پانک در پارک آبجو و موسیقی جشنواره به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

با بزرگ جشنواره و رویداد شرکت هایی مانند AEG/Goldenvoice و LiveNation تعلیق آن جشنواره ها و تورهای برای آینده قابل پیش بینی با توجه به گسترش جهانی coronavirus این جای تعجب نیست که مستقل مروج داشتن به انجام همان.

اورنج کانتی مبتنی بر دم در هکتار در هکتار محصولات است که با داشتن به تعویق انداختن آن مراسم تحلیف پانک در پارک آبجو و موسیقی جشنواره بود که به جای برنامه ریزی شده 25 آوریل در اوک کانیون پارک در Silverado.

“هی باند” مروج خطاب به پیروان آن در Facebook در روز یکشنبه است. “ما قطعا سعی کردم اما 25 آوریل در کارت. ما باید برای به تعویق انداختن با توجه به زمان دیوانگی است.”

نشان می دهد برنامه ریزی شده بود به ویژگی های Pennywise این خرابکاری های Adicts, Lagwagon و بیشتر در همکاری با KROQ 106.7 FM. در تمام پانک در پارک بود به ویژگی های بیش از یک دوجین باند بازی در چندین مرحله و همچنین بیش از 100 آبجو مذاقات از محلی و منطقه ای صنایع دستی ماشین منگنه.

“ما شده اند سخت در کار بر روی یک برنامه ریزی مجدد تاریخ و دوم ما از آن ما خواهد بود مطمئن باشید به رله آن را” بیانیه ادامه داد. “بیایید خوش و فکر می کنم در مورد چگونه فوق العاده آن خواهید بود به له آبجو در پارک با دوستان ما دوباره. ما خواهد شد به روز رسانی به شما به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. در ضمن اقامت قرار داده و مراقبت از همسایگان خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im