‘پوستر شرکت برای ما Fracking کاهش یافته است’: Chesapeake Energy فایل برای ورشکستگی

آب و هوا طرفداران با اشاره به اخبار یکشنبه که fracking غول چساپیک انرژی تشکیل پرونده برای ورشکستگی به عنوان شواهد دیگری که سوخت های فسیلی در صنعت فروپاشی است و در حال عجله توسط coronavirus همه گیر و به نام دولت برای جلوگیری از propping تا کسب و کار در این زمینه است.

“Fracking غول چساپیک انرژی فقط اعلام ورشکستگی به لطف عظیم 9 میلیارد دلار بدهی ایم” دوستان زمین. “در ضمن تهمت و دولت همچنان به سعی کنید و به قید وثیقه این زباله آتش صنعت با دلار های مالیاتی ما—با وجود حذف خطرات.”

این شرکت که در اوج خود در سال 2008 به ارزش $37 میلیارد, بود, بازار سرمایه فقط 115 میلیون دلار در روز جمعه.

“بدهی حباب ساخته شده آن را قادر به Chesapeake به مانور در زمانی که همه گیر خراب تقاضا برای انرژی” دیوید Dayen نوشت از ورشکستگی آمریکا چشم انداز.

گزارش های خبری قرار داده و بسیاری از سرزنش برای ورشکستگی در سابق مدیر عامل اوبری McClendon که خریداری شده اجاره و حقوق در سراسر کشور به عنوان fracking صنعت رونق گرفت.

به عنوان فوربس گزارش داد تعدادی از کسب و کار بد تصمیم گیری ها و حرکت های چپ چساپیک در شرایط بد حتی قبل از سقوط قیمت گاز با توجه به کاهش تقاضا از این بیماری همه گیر.

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

با توجه به فوربس:

به عنوان گاز سقوط قیمت ها در اواخر 2000s McClendon بعدی تبدیل شده به فروش از دارایی های شرکت و یا بخش هایی از کار منافع در مناطق بازی به عنوان وسیله ای برای ادامه برای تامین مالی و پرداخت بدهی. او به فروش سهام این شرکت کار می کند و منافع بارنت عقاب فورد مارسلوس و Haynesville به بازیکنان مختلف دیگر مانند فشار خون و CNOOC اما هر فروش نیز به معنای کمتر و کمتر جریان نقدی آینده شرکت خود را. بسیاری از کسب و کار در آن زمان به شوخی در مورد آن در حال مرتب کردن بر اساس یک طرح هرمی است که در آن بدهی در نهایت تا پایان outstripping درآمد این شرکت و توانایی پرداخت.

McClendon همچنین تصمیم در 2010-11 به تغییر Chesapeake گاز-سنگین دارایی مخلوط به یکی سنگین تر در مایعات است. که تصمیم استراتژیک قطعا کمک کرده و در طول زمان از 100 دلار قیمت نفت اما مجسمه نیم تنه از 2015-16 و زمان COVID-19-مربوط به سقوط قیمت در نهایت ثابت به سنگین یک بار برای زمان مدیر عامل داگ Lawler—که آورده شد در هیئت مدیره در سال 2013—و تیم مدیریت به حرکت. یک شرکت است که یک بار تا به حال یک درپوش بازار بیش از $37 میلیارد دلار در یک نقطه ممکن است در آن دیدم بازار درپوش رها کردن به عنوان کم به عنوان $200 میلیون دلار است. یک شرکت است که پس از استخدام بیش از 8000 نفر امروز حدود 2,300.

جان Thieroff یک تحلیلگر ارشد در مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران گفت: بار مالی یکشنبه او انتظار می رود شرکت های دیگر به دنبال کت و شلوار.

“وجود دارد بدون شک دیگران به فایل برای ورشکستگی در کوتاه مدت به عنوان بخش به نظر می رسد به خارج شدن از تحت فراوان میزان بدهی آن زمان در دوران رونق” گفت: Thieroff.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است وزن نجات صنعت سوخت فسیلی به عنوان بخشی از یک بیماری همه گیر کوروناویروس طرح بازیابی. طرح برآورده شده است با سفت مقاومت از گروه های زیست محیطی مانند ارزشهای غربی پروژه که گفت: ممکن است که این حرکت بود به عنوان مثال کاخ سفید “با استفاده از یک بحران بهداشت عمومی به عنوان بهانه ای به قید وثیقه از رئیس جمهور شرکت cronies در حالی که خروج از هر کس دیگری به دفع کردن برای خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de