دوران پیش از تاریخ انحطاط و سقوط امپراتوری آمریکا: بیهوده گویی

اجازه دهید من بیهوده گویی برای یک لحظه. من آن را انجام نمی اغلب شاید تا کنون. من نمی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. هر چند من فقط دو سال از او بزرگتر من حتی نمی دانم که چگونه به صدای جیر جیر و به شما می گوید همه چیز شما واقعا نیاز به دانستن در مورد تام انگلهاردت در جهان به وضوح عبور من. هنوز پس از سال ها که در خیابان های امریکا اساسا خالی آنها را به طور ناگهانی پر شده روز به روز با جوانی معترضان آوردن یک نسخه از یک لحظه من به یاد داشته باشید از جوانی من و این امیدوار (اگر با توجه Covid-19, ترسناک) چیزی که حتی اگر من یک پیرمرد در انزوا در این بی پایان همه گیری لحظه ای از ما.

در چنین انزوا جای تعجب نیست که من اصرار به بیهوده گویی. ما در حال حاضر آمریکا در جهان پس از تمام شد و هر دو به شدت غیر قابل تصور—قبل از سال 2016 هیچ کس نمی تواند مصرانه خواست تا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چیزی جز یک شوخی—و در عین حال در برخی از حس همه بیش از حد قابل تصور است. از آن فکر می کنم این راه: رئیس جمهور که در راه اندازی نامزدی خود را نزولی مغلوب ساختن پیشی جستن در برج پله برقی برای محکوم مکزیکی “تجاوزگران” و اعتیاد به مواد مخدره “بزرگ دیوار بزرگ” او خواهد ساخت که در مبارزات انتخاباتی خود وعده داده شده برای قرار دادن یک “بزرگ, چاق, زیبا, دیوار” در سراسر مرز جنوبی برای حفظ کردن مهاجران (“مهاجمان!”)—من پدر بزرگ, راه, شد, فقط مانند یک مهاجم است و پس از نزدیک به سه سال و نیم موفق شد تنها در یک grotesquely دیوار کوچک ساخته شده در اطراف کاخ سفید; به عبارت دیگر او را تبدیل به “مردم و مجلس” به میکرو-سبز منطقه در واشنگتن که به عنوان آن را پر از سرباز گارد ملی و ناشناس اما پلیس نظامی, انواع تبدیل شد به یک Trumpian نسخه از اشغال بغداد. پس از آن او قفل شده خود را در داخل (به جز برای آن که یک بلوک راه رفتن به یک کلیسا را از طریق خیابان به زور خالی از معترضان). همه در همه, یک redolent عبارت از ما گذشته را به ذهن می آید: ماموریت انجام شد!

از دوم اتحاد جماهیر شوروی درون منفجر در سال 1991 به گسترش Covid-19 تحولات در این سیاره شده اند قابل ملاحظه ای غیر قابل تصور و در عین حال به طرز عجیبی قابل پیش بینی است. شما حتی می توانید به یاد داشته باشید که دور لحظه تقریبا از سه دهه پیش زمانی که حیرت زده کرد واشنگتن سیاسی (از اعضای آن هرگز تصور یک جهان بدون دیگر جنگ سرد ابرقدرت) به طور ناگهانی در بر داشت خود را به تنهایی در سیاره زمین آزاد خود را به انجام damnedest در جهان فاقد دشمنان از هر نوع ؟ جهان به نظر می رسید وجود دارد برای گرفتن قفل انبار و هر بشکه رسید.

وعده داده شده خود را پس از جنگ سرد “صلح سود سهام” را شامل مسلح کردن ارتش ایالات متحده به دندان در حال گسترش در این کشور “هوش” سازمان تا زمانی که وجود دارد (تعداد اونا!) 17 نفر از آنها توازن در حال حاضر قریب به اتفاق دولت امنیت ملی و اعزام این کشور ژنرال به مبارزه “برای همیشه لطفا برای جنگ” که ناآرام این سیاره در حالی که فتح هیچ چیز در همه. حماقت از این در چنین لحظه ای در یک سیاره باید آشکار است. و در واقع آن بود. در اوایل سال 2003 رو تنها یک گروه تروریستی کوچک و کاملا ساخته و سه ملت “محور شرارت” رئیس جمهور جورج دبلیو بوش تصمیم گرفت به منظور حمله به عراق صدام حسین را. سنجش چه بود میلیون ها نفر از مردم به خیابانها خواهند ریخت از شهرستانها در سراسر جهان به او بگویید آشکار: این کار را نکنید! (“چگونه ایالات متحده آمریکا نفت در عراق و ماسه ؟” نمونه اعتراض نشانه ای از آن لحظه به عنوان خوانده شده.) از کسانی که میلیون ها نفر نه یک خواب دیدم که 13 سال بعد به عنوان یک نتیجه از بوش تصمیم به چشم پوشی از آنها در این کشور و یا حداقل در آن کالج انتخاباتی را قرار داده در کاخ سفید رئیس جمهور که در اصل راه اندازی تهاجم آمریکا است.

چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن در مورد دیوانه ما لحظه ای از این که رئیس جمهور از زمین که تا به حال برای مدت طولانی مبارزه یک “جنگ با ترور” را تماس بگیرید همه آمریکایی معترضان بار دیگر تبدیل در خیابان صدها نفر از شهرستانها و شهرهای کوچک در تعداد زیادی “تروریست ها”? او سپس برچسب 75 ساله مرد سفید هل بیش از دو پلیس در بوفالو, نیویورک, و چپ خونریزی بر روی زمین به عنوان آنها راه می رفت دور یک “ANTIFA provocateur.” (او هنوز در بیمارستان است.) در این مد با پلیس تا دندان مسلح با سلاح و تجهیزات به جبهه های آمریکا را برای همیشه جنگ و جورج فلوید به معنای واقعی کلمه نفس به لطف یکی از کسانی که پلیس جنگ علیه ترور را به خانه می آیند ،

از آن فکر می کنم این راه: ما آمریکایی ها بزرگترین قدرت در تاریخچه نهایی حزب پیروز در این سیاره به عنوان قرن گذشته به پایان رسید در حال حاضر زندگی می کنند در یک بیماری زده تقلید مسخره امیز نسخه از اشغال عراق و نسل خود است که رسما به عهده دارد.

پهن سیاره

است که در خارج از منطقه سبز در واشنگتن یک سن و یک سیستم حتی از یک سیاره به عنوان ما شناخته شده این همه ممکن است پایان دادن به و که نباید در نظر گرفته شود و بدون احساسات است. بنابراین بسیاری از چیزهایی که نیست و واضح است که آنها باید باشد. هنوز خودم را یک ذره اعتباری در سال های پس از حمله به عراق من حداقل حس که این تنها ابرقدرت جهان مال ما شد برخی از نوع شم. در اکتبر 2012 به عنوان مثال من پیشنهاد کرد که

“یک چیز روشن است: یک ابرقدرت نظامی با قابلیت های بی نظیر برای تخریب دیگر بیشتر پایه توانایی تحمیل اراده خود را در هر نقطه بر روی این سیاره است. کاملا مخالف آمریکا از قدرت نظامی شده است بی اعتبار قابل ملاحظه ای در سطح جهانی ترین رقت انگیز از نیروهای… با توجه به فقدان دشمنان—چند هزار جهادییک مجموعه کوچک از اقلیت شورش یک زن و شوهر از ضعیف قدرت منطقه ای—چرا این طوری دقیقا چه نیرویی است که مانع از واشنگتن با موفقیت و مرموز باقی مانده است.”

من اضافه شده این است که “پایان جنگ سرد که برای پایان دادن… به چندین قرن از امپریال یا قدرت های بزرگ رقابت… چپ تنها ‘ویکتور’ آن را در حال حاضر به نظر می رسد روشن و به سمت خروجی wreathed در خود تبریک.”

در حال حاضر کسانی که در خارج هستند واقعا در دید و خود تبریک که یک بار پر واشنگتن شده است واگذار به جداره-در مستاجر از دفتر بیضی در یک کشور آشکارا در ترس و بی نظمی. با یک رژیم است که نه تنها دارای گرایش های استبدادی بلکه قابل توجه اصرار به این سیاره پایین سازگار با محیط زیست (و احتمالا از طریق سلاح هسته ای و همچنین) آن را آسان تر برای دیدن چقدر فاجعه بار پس از سال 1991 “تنها ابرقدرت” در تصمیم گیری واقعا بودند.

امیدوار به عنوان شن و تعيين کسانی که Black Lives Matter معترضان ممکن است در مواجهه با خشونت پلیس و سرکوب نه صحبت از nastiest ویروس در حافظه ما نیز در آنچه به نظر می رسد به طور فزاینده ای مانند یکی از آن لحظات هنگامی که جهان به پایان رسید و آن را ندارد به این راه.

پس از همه, در یک پیله ظاهر نهایی triumphalism کسانی که در حال اجرا بودند که پس از سال 1991 آمریکا سیستم جهانی چیزی به سرقت یک کلمه از روزنامه نگار توماس فریدمن در سال 2005 کتاب جهان مسطح است—اما پهن کردن آنها به ارث برده (به عنوان در ایجاد یک سطح میدان بازی از هر نوع). در واقع آمریکا قدرت که می شود بی درنگ قرار داده و انرژی خود را به ایجاد حداقل سطح میدان بازی قابل تصور است. در آن یک کشور ایالات متحده آمریکا, آیا سرمایه گذاری بیشتر در نظامی خود را از بعد از 10 قدرت ترکیب شده و تا سال 2017 سه آمریکایی را بیشتر ثروت از پایین نیمی از این جامعه است. در ضمن ثروت 162 جهانی میلیاردرهای برابر خواهد که ofhalf بشریت است. آن را یک جهان که در آن یک بار coronavirus همه گیر رخ داد باعث تقریبا غیر قابل بیان فاجعه اقتصادی آن میلیاردرهای خواهد یک بار دیگر و نه تحت اللفظی قتل—یکی دیگر از نیم تریلیون دلار به علاوه.

بنابراین فریدمن درست بود اما تنها اگر توسط “تخت” او به معنای چهار لاستیک صاف در آمریکا Humvee.

در اینجا در واقع عجیب و غریب و واقعی از لحظه ای که از پیروزی نهایی در سال 1991: آمریکا, سیاسی طبقه حاکم این مردم که به ظاهر آن را به دست آورد همه را به اثبات قابل ملاحظه ای مغز-dead در راه چند درک و سپس یا ما نمی خواهد در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمریکای امروز است. در آن زمان یک چیز آنها نمی تواند تصور کنید که در یک دنیای بدون اتحاد جماهیر شوروی بود و یک آمریکایی جهان از صافی صلح و دموکراسی است.

تنها چیزی که آنها می تواند تصور کنید یکی دیگر از نسخه از نظامی سبک تسلط که مدتها مشخص آمریکا در قرن, استفاده از عبارت معروف زندگی و زمان ناشر Henry Luce اول قرار داده و به زبان در سال 1941. کسانی که مدیریت سیستم امپریالیستی است که تا به حال نقطه این سیاره با پادگان نظامی در طول تاریخ بی سابقه ای مد, در حالی که ایجاد یک اقتصاد جهانی محور در انباشت سرسام آور ثروت و قدرت تا به حال هیچ ایده که ایالات متحده را به اثبات می شود دومین ابرقدرت قربانی از پایان جنگ سرد.

خداحافظی به آمریکا در قرن,

در حال حاضر اجازه دهید من واقعا راه اندازی است که بیهوده گویی از معدن—و توجه داشته باشید که وجود خواهد داشت نه بیشتر بخش معافیت یا اتاق تنفس. پس از همه, این است که ماهیت بیهوده گویی در دورانی است که در آن مرد در دفتر بیضی شکل است که کاملا قادر به در حال اجرا در این کشور (به زمین) در حالی که به tweeting یا retweeting 200 بار در یک روز. هی چه جهنم چیز دیگری وجود دارد به عنوان رئیس جمهور این disunited متحده به جز صدای جیر جیر, سازمان دیده بان فاکس نیوز و جدا کردن آنها بیشتر ؟

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

پس از کلمه من برای آن را بیشتر یا کمتر از 75 سال پس از آن آغاز شد که آمریکایی قرن است. تا زمانی! Au revoir! همین طور arrivederci! Zaijian!

داشتن متولد شده در 20 ژوئیه 1944 بعد از شکست افسران توطئه علیه آدولف هیتلر (و نه بسیار دیگری در تاریخچه) من زندگی می کردند از طریق فقط در مورد همه است که “قرن” و من هنوز هم اینجا. و در عین حال فکر می کنم از این به عنوان یک کالبد شکافی زیرا بدن (از من امیدوار است و کسانی که از نسل من) در حال حاضر در سردخانه و ماهر معاینات پزشکی باید قادر به کشف آنچه در آن درگذشت.

چه کسی می دانست آنچه که من واقعا امیدوار به بازگشت پس از آن ؟ منظورم این است که شما در حال صحبت کردن به یک مرد که هنوز هم می تواند به یاد داشته باشید خواندن کاملا طیف وسیعی از کتاب اما آنچه که در بسیاری از آنها. بنابراین چه کسی می داند, نیم قرن پیش, دقیقا چه بود ؟ پس از همه, من پس از آن معادل یک کتاب است که من دور و بی وقفه اما هرگز به طور کامل بخوانید.

ما در حال صحبت کردن در مورد اواخر دهه 1960 و اوایل دهه 1970 سال زمانی که برای اولین بار در زندگی من, اما, به طور خلاصه, من ناگهان احساس عجیبی در خانه (و همچنین movingly خارج از محل) در این دنیای ما. در اواخر دهه 1960 سیاست رادیکال و افراطی از آن لحظه منفجر من از مدرسه فارغ التحصیل که در آن از همه چیز من تحصیل به چین محقق در دانشگاه هاروارد. بله مینگ و چینگ سلسله (به جای تهمت سلسله) سپس به حال من توجه… تا البته آنها نیست. کسانی بودند که من ناگهان عمیقا آگاه است که آمریکا در جهان من می خواهم آورده شده است تا به تحسین (حتی اگر در دوران کودکی پدر و مادر من به نظر می رسید به داشتن بدجور زمان سخت در از آن) بود که عمیقا به چپ چپ. و آن را به شما می گوید چیزی در مورد این پسر سفید است که آن را جنبش حقوق مدنی که واقعا به ارمغان آورد که خانه را به من (هر چند آن را باید شده اند البته) اما همه آمریکایی جنگ و کشتار وقوع هزاران مایل دور.

به نام جنگ ویتنام آن را یک حماقت آمریکایی در تقسیم ویتنام و لائوس و کامبوج که در آن میلیون ها نفر می میرند و این امر ناآرام ذهن من, زندگی من بودن. به نحوی که در آن سال ها که من نیز نوشته شده و در جای دیگر آن را به نظر می رسد به عنوان اگر ویتنامی کشته شدند درست در خارج از پنجره من در صلح آمیز کمبریج ، در حالی که من هرگز تا پایان در ارتش ایالات متحده—من پیش نویس فایل های نابود شدند در آن زمان توسط یک گروه فعال که به نام خود زنان در برابر پدر Warbucks—من خواهد بود بسیج به یک ضد نظامی جنبش ضد جنگ در مد غیر قابل تصور امروز با سربازان مخالف بسیاری از آنها تا به حال جنگ در ویتنام.

من گذارده شد تا این ایده از یک دنیای بهتر که من شروع به تصور کنید که در واقع ممکن است به تصویب. چه ساده بودم!

حال شما به من گفت در آن لحظه که همه چیز ما پس از آن از خواب فراتر از پایان وحشتناک مجموعه ای از آمریکا جنگ را اساسا در شعله های آتش که ایران می خواهد در متعاقب آن نزدیک به نیم قرن مبارزه دو بی پایان درگیری در یکی دیگر آسیایی, زمین, افغانستان—در یک نوع باز پنهان کاری دوم (در حال حاضر نزدیک به دو دهه) در نگاه ساده حتی آن را به عنوان تبدیل به یک بیماری همه گیر جنگ; که در این قرن ، کشور من خواهد حمله نه تنها در افغانستان بلکه در عراق و مبارزه با جنگ در “ترور” در سراسر مقدار از چه زمانی شناخته شده به عنوان جهان سوم; و که همه این اتفاق می افتد بدون—به جز برای یک لحظه کوتاه—هر کسی را در خیابان ها اعتراض و یا توجه زیادی در همه (به جز برای ابد “با تشکر از” غیر اجباری برای سربازان در آن جنگ) من فکر می کردم شما بودند آجیل.

اگر شما تا به حال به من گفت که رئیس جمهور ایالات متحده, یک مرد از نسل من خواهد بود یک خودشیفتگی ، استبدادی متمایل کاملا خود وسواس نسخه از هر کسی که اهمیت به او می خواست او را به یک مرد آماده حتی مشتاق به تماس نیروهای نظامی از کسانی که دور جنگ بر روی خیابان های آمریکا برای قرار دادن ناگهانی موجی از اعتراض در میان ویروسی همه گیر و سقوط اقتصادی شبیه به رکود بزرگ تنها برای پیدا کردن خود را مخالف توسط ژنرال هر سفیدتر از آینده که جنگیدند فاجعه بار برای همیشه جنگ است که هموار راه خود را به قدرت (و آنها خواهد بود استقبال به عنوان ناجی در لیبرال رسانه ها) من فکر می کردم شما mad as a hatter.

و در اینجا از غم انگیزترین چیز از همه از دیدگاه من: اگر آن افراد در حال حاضر در خیابان ها نمی تواند انجام معجزات واقعی—و نه فقط زمانی که می آید به نژاد پرستی—اگر آنها نمی تواند دیر یا زود خود را به نوبه خود بسیج با توجه به این سیاره از بین بردن طرف آمریکایی طبقه حاکم و سپس در مورد آن را فراموش. این جهان خواهد بود به عنوان یک حرارت جهنم است.

که نسل من چه در قالب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا میچ مک کانل خواهد بود مسئول برای تبدیل امپریالیستی امریکا به استبدادی متمایل به سقوط نیمه دموکراسی و کلاس اول جهانی از بین برنده من در بر داشت سخت به تصور کنید. اگر شما تا به حال به من گفت که نیم قرن به آینده جهان و سرنوشت خواهد استراحت در انتخابات ریاست جمهوری بین واقعی دیوانه و چیزی نزدیک به یک مرد مرده (که برای همه ما می دانیم ممکن است به اثبات می شود یک انتخابات در همه) من را اخراج شما از دست.

و در عین حال که به نظر می رسد که این بیماری همه گیر میراثی از نسل من که باید همه ما شرمنده حتی ما به عنوان سازمان دیده بان جوان رانده شده توسط insanity و inanity از این همه چرخش در ما بیمار خیابان ها در اعتراض به یک کشور در آینده از هم جدا در درزهای.

فکر می کنم از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آمریکایی امپریالیستی استقرار نهایی هدیه به بشریت است. بله آنها به عنوان حیرت و وحشت به عنوان بسیاری از بقیه از ما هنگامی که او برنده انتخابات 2016, اما آنها ایجاد کامل امریکا برای او را به انجام این کار. او نمی توانست برنده اگر آنها تا به حال هر دو ساخته شده در جهان است که به شدت unflat شده است و بنابراین مخرب در روند unflattening آن است. او نمی توانست برنده اگر آنها تا به حال راه اندازی شد تقریبا 20 سال از فاجعه هرگز پایان دادن به جنگ در سراسر نقاط آسیا بیشتر خاورمیانه و آفریقا تحت عنوان جنگ علیه ترور, درگیری که در واقع را ترور به جمعیت وسیع و تخم ریزی دریایی از بی خانمان پناهندگان کمک کرد که جرقه های جدید جناح راست “پوپولیسم” در سراسر اروپا و در اینجا. (به یاد داشته باشید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مسلمان ممنوع!)

آن را باید شده اند واضح است که در برخی از مد کسانی که جنگ و شکست ژنرال خواهد همه به خانه می آیند.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی توانست وارد کاخ سفید, اگر خواهان یک بار از محیط زیست تا به حال تبدیل شدن به حزب از میلیاردرهای نفت و magnates. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی توانست وارد کاخ سفید اگر جورج دبلیو بوش تا به حال اصرار بر حمله به عراق است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی توانست اتفاق افتاده است اگر باراک اوباما رئيس جمهور که درک تغییر آب و هوا به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی قابل تصور نبوده است مایل به دنبال راه های دیگر در حالی که fracking انقلاب صورت گرفت و این کشور به طور خلاصه شد عربستان امریکا است. اقیانوس ها در حال حاضر گرمایش در یک اقدام بی سابقه مد طوفان تشدید سطح دریا افزایش سیل افزایش در شدت قطب شمال سوزش در بی سابقه, مد, آتش سوزی در حال رشد وایلدر و واقعی اتش افروز در کاخ سفید است.

آمریکایی قرن است در پایان قاطعانه با کلاس اول declinist داخل واشنگتن سبز منطقه. من پیشنهاد کوچک: don’t hold your breath برای چینی ها قرن یا نه. من شک دارم آن را در آینده.

هر چه اتفاق می افتد فردا و یا هفته آینده و یا ماه آینده یا سال آینده با وجود نادر سوسو زدن از امید کسانی که جوان معترضان پیشنهاد ما در سن ناامیدی در (دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تنها برجسته) به طور فزاینده ای یکبار مصرف سیاره است.

بنابراین در اینجا چیزی است که من تعجب می کنم در مورد: سی یا چهل سال از زمانی که من از بین رفته وجود دارد خواهد بود یک مدرن ادوارد گیبون در اطراف به نوشتن چند دوره کلاسیک تاریخ انحطاط و سقوط امپراتوری آمریکا? و او را از آن ظهور جنبش از جوانان حاضر در خیابان محکوم کردن نژادپرستی? و خواهد شد که جنبش تبدیل شود به نوعی به یک سیاره یکی از مردم از هر سن تعیین شده برای مغلوب ساختن پیشی جستن از عشق و نفرت از جهان ما و نجات سیاره ارزش صرفه جویی برای همیشه دفن تمام کسانی که از سوخت های فسیلی و کیفری شرکت هایی که تولید آنها خواهد شد و یا رویاهای نسل من تبدیل به کابوس همه بار ؟ این نه تنها پایان که foreshortened آمریکا در قرن, اما در عمیق ترین مفهوم کلمه—سن ناامیدی ؟

و در حال حاضر که بیهوده گویی از معدن…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im