته است.

به جای سرهم بند در اطراف حاشیه ما باید برای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند و نظامیگری است که باعث می شود آن را حتی مرگبارتر—از کابل به آتلانتا و بغداد به مینیاپولیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im