چشم انداز سمت راست برای بازسازی اقتصاد ما را شامل نمی شود کاهش مالیات برای ثروتمندان

در تابستان گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قرار داده جلو بیشتر ایده هایی برای بالا و سنگین کاهش مالیات حتی به عنوان نظرسنجی نشان داد مردم سراسر طیف سیاسی مورد علاقه بالاتر مالیات از ثروتمندان و شرکت های بزرگ به طور کلی, و مالیات بر ثروت در خاص.

در حال حاضر یکs این کشور مواجه the بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ در کاخ سفید چشم انداز برای آینده است و حتی بیشتر از ارتباط با آنچه کشور نیاز دارد و می خواهد. People در جوامع ما هستند به درستی خواستار اصلاحات است که ما را از طریق این بحران و بازسازی اقتصاد ما بهتر از قبل از آن بود – عادلانه تر, جامع تر, بیشتر, آماده, آب و هوا و سلامت فجایع.

هنوز تیاو تهمت مدیریت شناور است همان timeworn مالیاتی کاهش, چرا که آنها می خواهم برای کمک در یک بیماری همه گیر و یک رکود اقتصادی آنها نخواهد شد – اما از آنجا که آنها بخشی از یک راهکار. این pساکن پیشنهادات را افزایش نابرابری کاهش درآمد عمومی و انجام کمی برای از بین بردن افزایش نیاز دارید.

ما می توانیم بهتر انجام دهید. یکt حداقل بخشی از پاسخ این است که در این لایحه که ثانیهouse سخنران نانسی پلوسی معرفی شده در روز سه شنبه به سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری عمل می کنند یا عمل قهرمانان. تیوی لایحه کامل نیست. اما این شامل مقدار مورد نیاز از سیاست های است که کمک به laidoff و ضروری کارگرانصندوق clobbered دولت محلی و دولت, و تقویت سلامت سیستم مراقبت. این ارائه می دهد یک تضاد کامل با هرج و مرج و نابرابری-افزایش ایده های ما شنیده ایم از کاخ سفید

“هنگامی که سیاستگذاران نیست تضمین است که افراد مشغول به کار در بیمارستان ها و فروشگاه های مواد غذایی باید حفاظت از آنها نیاز به جلوگیری از بیماری آنها نباید ترویج top-heavy کاهش مالیات.”

سناتور. میچ مک کانلکه به نام لایحه “لیبرال لیست آرزو” و رئیس جمهور تهمت به جای آن می خواهم بیشتر از آنچه که آنها همیشه به دنبال – کاهش مالیات به ثروتمندترین. فقط پس از Coronavirus کمک Reباور و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون به تصویب رئیس جمهور پیشنهاد گسترشing مالیات کسر هزینه های شرکت های بزرگ در وعده های غذایی, رویدادهای ورزشی و سرگرمیو حتی به عنوان ثانیهاست که دولت می جنگیدند کمک غذایی برای خانواده گرسنه. اجازه دادن به مدیر عاملs کسر pricy شامs نمی احیای رستوران در یک بیماری همه گیر, b, ut, شرکت لابی بهره مند از تضعیف ارائه در سال 2017 کاهش مالیات مشاغل و عمل ساخته شده است که چنین هزینه های سخت تر به نوشتن کردن.

همچنین در منو: کاهش tمحور در حال حاضر undertaxed سود سرمایه. بیش از سه چهارم از ثروت باد آورده از این پایین مالیات نرخ سود سرمایه رفتن به ثروتمندترین 1 درصد. تصویب مطلب معافیت مالیاتی برای سود سرمایه را بیشتر خط جیب به خوبیپاشنه بلند و انجام هیچ چیز برای کمک به کسانی که بیشترین صدمه دیده (که پرداخت نرخ بالاتر در خود درآمد دستمزد). Wمرغ سیاستگذاران نیست تضمین است که افراد مشغول به کار در بیمارستان ها و فروشگاه های مواد غذایی باید حفاظت از آنها نیاز به جلوگیری از بیماری آنها نباید promoting بالا و سنگین کاهش مالیات.

کاخ سفید is همچنین هل دادن دیگر موضوعات برای شرکت های بزرگ اهداکنندگانمثل همیشه اجازه می دهد کسب و کار به “هزینه” یا فوریly کسر هزینه کامل از تجهیزات. در سال 2017 مالیاتی قانون‘s ارائه اجازه می دهد expensing منقضی می شود در سال 2022. بut مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد به استفاده از هفتماست لحظه to را ارائه دائمی حتی اگر آن را به احتمال زیاد پاداش businesses برای سرمایه گذاری آنها را ساخته اند به هر حال. These نمی خواهد کمک به همسایگان ما که در هکتارve گذاشته شده, have بدست بیمار یا در حال انجام خطرناک شغل.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

عنصر اصلی که برنده سیاهی و توییت حقوق و دستمزد کاهش مالیات نیز اشتباه به عهده دارد. در ماه مارس سازمان های موسسه مالیات و سیاست اقتصادی تخمین زده می شود که بیش از 65 درصد از مزایای مالیات بر حقوق و دستمزد قطع خواهد جریان را به ثروتمندترین پنجم از کارگران است. در حال حاضر آن را روشن که در آن مشاغل متمرکز اختلاف خواهد بود حتی بدتر. کارفرمایان axed بیش از 30 درصد از کمترین درآمد پنجم از کارگران اما تنها 5.5 درصد از موقعیت های برگزار شده توسط ثروتمندترین پنجم. 33 میلیون نفر از کارگران و شمارش ایم که در زمینه نرخ بیکاری پس از اواسطمارس دریافت هیچ چیز از این ماده به دلیل آنها دیگر در یک حقوق و دستمزد.

این کاهش مالیات ایده های آمده در بالا از بحث کمک های اولیه برای شرکت های هواپیمایی و معافیت های مالیاتی برای میلیونر صاحبان کسب و کار در دو COVID پاسخ صورتحساب.

مردم در حال بیمار شدن و از دست دادن شغل در هر گوشه از این کشور. بنابراین همان قدیمی trickle-down مالیاتی-برش دستور کار است که غرق دولت در یک وان حمام نمی توانید ما را از این.

اما ما مردم هستند و قرار است به اتهام این دموکراسی است. و ما می توانیم بدون استفاده از بحران بهداشت عمومی به رم از طریق معافیت های مالیاتی بیشتر به معنای برای کسانی که نیاز به آنها را به حداقل. We می تواند همچنین حاضر به قبول نتایج بدتر در ثروتمندترین کشور بر روی این سیاره زمانی که بسیاری از دیگر محes در حال مدیریت این فاجعه با کمتر بیماری و مرگ و بیکاری.

ترقی خواهان باید تقاضای برخی از تغییرات به عمل قهرمانان—از بین بردن گران repeal از کلاه ایالتی و محلی کسر مالیات است که عمدتا به ثروتمند filers و خواستار بهتر پاسخگویی به محققان از اتحادیه های کارگری و دولت نظارت گروه به تازگی مشخص شده. اما این لایحه مناسب است به طور مستقیم منابع لازم مقیاس به دولتs شهرستانها و تلاش خانواده ها.

توسط کمک های مالی دولت های ایالتی و محلی برای ارائه مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش ارائه گذاشته و کارگرs پشتیبانی مالی و یک حذف مسیر بازگشت به شغل خودو تحویلing واقعی سلامت عمومی پاسخما می تواند به بازسازی این کشور باn رویکرد به مالیات مشاغل و مشکلات که در واقع ما آماده برای آینده فاجعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im