‘عمومی حق دارد که’: تغذیه حاضر به انتشار اسناد و مدارک در سوخت های فسیلی صنعت Covid-19 کمکهای مالی

فدرال رزرو از دست رفته مهلت برای انتشار اسناد و مدارک درخواست شده توسط گروه زیست محیطی مواد غذایی و آب اقدام ممکن است به فاش کردن میزان که بانک مرکزی استفاده کرده است یکی از عمده آن Covid-19 برنامه های وام دهی برای نجات متزلزل صنعت نفت و گاز.

“عمومی حق دارد که اگر فدرال رزرو ایجاد شده نفت و گاز نجات در دستور یک صنعت است که wreaked ویران ما, هوا, آب, آب و هوا و به طور بالقوه مالی جهانی سیستم” مواد غذایی و آب اقدام دادستان آدم Carlesco در بیانیه ای گفت. “به عنوان بحران آب و خواسته های ناگهانی تغییر دور از سوخت های فسیلی دولت فدرال نباید ایجاد برنامه های به قید وثیقه از این آلوده.”

“شواهدی وجود دارد که خیابان اصلی وام برنامه تغییر داده شده برای کمک به شرکت های نفت و گاز که در حال حاضر در حال تبدیل شدن به ورشکسته قبل از همه گیر.”
—آدم Carlesco مواد غذایی و آب اقدام

آخرین مهلت برای تغذیه به انتشار اسناد و مدارک مورد درخواست را از طریق قانون آزادی اطلاعات (FOIA) شد ژوئن 17. در چهارشنبه, مواد غذایی و آب اقدام شکایت (pdf) خواستار آن است که ایالات متحده دادگاه منطقه برای ناحیه کلمبیا وادار تغذیه به “افشای سوابق اشتباه نکردن در عدم پاسخ در مهلت قانونی.”

مواد غذایی و آب اقدام آوریل 4 درخواست قانون آزادی اطلاعات خواسته بانک مرکزی به نوبه خود بیش از همه “سوابق و ارتباطات مربوط به در دسترس بودن وام برای صنعت نفت و گاز کسب و کار” در خیابان اصلی وام برنامه که طراحی شده است به ارائه اعتبار برای اواسط اندازه شرکت.

“فدرال رزرو وظیفه بود با ایجاد یک برنامه گسترده برای محافظت از کارگران با معیشت در طول شدید اقتصادی و بحران بهداشت عمومی” گفت: Carlesco. “ما باید حداقل انتظار شفافیت در مورد چگونه این برنامه ساختار یافته است و یا نه منافع شرکت های بزرگ را نادرست تحت تاثیر شرایط استفاده از این برنامه امداد.”

“شواهدی وجود دارد که خیابان اصلی وام برنامه تغییر داده شده برای کمک به شرکت های نفت و گاز که در حال حاضر در حال تبدیل شدن به ورشکسته قبل از همه گیر است و این تغییرات دقیقا چه این صنایع بودند خواستار” Carlesco اضافه شده است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در 30 آوریل پس از یک لابی عملیات صنعت نفت و گاز, فدرال رزرو اعلام کرد گسترش خیابان اصلی برنامه اعطای وام به کسب و کار شامل به عنوان بسیاری به عنوان 15,000 کارکنان و یا تا 5 میلیارد دلار درآمد سالانه.

بهارات Ramamurti عضو کنگره نظارت تشکیل کمیسیون برای نظارت بر پول کمک مالی توییتی در زمانی که این تغییرات به برنامه اعطای وام “آینه بالای درخواست ها از صنعت نفت و گاز.”

در مارس 12 مصاحبه با تلویزیون بلومبرگ, انرژی, وزیر دن Brouillette آشکارا اعتراف کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “کار بسیار نزدیک با فدرال رزرو” برای باز کردن خیابان اصلی برنامه اعطای وام به شرکت های نفت و گاز.

Brouillette سابق شرکت لابی گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا کارگردانی وزارت انرژی و خزانه داری وزیر استیو Mnuchin به “ارزیابی برنامه هایی که به تصویب کنگره و اطمینان حاصل شود که وجود دارد این است که دسترسی به این انرژی صنایع به آن برنامه ها.”

گاردین گزارش روز شنبه که بیش از 5600 سوخت های فسیلی شرکت در صنعت سوخت فسیلی را دریافت حداقل 3 میلیارد دلار وام های فدرال زیر چک Protection Program (PPP) که توسط کنگره تاسیس شد در اواخر ماه مارس به منظور کمک به کسب و کارهای کوچک.

“فدرال کمک ها باید برای کمک به کسب و کارهای کوچک و خط مقدم مبارزه کارگران به عنوان نتیجه همه گیر نیست و شرکت های بزرگ آلوده که در تلاش هستند در نتیجه دیرینه عدم شیوه های کسب و کار” ملیندا پیرس قانونی مدیر در باشگاه سیرا گفت: نگهبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>