واقعی انتخاب در آمریکا بهداشت و درمان

به عنوان ما را از طریق اولیه انتخابات برخی از دموکرات ها هستند و امیدوار به حفظ انتخاب در آمریکا بهداشت و درمان. تصور کنید در تلاش برای تصمیم گیری بین گرفتن خود کودک بیمار به پزشک یا تغذیه خانواده خود را. این چیزی است که “انتخاب” اغلب به نظر می رسد برای بسیاری از طبقه کارگر و مردم.

در سال 2001 خواهرم متولد شد به طور قابل توجهی زودرس با چند مشکلات پزشکی است. به عنوان او منتقل شد به بخش مراقبتهای ويژه نوزادان به ما گفته شد که او نمی خواهد زنده ماندن بیش از یک هفته. که چهار پوند توسعه نیافته کودک برگزار شد به زندگی با همه چیز او تا به حال و پس از 6 ماه مرخص شد. اما او هنوز هم نیاز به یک لوله در نای ونتیلاتور تنفس و تغذیه می شد توسط یک دستگاه میان پزشکی دیگر پشتیبانی می کند. طبعا پدر و مادر من بودند کاملا متمرکز بر خواهر بهداشت و حصول اطمینان از او دریافت مراقبت های مناسب.

این بود تنها پس از او نسبتا پایدار است که پدر و مادر من شروع به درک تاثیر مالی از خواهر من بیماری است. حتی اگر ما تا به حال بیمه سلامت از طریق پدرم اشتغال آن را کمی به ما جلوگیری از آینده نزدیک به ورشکستگی است. فشار مالی نیز در زمان تلفات در پدر و مادر من ازدواج است. این بود که من واقعیت در حال رشد با “انتخاب” در بهداشت و درمان.

در یازده ماه خواهر من است تولد من پدر و مادر خسته خود را پس انداز از جمله خود 401Ks و کالج صندوق. فشار مالی نفوذ هر جنبه ای از زندگی ما است. در نه سالگی من باقی مانده بود به بازی در نقش میانجی بین پدر و مادر من در استدلال. من به یاد داشته باشید اغلب فکر راه من می تواند کمک به خانواده من صرفه جویی در پول. خوشبختانه ما تا به حال یک سخاوتمندانه خانواده که ما را حمایت عاطفی و مالی در طول این زمان. ما خوش شانس بودند که در حس. بسیاری از مردم نمی باید یک پشتیبانی شبکه به سقوط.

ما بیمه درمانی را پوشش کافی پرستاری و یا حتی نسخه تغذیه فرمول. پدر و مادر من تا به حال به تصمیم گیری بین خواهر و سلامت یا امنیت مالی خود را. آنها البته انتخاب من را به سلامت. پس از شرکت می پردازد انکار و قبل از ضربه سالانه از جیب حد پدر و مادر من تا به حال به پرداخت هزاران دلار در هر ماه برای حفظ خواهر من زنده است.

داشتن یک برای سود سیستم بهداشت و درمان به موازات عمومی گزینه ادامه خواهد داد برای حفظ ساختاری نابرابری ها هزینه های گزاف و نابرابری در دسترسی است که ما در بهداشت و درمان امروز.

من به وضوح به یاد داشته باشید از دیدن من روی گوشی گدایی شرکت های بیمه برای پوشش هزینه و یا تلاش برای راه اندازی برنامه پرداخت. زمانی که بیمه کاهش یافته و پوشش پدر و مادر من تا به حال به تماس با دکتر بپرسید برای جایگزین های ارزان تر. هنگامی که “در شبکه” ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به امید خواهر من پدر و مادر من تا به حال به دنبال خارج از شبکه ارائه دهندگان خدمات. که انتخاب پدر و مادر من تا به حال: پرداخت از جیب یا انکار خواهر من یک شات در داشتن یک زندگی عادی.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا گام به جلو با کمک مالی به غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

این بود برخی از گزینه های خانواده من ساخته شده به همراه یک سیم پیچ 8-سال راه به بهبود. آن را تنها از طریق او سرسختی پدر و مادرم’ عشق بی قید و شرط و عظیم حمایت از خانواده گسترده ما که بهبودی او ممکن بود.

ادعا “انتخاب” بسیاری از ما با بیمه خصوصی مطابقت ندارد رایج سیاسی صحبت امتیاز ما اغلب می شنویم. برای اکثر ما یک انتخاب نیست در چه بیمه ما به دلیل آن است که انتخاب شده توسط ما کارفرما. ما نمی باید انتخاب به انتخاب ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از آنجا که شبکه های ما را محدود به خود را ارائه می کنند. ما حتی نمی باید انتخاب داروها و درمان در بسیاری از موارد از آنجا که شرکت های بیمه باید formularies و فهرستی از آنچه آنها را تایید کند.

انتخاب سیستم فعلی ما به ما می دهد این است که آیا به دنبال مراقبت و یا قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است. آیا برای رفتن به دکتر و یا امید آن بهتر می شود خود به خود و بدون عوارض است. ما گاهی اوقات مجبور به تصمیم گیری — به دلیل هزینه—اگر ما باید جیره دارو و یا توقف آن در دسترس نباشد. مزمن و مراقبت از افراد که دائم یا طولانی مدت شرایط مثل من, خواهر, در حال پشت سر گذاشت. تصور کنید عاطفی و روانی و آشفتگی که این انتخاب ایجاد کنید. این سیستم فعلی ما. به عنوان یک دانشجوی پزشکی, من شاهد بیماران و خانواده های آنها دست و پنجه نرم کردن با همین انتخاب های دشوار به خانواده من بود چند سال پیش. داستان از خانواده من است و نه منحصر به فرد شرایط اما صرفا یک مثال از مسائل سیستمیک است که املاک مردم به دنبال بهداشت و درمان تجربه روزانه است.

ما ایستاده در یک تقاطع در آمریکا بهداشت و درمان امروز و تصمیم گیری های ما تاثیر زندگی هر کس در این کشور است. انتخاب ما این است که آیا ما در تلاش برای به آرامی انطباق با ما سیستم بهداشت و درمان به عادلانه تر و قابل دسترس و یا اساسا آن را تبدیل به اطمینان حاصل شود که بهداشت و درمان است که تضمین حقوق بشر برای هر فرد در این کشور است.

اگر ما واقعا می خواهید مردم را به انتخاب خود در بهداشت و درمان جهانی سیستم بهداشت و درمان مانند مدیکر برای همه خواهد انجام رساندن آن است. این امر به ما این انتخاب به ارائه دهندگان خدمات ما می خواهیم دریافت مراقبت های پیشگیرانه ما باید اطمینان حاصل شود که هزینه می کند ما را انتخاب کنید به دنبال بهداشت و درمان و جلسه دیگر نیازهای اساسی. این چیزی است که ما می توانید صبر کنید. به عنوان ما منتظر رفع ما شکسته, سیستم, هزاران نفر از مردم امکان دسترسی به مراقبت های بهداشتی و یا خرد بدهی های پزشکی. برخی از نامزدهای دموکرات ادعا می کنند که راه برای انجام این کار با نگه داشتن بیمه خصوصی در حالی که گسترش پوشش به مردم بیشتر. داشتن یک برای سود سیستم بهداشت و درمان به موازات عمومی گزینه ادامه خواهد داد برای حفظ ساختاری نابرابری ها هزینه های گزاف و نابرابری در دسترسی است که ما در بهداشت و درمان امروز. از طریق مدیکر برای همه طرح سناتور برنی ساندرز پیشنهاد کرده است یک تحول رویکرد به حذف انتفاعی طبیعت از بهداشت و درمان و تضمین دسترسی به هر فردی بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

من یادگیری در آموزش پزشکی چگونه پیچیده مربوط به سلامت ما این است که ما به شرایط اجتماعی. ما نمی توانیم انتظار مردم برای دریافت خوب اگر آنها را مجبور به انتخاب بین گرفتن مراقبت و پرداخت اجاره. با اولیه انتخابات ما انتخاب دیگری قبل از ما. خواهد ما را انتخاب کنید برای تشخیص و درمان به عنوان حق اساسی بشر این است که یا ما را انتخاب کنید برای ادامه اجازه انتفاعی بهداشت و درمان تعیین سرنوشت ما?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر