‘عمومی حق دارد که’: آیتالله سیستانی شکایت DHS به افشای مرموزترین استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره

ACLU ملی و نیویورک سلاح واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال روز شنبه در برابر وزارت امنیت داخلی ایالات متحده و سازمان های خود به افشای اجرای قانون مرموز استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی نظارت است.

جدید کت و شلوار در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوبی نیویورک آمد و پس از DHS و سازمان گمرک و حفاظت از مرزها (CBP), مهاجرت و گمرک (ICE) و امنیت حمل و نقل آمریکا (TSA)—موفق به تطابق با آیتالله سیستانی درخواست برای پرونده تحت قانون آزادی اطلاعات.

به عنوان طرح دعوی در دادگاه توضیح می دهد:

بیش از چند سال گذشته CBP و TSA را به طور قابل توجهی گسترش استفاده از فن آوری نظارت در فرودگاه ها و مرز بالا بردن عمیق آزادی های مدنی و نگرانی است. بر خلاف دیگر اشکال هویت تایید تشخیص چهره تکنولوژی می تواند فعال, غیر قابل کشف مداوم نظارت دولت در یک مقیاس گسترده. به عنوان این فناوری به طور فزاینده گسترده آن را تهدید می کند به کمک مالی دولت به یک قدرت بی سابقه ای را برای ردیابی افراد جنبش ها و انجمن های نما با خطرات جدی به حریم خصوصی و آزادی های مدنی.

همانطور که از ژوئن 2019, شکایت, یادداشت CBP تا به حال عکس بیش از 20 میلیون مسافر ورود و یا خروج ایالات متحده از طریق برنامه ای به نام مسافر تأیید خدمات (تلویزیون). پس از راه اندازی تلویزیون در سال 2017, آژانس “با همکاری متعدد نهادهای خصوصی در آن صورت به رسمیت شناختن طرح از جمله خطوط هوایی و فرودگاه ها” کت و شلوار می گوید. حداقل 26 شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها باید متعهد به کارگیری CBP چهره-مطابق با تکنولوژی.

تلویزیون های برنامه فقط یک مثال از دولت فدرال برنامه ریزی و یا استفاده از چنین فن آوری در مسافران با توجه به ACLU. در این شکایت همچنین با اشاره به “طرح فراگیر” از TSA به استفاده از چهره های نظارت بر مردم پرواز داخلی و بین المللی.

“بر خلاف دیگر روش های تایید هویت یک فرد را تشخیص چهره, تکنولوژی می توانید با فعال کردن مداوم نظارت دولت در یک مقیاس گسترده” اشلی گورسکی, کارکنان, وکیل با آیتالله سیستانی ملی پروژه امنیت در بیانیه ای گفت:. “مردم حق می دانم که از کجا و چگونه دولت است که با استفاده از تشخیص چهره و آنچه در پادمان در صورت وجود در محل برای محافظت از حقوق ما است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این غیر قابل تنظیم فن آوری نظارت تهدید به اساسا تغییر جامعه ما است و نیاز فوری به نظارت دموکراتیک” اضافه شده Gorski. “عمومی باید بدانید که چگونه شرکت های هواپیمایی و شرکت های در حال کمک به آژانس های فدرال برای سرپا نگه داشتن این توده نظارت زیرساخت ها است.”

به طور خاص به عنوان آیتالله سیستانی بیانیه مشخص شده که طرح دعوی در دادگاه با هدف نیروی DHS CBP یخ و TSA به نوبه خود بیش از اسناد و مدارک مربوط به:

  • برنامه ریزی برای اجرای بیشتر از چهره های نظارت در فرودگاه;
  • قرارداد دولت با شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها و سایر نهادهای مربوط به استفاده از تشخیص چهره در فرودگاه و دیگر بنادر از ورود;
  • سیاست ها و روش های مربوط به خرید, پردازش و حفظ و نگهداری از ما اطلاعات بیومتریک; و
  • تجزیه و تحلیل اثربخشی تکنولوژی شناسایی چهره.

“هنگامی که چنین تکنولوژی قرار داده شده است در دست سازمان های مانند CBP و TSA—که گرفتار شده اند ردیابی و جاسوسی بر روی روزنامه نگاران در معرض گناه مسافران به بیش از حد و تحقیر جستجوها و هدف قرار دادن و بازجویی از افراد به دلیل منشاء ملی اعتقادات مذهبی یا سیاسی views—همه ما باید نگران” Gorski نوشت: در یک پست وبلاگ پنج شنبه. “و هنگامی که آن سازمان stonewall درخواست های ما برای کسب اطلاعات در مورد چگونه عوامل آنها در حال ردیابی و نظارت بر هر کس چهره حتی بیشتر وجود دارد دلیلی برای زنگ.”

کت و شلوار می آید که طرفداران حفظ حریم خصوصی در ادامه به افزایش نگرانی ها در مورد عدم فدرال قانون تنظیم و یا به طور کامل outlawing استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره توسط سازمان های اجرای قانون و افسران و یا نهادهای خصوصی. در صورت عدم اقدام از کنگره برخی از شهرداری ها باید اجرا ممنوعیت و یا محدودیت.

در ماه فوریه دموکراتیک سنسور. Cory Booker (N. J.) و Jeff Merkley (سنگ.) معرفی اخلاقی استفاده از تشخیص صورت عمل (S. 3284) که “ایجاد یک مهلت قانونی برای دولت استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره تا یک کمیسیون توصیه می کند مناسب دستورالعمل ها و محدودیت برای استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره.”

“تشخیص چهره تکنولوژی نشان داده شده است به اغلب نادرست—misidentifying و نامتناسب با هدف قرار دادن زنان و مردم رنگ” بوکر گفت: در آن زمان. “برای محافظت از مصرف کننده حفظ حریم خصوصی و ایمنی کنگره باید به مجموعه ای از قوانین از جاده ها مسئول استفاده از این تکنولوژی توسط دولت فدرال است.”

برخی دیگر از منتقدان این فناوری رفته اند بیشتر خواستار یک ممنوعیت آشکار. در ماه جولای 2019, انجمن حمایت از مبارزه برای آینده راه اندازی یک جریان مبارزات انتخاباتی به بان کی مون صورت به رسمیت شناختن. به عنوان گروه معاون اوان Greer آن قرار داده است: این تکنولوژی نظارت به شمار چنین عمیق تهدید برای آینده جامعه بشری و اساسی آزادی است که خطرات آن به مراتب سنگین تر بودن از هر گونه مزایای بالقوه. ما نیازی به تنظیم آن ما نیاز به ممنوعیت آن را به طور کامل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im