آیا سرزنش لیزا اسکات، 43 ساله گواهی دستیار پرستاری که در بخش دایره آکفورد از فیلادلفیا زندگی می کند، برای جشن گرفتن این هفته به عنوان استاندارد و پور 500 شاخص افزایش یافت به یکی دیگر از رکورد بالا، به عنوان باور نکردنی وال استریت – در هر معنا از کلمه – تابستان کشش به یک ماه جدید است.

بعد از ظهر چهارشنبه، به عنوان داو در حال افزایش بود هنوز یکی دیگر از 454 امتیاز، اسکات – که از کروناویروس تبدیل جهان خود را وارونه در ماه مارس کار نمی کرد – به مراتب بیش از حد مشغول نگرانی بود که چرا پنسیلوانیا هنوز ادعای بیکاری خود را پردازش نشده است، که آیا صاحبخانه خود را نگه خواهد داشت اجازه می دهد تا او را به پرداخت هر اجاره او می تواند، و چگونه او می تواند به دنبال کار جدید با 12 ساله خود را در خانه برای مدرسه مجازی است.

اسکات به من گفت: «من فکر می کنم همه اینها گاو نر است——, زبانم را ببخشید.» وقتی از او در مورد افزایش بازار سهام پرسیدم حتی به عنوان نزدیک به ۳۰ میلیون آمریکایی، که یک در هر پنج کارگر است، همچنان مزایای بیکاری را دریافت می کند که هنوز برای به دست آوردن آن تلاش می کند. مادر شش ساله نیز مانند بسیاری در کفش هایش ایمان خود را به سیستم از دست می دهد.

اسکات به من گفت: «من یک کارگر ضروری هستم – به من نیاز است، و نگاه کنید که چگونه آنها مرا انجام می دهند.»

چیزی که اینقدر ذهن تکان دهنده است این است که مصائب بی کار آمریکا که به طور فزاینده ای ناامید شده است، بحران که به سطوح غیر قابل تصور افسردگی بزرگ قرن 1930 نزدیک شده است، بزرگترین داستان در اخبار نیست. در عوض، آن را با بحث در مورد به اصطلاح “قانون و نظم” فشرده شده است، با یک رئیس جمهور که ترجیح می دهد مارشال قدرت گسترده ای از دولت فدرال برای ارسال سربازان برای دستگیری هنرمندان گرافیتی از تصویب یک برنامه عظیم مشاغل و امداد.

دریافت اخبار شما نیاز به شروع روز خود را

جدی? الان نگران ناآرامی های اجتماعی شدی؟ فقط هرج و مرج را در چند ماه تصور کنید، زمانی که افراد بی خانمان روی نیمکت های پارک زیر پتویی از تیترهای روزنامه می خوابند که جف بزوس اولین مرد ۳۰۰ میلیارد دلاری جهان است، یا زمانی که خطوط غذایی شروع به شبیه شدن به «دست ها در سراسر آمریکا» می کنند. شخصا، من بازار سهام بازی نمی کند اما اگر من، من می خواهم سرمایه گذاری به شدت در تولید کنندگان pitchfork.

البته این مشکل جدیدی نیست. از سال ۱۹۸۰ که سکوی اولیه «آمریکا را دوباره بزرگ کن» رونالد ریگان پوشش داده شد (همان طور که برای دونالد ترامپ خواهد بود) به خاطر کاهش مالیات بر ثروتمندان، سر و صدای پس زمینه نابرابری درآمدی از زمزمه ای به فریاد «ما ۹۹ درصد هستیم!» رفته است.

اما فاجعه 2020’s همه گیر و تعطیلی های مرتبط با آن شکاف ثروت آمریکا را از تراژدی به farce گرفته است. پس از شیب تند در بهار — کرکره فروشگاه ها و کارخانه ها و میلیون ها نفر از ادعاهای بی کار انجام خواهد داد که ، حداقل به طور خلاصه — وال استریت تندرست بازگشت و نگه داشته رفتن. چرا? برخی از خوشه های روزانه نشان داده اند که ظاهرا تیز چشم معامله گران سهام آمریکا — مانند رئیس جمهور آنها را تحسین — به مراتب بیش از حد مستعد به شایعات مشکوک و انتشار مطبوعات کلاهبرداری در مورد واکسن قریب الوقوع است.

اما این تنها بخشی از زیر کمربند تاریک بالا روزانه وال استریت است. همه گیر بازی کرده است در راه بی رحمانه است که باعث کسب و کارهای کوچک محبوب مانند بوتیک های یک نوع و رستوران های بد بو برای بستن، در حالی که شرکت های بزرگ مانند آمازون با تدارکات جهانی خود را شکوفا شده اند. آمریکا حتی بی رحمانه تر و کمتر سرگرم کننده برای زندگی در همان زمان تبدیل شده است.

اما شرکت های عمومی نیز رونق به دلیل ما ایجاد کرده ایم یک سیستم است که می تواند در تریلیون ها دلار به معنای واقعی کلمه پمپ به طرفداری از سهام — به رهبری فدرال رزرو که رئیس آن توسط رئیس جمهور که با استفاده از آسمان بالا داو برای انتخاب مجدد خود را استدلال می کنند منصوب شد — اما gridlocks بیش از ایده کمک به خانواده ها پرداخت 500 دلار اجاره ماهانه خود را.

در همين حال، صبح روز پنجشنبه هنگامی که “تنها” ۸۳۳ هزار آمريکايی ادعاهای جديد بيکاری دولتی را مطرح کردند، مورد تجليل قرار گرفت. اما هنوز هم کوتوله هر هفته از رکود بزرگ دردناک تنها یک دهه پیش، و آن را نیز نتواند شامل کلاس دوم از مزایای همه گیر اضطراری است که افزایش تعداد کل به دنبال کمک های جدید در این هفته به 1.6 میلیون. و با این حال به نوعی این تکان دادن عظیم اجتماعی همچنان در میان توییت های موهوم رئیس جمهور به طور فزاینده ای و یا نظرات عمومی، و یا ویدیو دراماتیک از آتش سوزی دادگاه کوچک از دست داده است.

جان Dodds، فعال که ریاست پروژه بیکاری فیلادلفیا (توله سگ)، در شهری که در آن نرخ بی کار است که هنوز هم در سطح نزدیک به افسردگی 17.7٪، اولویت همچنان در تلاش برای متقاعد کردن واشنگتن به بازگرداندن 600 دلار در این هفته بیکاری افزایش غرامت است که مسلما جلوگیری از ذوب کل اما منقضی شده در پایان ماه ژوئیه است. کنگره که بیشتر ماه اوت در تعطیلی ماند، همان حس فوریت را نداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im